Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

No W4y.

Na wszystkich

Polecane posty

Witam, chyba nie tylko mnie to frustruje że na serwerze COD latają sb odpały i robią co chcą i kiedy chcą, czy to dzień, czy noc. Już nie chodzi mi o to żeby admini byli na serwerze 24/24, ale dobrze by było jakby od czasu do czasu spoglądali na zakładkę: Zgłoś Czitera, bo goście są tam pozgłaszani, są ewidentne dowody że coś mają a wchodzą dalej na serwer i psują całą zabawę.... Mam nadzieję że zostaną rozpoczęte jakieś działania aby poprawić te (nie)małe komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Eryk
      Jestem Mateusz mam 15 lat
      Mieszkam w Augustowie Woj.Podlaskie z rodzicami,
      Chodzę do szkoły idę do 3 klasy
      Również chodzę na różne boiska orliki do klubu który się nazywa właśnie Sparta w Augustowie,
      No i gram często w Counter Strike 1.6 chodzę po serwerach wszedłem na wasz serwer i myślę wpadne na forum i spodobało mi się
      No i mam nadzieję że, zostane na dłużej i że mnie ciepło przyjmiecie
    • Przez Gadzik
      Witam wszystkich mam na imię Wojtek Gram na serwerze Only De_dust2 od nie dawna. Czyje się na nim naprawdę dobrze, Spodobał mi się wiec postanowiłem, Grać na nim stale. Administracja świetnie się spisuje,wyłapuje cziterów z zamkniętymi oczami. Gracze są bardzo sympatyczni więc czemu tu nie grać. Mam 23 lata, Na co dzień zajmuje się różnymi rzeczami. Chce podziękować za stworzenie tak genialnego serwera. 
      A więc Witam Wszystkich. I życzę Miłej Gry,
    • Przez SzajbusPL
      Siemankooo wszystkim ja jestem Bartek i nie będę ukrywał jestem nowy.
      To forum zostało mi polecone przez kolegę i zdaje się że jest nawet fajne.
      Często będę odwiedzał tą strone oraz serwery cs 1.6.
      .
    • Przez wonderwings
      Twój nick z gry: Wond3Rwings
      Twój SteamID: ' VALVE_0 : 4 : 1895220722 '
      Twoje IP: ' 93.105.177.7
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 4.01.15r. 17:40
      Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl
      Link do screenshotów: http://hosting.cs-st...55561843661.rar
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...