Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

skowron693

Blanken - wh

Polecane posty

Twój nick: Nielot !

Nick oskarżonego: Blanken.

Serwer: only dd2 

Mapa: de_dust2

STEAM ID/IP: # 6 "'Blanken.'" 596 VALVE_0:4:2018442997   9 30:00   55    0

Rodzaj cheata: wh

Dowody: http://www57.zippyshare.com/v/zyYQFnLx/file.html

 

modelowo ciągnie nawet sie nie ukrywa za bardzo i tak samo to wygląda jak admini siedzą na serverze. wielokrotnie zwracałem uwagę na tego gracza @, jednak zostałem olany po całości jako, że podnosi mi to ciśnienie zrobiłem demo i stworzyłem ten temat. administracja only dd2 nie reprezentuje tutaj zbyt wysokiego poziomu ale że się fajnie gra to sam pomoge syf wyeliminować...

Edytowane przez skowron693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleszko :) Ale jesteś odważny tak teorytycznie niech sobie przypomne kiedy to było jak grałem z Tobą rano i ściągałeś mnie przez skrzynki a jakim cudem? no cóż wh skarbie. :)
 

Edytowane przez Blanken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden temat z demem i masz mokro już. nie spinaj się tyle w domu bo Ci żyłka pęknie przecież ssy wstawiałeś czyste to czym się martwisz? ;) dalsze dyskusje sobie daruję bo decyzja jest szefostwa i myślę że jedno głośna. pozdrawiam :)

Edytowane przez skowron693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie jak jest. :)

Synu,

nauka czeka.

Daruj sobie jakieś demka i wyzwiska w grze bo nie jestem i nigdy nie byłem odpałem!!

Lepiej sam się przyznaj co robiłeś... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 skowron693 gracz ten mial juz ssy odemnie i nie jedno krotnie go sprawdzalem, jak nie jeden z adminow wiec nie mow ze mamy wywalone ale po co sprawdzac 21469451 jednego gracza na spec jak ciagle gra tak samo. Mam czas po padnięciu i za kazdym razem gra tak samo. Demko z checia bym obejrzal ale nikt nie chce mi pomoc z wlaczniem go :D  ale plusika masz za zrobie demka 

 Blanken sam tez mogl bys ogarnac wyzwiska bo pierwszy zaczynasz do niego. a zglosic cziter kazdy moze :) I dlaczego sam demka nie nagrasz?

Edytowane przez Tjomus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, większość akcji jest taka które mógł usłyszeć, poczekam za wypowiedzią innych kolegów z ubt.

edit obejrzałem do końca

później widać jak strzela w typa zanim się wychyli, dla potwierdzenia nadal poczekam na opinię kogoś z ubt

Rozpiska [dzięki sQn] :
3.04 akcja trup typek nie wbiegł do trupa a już strzela w model |
3.50 wybiega z respa ct biegnie do trupa gdzie ct biegnie z górnego cofa sie i wali mleko |
4.07 wbiega i wie gdzie jest drugi typek z ct. |
6.03 idzie na shift z gornego trupa biegnie tt i odrazu wie skąd |
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym że robicie ss a teraz antyss to podstawa dla nsa. szkoda że nie możesz obejrzeć demka bo byś zrozumiał o co mi chodziło. w każdym razie dzięki za wypowiedź. nie wrzucam was wszystkich do jednego worka ale część z was po prostu często olewa u@. sprawdzenie screena to jest pikuś nic dla mnie to nie znaczy stąd też pojawiło się tutaj moje demo. gołym okiem widać jak on gra i nie trzeba być wybitnym żeby stwierdzić że biega odpalony. nie trzeba go też wielokrotnie sprawdzać a tym bardziej robić mu sesji wystarczy dać bana z powodem czitujesz ;) dodam też że on w chwili obecnej ma niezłą radoche bo wy go popieracie po czystych screenach a ja daję dowód że biega odpalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie powiem tak.

Nawet nie wiem co to te ,,antiss'y '' :)

Więc skoro kolega wie to miał do czynienia z takim czymś.

Nie zależy mi już na bronieniu się.

Nie mam wh i nigdy nie miałem. Jeśli uważacie ,że 8 lat gry + dobre słuchawki nie czynią ns'a dobrym to lajty.

