Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nick oskarżonego: Acynox i MastHer
Nick oskarżyciela: Kuba.
Powód skargi: Nieustanne pogawędki na say:@@
Dowody:

2ewcyma.jpg
2jd2lck.jpg

16jevfc.jpg

zl6uk4.jpg

Czego oczekujesz: Upomnienia/Pouczenia/Przypomnienia do czego służy ta forma komunikacji.

Edytowane przez Animal#awp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jak raz na jakiś czas napiszę na y@ nic się nie stanie ? Chyba że coś się stanie to spk nie będę pisał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MestHer nie osłabiaj mnie.Wszedł Acynox na serwer i zaczął spamować jakimiś dennymi tekstami "rozsuwam i zasuwam-rozporek oczywiście" w środku rundy,później wszedłeś ty i zacząłeś pogawędkę na temat tego że Acynox ma admina.Z resztą wszystko jest na ss'ach,nie ma co tłumaczyć.Nie bedę siedział i robił x ss'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst co mi zacytowałeś to jakbyś nie zauważył to był taki koleś co sie nazywał "rozpinam zapinam" to żeby sobie pomyślał nad swoim nickiem.... A to że piszemy sobie od czasu do czasu to od razu trzeba robić wojne. Jest wolna rekrutacja. Sam napisz podanie i zobaczymy jak się "świetnie" będziesz spisywał. Pierwszy raz cie na serwerze zobaczyłem. Nigdy na mnie skargi nie było i wbija kolo na serwa i od razu wnioskuje. Pozdrowienia, czekam na opinie biegłych w tych sprawach.

Edytowane przez Acynox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam admina w tej sieci od ok 4 miesięcy i nie widziałem na żadnym z serwerów żeby admini sobie takie pogawędki urządzali nawet "od czasu do czasu" jak sugerujesz. Powiedziałem Ci żebyś przestał spamować, a Ty nie wiem po co zacząłeś w środku rundy na środku ekranu pisać o tym że sprawy do admina zgłaszamy na [email protected] w żaden sposób się nie wybielisz gdyż jak już wyżej napisałem wszystko jest na ss'ach.

Mówiłem to już MastHerowi wejdź na dd2 i napisz siema na say:@ to Cie gracze zjedzą bo ich to rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MastHer
      Drodzy koledzy i koleżanki przyszedł czas na mnie. Odchodzę iż nie mam kiedy zajmować się sprawami forum iż od wakacji zaczynam chodzić do roboty iż zbieram na moto. Proszę o zabranie mi rang .
      Pozdrawiam 
      Majstera 
      Daruś 
      Werka 
      Blaku - zacznij w końcu odpisywać
      Kisseł 
      KaKuŚ
      PimP
      DEADP00L
       
      I całą ekipę CS-SS
      Może wrócę po wakacjach jak serwerownia dalej będzie stała.
      Jeszcze raz 3majcie się
      Pozdro MastHer
    • Przez MastHer
      Imię: Paweł
      Nick: MastHer
      Wiek: 16
      Doświadczenie: Tak mam.
      Miałeś moderatora na innym forum?: Tak nawet na tej serwerowni.
      Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Jestem adminem serwera PB od 7 mies i co do mojej pracy nie ma zarzutów . Chcę pomóc pilnować porządku na forum i słownictwa. Chcę też zamykać nieodwiedzane tematy i dawać warny za złe zachowanie.
      Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Oczywiście że pomogę.
      Lubisz pomagać użytkownikom?: Zależy czy użytkownik chce mojej pomocy. Ale lubię.
      Kontakt (gg, FB, SKYPE, Steam): Steam: MastHer GG: już nie używam ale jeśli trzeba to mam w profilu.
      Kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł interesuje się grafiką od kilku miesięcy . Interesuje sie również sportem grałem przez 3.5 roku w piłkę ręczną potem miałem rok przerwy teraz znowu zacząłem trenować ten fantastyczny sport. Gram czasami w CS 1.6 ale częściej w GO.
      10 reklam Forum(obowiązkowe):
      Zrobię reklamy jak Kod do reklam zostanie naprawiony. Nie mogę tego kodu na wiele stron wrzucić.
       
       
       
       
      Co Do mojej degradacji. Nie zostałem zdegradowany za popełnienie błędu ale za spadek aktywności z wielu powodów.
    • Przez MastHer
      Imię: Paweł
      Wiek:16
      PROGRAM którego używam: PS CS 6
      Staż: PS CS 6 używam od 5-6 mies 
      Pokaz umiejętności:  http://cs-staraszkola.pl/topic/7277-wystawa-by-masther/ 
      Dlaczego Ty?: Bo brakuje grafików a prace chyba nie są takie złe. 
      Czas który możesz poświęcić Użytkownikom Forum na Projekty Graficzne: Nie będę wymyślał jakiejś liczby bo pewnie i tak będzie nie prawdziwa. Poświęcę trochę czasu zależy ile będę miał bo bywa różnie. 
    • Przez Cpuneek
      Twój nick w grze: Cpunek Nick oskarżonego admina/gracza: MastHer IP oskarżonej osoby: Admin Steam ID oskarżonej osoby: Admin Data, godzina, mapa zdarzenia: przed sekundą Opis Sytuacji: niewiadomo czemu dał mi bana z opisem "rk" Dowody: sprawdzice w amx bansi O co prosisz: O kare dla admina ponieważ nie ogarnia sytuacji i zajmuje sie tylko gra jak jest na serwie. z tego co mi wiadomo skrot "rk" oznacza Resp kill a wiadomo ze tu go nie mozna zrobic na tym serwie. Pozatym gralem sobie pieknie mialem staty 23:6 a tu ni stad ni zowad taki ban AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina MastHer. [AMXBans] Pozostalo ci 6 minut i 10 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Cpunek [AMXBans] Powod : ' RK ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 20801655 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 213.199.253.206 '
    • Przez MastHer
      Co o mnie myślicie Pisać śmiało i szczerze. 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...