Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WelleR

Skarga HeaDsHOT;*

Polecane posty

Mój Nick w grze:  WelleR:.
Nick Admina/Gracza: HeaDsHOT;*
IP oskarżonej osoby:  NWM
Steam ID oskarżonej osoby: NWM 
Data,godzina, mapa zdarzenia: 10:16 21.02.2015r
Opis Sytuacji:  Przegrałem w jednej rundzie i on napisał co za cipa na głównym a ja odpisałem ,,jesteś" on dał mi bana na 5 min za Papa domyślam się, chyba o to że napisałem chyba ty.
Ewentualne dowody w postaci SS/demka:  
O co prosisz:  O upomnienie lub coś innego.

Edytowane przez WelleR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie na CoD i się zdziwiłem był ten admin na u@ pisałem że są cheaty a on nawet nic z tym nie zrobił grał sobie dalej.

Tak samo wczoraj gram sobie i nagle ban dla jakiegoś typka "Nara:)"na 30 minut ciekawe za co ? Za skilla.

 

Też wnoszę o Upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chce wspomnieć, że daje bezsensowne powody takie jak: 

http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=425

http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=406- mógł dać reklama a nie pa

http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=362

 

A czy coś złego jest za podanie powodu "pa" ? Ja sam daję nie raz taki powód ponieważ można się domyśleć że reklama :facepalm:

A co do tych 2 banów , to mógł dopisać "Nara / prawdziwy powód" :)

 

Ale co do skargi.

Też zauważyłem że nadużywa swoich nadanych praw , ja omal nie dostałem bana bo wbiłem na innym nicku , miałem staty 30:3 , ten napisał do mnie że jestem słaby , to ja mu odpisałem że on jest i ten mi piszę czy chcę bana na 5 min za obrazę ? Trochę dziecięce zachowanie u tego admina jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowodów nie mam takich jak ss lub coś innego, ale inni gracze mogą potwierdzić co mówię. HeaDsHOT;* nadużywa admina, jeśli jest ktoś od niego lepszy to banuje na ss oraz nie zawsze reaguje u@ (zgłaszanie nie uczciwych graczy). Proszę o upomnienie go, nie wyrzucenie, bo jest dobrym adminem.

 

Pozdrawiam 

WelleR:.

Edytowane przez WelleR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WelleR:. po pierwsze było tak , że strzelałeś we mnie i potem spdałeś z wyskokości i się zabiłeś , napsiałem ,,piczka haha" a ty napisałeś ,,Jesteś dziwko " I jak zauważyłem to cały czas przeklinasz na serwerze. A to piczka to napisałem nie żeby cię obrazić tylko po koleżeńsku bo mieszkamy na przeciwko siebie... a tego bana na 30 minut dostał ode mnie filip jeśli dobrze pamiętam 9/10 letnie dziecko przekilnało przez mikro i mówiło ,,cześć headshot" i pochwili dalej przeklinało to stąd wzioł się ten ban nara.. A jak mi mi nie werzycie to Black ma konsole serwera , mógłby poszukać i zobaczyć jak było naprawde a WelleR:. bardzo śmieszne tak kłamać to możesz swoiej mamie :)  Tylko tyle mam na swoją obrone. Więc Black porszę udowonij im jak było i znajdź to . Mapa była de_kabul_32 jeśli to ma w czymś pomóc :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MiCHal1 Jeśli byś mi tak napisał czyli ,,piczka haha" nie pisałbym tej skargi. @BlackDead jeśli możesz to znajdź logi serwera i niech się to roztrzygnie wszystko było po 10 jak to napisał. Mogłem skopiować konsolke. A co do admina to nadużywasz go, bo banujesz ludzi po 2 razy nawet jeśli dostaną ub. Naucz się ogarniać admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij , nigdy jeszcze nie zbanowałem więcej niż raz gracza. A ty robisz wszystko żebym stracił bo co bo jesteś zazdrosny .. O co ? o to że cię odrzucili a ja zostałem przyjęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wystarczy, że kupię steama i mam admina. O admina jestem zazdrosny? żałosne. Większość graczy widzi, że trochę za ostry jesteś dla niektórych. Jak bym był zazdrosny to nie pisał bym żebyś został adminem tylko odrazu że wywalcie go.