Jeśli chodzi o akcje to przyznam się ,że wiedziałem gdzie znajduję się typ, lecz nie przez wh tylko brat grając na laptopie po dedzie pokazywał mi gdzie kto jest więc mniej więcej wiedziałem.

Jak tylko ogarne lepszego neta udowodnie wam moją gre na demku. :) Myślę ,że już jutro.

********

Tjomus tutaj coś do Ciebie. To Ty olewasz wszystko co do Ciebie pisze, traktujesz mnie jak zero bo zrobiłeś mi ss'y a ja je wstawiłem i dostałem ub.

Skoro tak bardzo twierdzisz ,że jestem odpałem czemu Ty nie nagrałeś tego demka ?

No widzisz. Gdybym był taki chamski napisał bym na Ciebie skarge za to jak potraktowałeś mnie dzisiaj w grze. 

Śmiało możecie zbanować ! Już mi nie zależy.

AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Blanken "Skoro tak bardzo twierdzisz ,że jestem odpałem czemu Ty nie nagrałeś tego demka ?"
Jak bys zauwazyl nie napisalem ze grasz odpalony tylko "za kazdym razem grasz tak samo" a to jest roznica. Jesli bym byl w 100 pewny to co runde bys ssy dostawal a juz nie jeden tu taki gracz byl :)
Nie olewam Cie, jakos nic nie mam do Ciebie post wyzej byl tylko moim zapatrzeniem na to. Widzialem jak pisalas dzis na u@ ale no chyba moge zginac i dopiero wtedy sprawdzic? 
Skarge prosze bardzo skladaj. Czy to moja wina ze dostales kicka za to ze nie masz radaru ?
TYLKO HMM http://cs-staraszkola.pl/topic/12089-ssy-po-raz-2/#entry58926 
DLACZEGO NA TYCH SSY'ACH MASZ NIBY RADAR? WPROWADZANIE ADMINA W BLAD TEZ JEST POWODEM DO BANA WIEC SIE CIESZ ZE TYLKO ZAZARTOWALEM

Edytowane przez Tjomus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem wtedy radaru bo grałem na laptopie brata. I wybacz bardzo ale napisałem ,, gdzie paka bo nie mam radaru ". Inni admini jakoś udzielali pomocy. Gram tak samo co masz chłopie na myśli? Nie jestem wredny, za tą docinke w grze wczoraj mogłem zgłosić skarge. :)

Zrobiłem to? NIE

Fajnie mi się tutaj gra.

Nielot... Działasz mi na nerwy... Nie było wczoraj adma to nie widział gdzieś po godzinie 22 czy tam 21 nie pamiętam dokładnie stałem na respie ct. Wyszedł nawet mnie nie widział i zaczął mi po klacie strzelać. ( ściana+skrzynka)

POWIEM WAM JEDNO.

PRZEZ TAKIE COŚ TRACICIE GRACZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, większość akcji jest taka które mógł usłyszeć, poczekam za wypowiedzią innych kolegów z ubt.

edit obejrzałem do końca

później widać jak strzela w typa zanim się wychyli, dla potwierdzenia nadal poczekam na opinię kogoś z ubt

Rozpiska [dzięki sQn] :

3.04 akcja trup typek nie wbiegł do trupa a już strzela w model |

3.50 wybiega z respa ct biegnie do trupa gdzie ct biegnie z górnego cofa sie i wali mleko |

4.07 wbiega i wie gdzie jest drugi typek z ct. | 

6.03 idzie na shift z gornego trupa biegnie tt i odrazu wie skąd |

 

 

Wcześniejszych czasów nie wypisałem bo wszystko do wyjaśnienia. 

 

] 03:04 - było słychać że biegnie -B

] 03:42 - niby dziwne, ale ja też często patrze, tym bardziej było słychać że ktoś dreptał do trupa ze środka -B

] 03:49 - dziwna akcja z fleshem, ja nie słyszałem tego na schodach, słychać tupanie gościa z team co jest za nim +B

] 04:03 - słychać, no ale nie koniecznie musiał być za skrzynią tylko dalej za filarem +-B

] 06:03 - nie wiem co w tym dziwnego, słychać że biegnie z prawej strony -B

 

Z tego dema to mało akcji, tylko 1 spalona. 

Tyle z mojej strony, jak dla mnie to za mało na Bana 

Edytowane przez superMOCNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...