Edytowane przez WelleR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłucił koniec sprawy. Proszę o zamknięcie tematu.

Edytowane przez WelleR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak WelleR:. Odnosi się do graczy http://speedy.sh/hTYet/ss-y-na-wellera.rar<--- to jest link do screena jak weller odnisł się do skorpiona01. Tak samo odpowiedział mi jak powiedziałem ,,haha piczko" ale nie by go obrazić tylko po koleżeńsku... cały  czas na serwerze zwracam mu uwagi o kulture. Największy mój ban jaki mu dałem to był 5 min. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo michał bo skorpion napisał mi że twoja stara to pizda  to mu odpisałem nie skopiowałeś co on napisał? Brawo dla ciebie, a ty dałeś mi bana: Aimbot +Wallhack chociarz wiesz że nic nie mam. Udajesz fajnego admina zaraz go stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jak chcecie się tak spinać to na PW lub ts a nie w temacie ...

Niech ktoś to wreszcie zakończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BlackDead jak możesz to zobacz sobie jak sprawa wygląda na konsolce serwera. Niech wreszcie to się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci o zabawkę.Jeden lepszy od drugiego. Waller popracuj nad ortografia,kulturą.Natomiast headshot Ty musisz pisać sensowne powody bana i nie unosić sie dumą.

Szanowny panie Bocianie , to gracz ma dostarczyć dowody,nie h@.

Brak dowodów czyli skarga do zamknięcia.

Edytowane przez κυвɑ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez OrangE ;)
      Nick oskarżonego: `PoVeR ?!
      IP oskarżonej osoby: macie napewno gdzies zapisane, w końcu to admin
      Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 13/03/2017 godz: 16:35, szczerze to nei wiem jak ta mapa sie nazywa a w hltv jeszcze jej nie ma
      Opis Sytuacji: Po mapie de_dust2_long wybrana została kolejna mapa, którą wybrali gracze! po czym po zmianie wyżej wymieniony admin zarzuca vote "zmieniamy?", po czym daje vote na mapy. No bez przesady. To juz druga taka sytuacja w mojej obecności gdzie gracz Pover chce po prostu jak najmniejsza mape do nabijania fragow(w vote bylo snow, wiocha itp)
      Po zwróceniu uwagi z użyciem przekleństwa zostałem oczywiście ostrzeżony o możliwości dostania bana.
      Teraz moje pytanie. 
      Czy admin może tak "o" zaraz po zmianie mapy ustalać kolejne vote i to na jakiej mapie będziemy grać?
      Skoro 2 minuty wcześniej było automatyczne vote ze strony serwera?
      Ewentualne dowody: niestety brak bo hltv nie zapisało mapy zagranej po dd2_long
      O co prosisz: przynajmniej o jakieś ostrzeżenie gracza PoVer bo nie jest Bogiem serwera! Nie chce wrzucać rozmów na steam z nim bo po prostu głowa mała, niestosowne teksty typu "zamknij się", "nie mam ochoty czytać co piszesz", po zgłaszaniu czitera, którego zgłoszę pewnie jeszcze dziś tylko dorwe jego ip
    • Przez esuin
      Nick oskarżonego: `PoVeR ?!
      Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 2017.03.10 18:38. de_Westwood
      Opis Sytuacji: Gracz mając Admina i tak wchodził na txt przez co był nie fair wobec innych graczy a przecież admin powinien dawać przykład Nie umiejętność robienia ss z gry jako ewentualny dowód na winę gracza .Sam dostałem takiego bana i cieżko wstawić ss na forum wg ich nie mająć .
      Ewentualne dowody: http://imgur.com/a/iU6D8 , http://imgur.com/a/OCBqs  http://imgur.com/a/OCBqs
      O co prosisz: Gracz `PoVeR ?! nie powinien mieć Admina ponieważ nie spełnia dobrze swoich obowiązków .
    • Przez Kondzio
      Nick oskarżonego: ShaGGy
      Nick oskarżyciela: Kondzio
      Powód skargi: Dostałem bana za domniemane Wh
      Dowody: Ban widnieje na amxbans
      Czego oczekujesz: Zeby ban zostal anulowany,poniewaz nigdy tegoi scierwa sie nie dotknalem gram juz 7 lat codziennie po 2-3 i wiecej godzin wiec mam wprawe i umiejetnosci
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...