Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Blanken

Siema! :D

Polecane posty

Siema ! :D

Jestem Mateusz, mam 18 lat. Mieszkam w Krakowie. :D 

Gram pod nickiem BLANKEN.

Nie jestem uzależniony od cs'a więc gram w wolnych chwilach. Chętni na blanta ewentualnie piwko PW. :D 

*Gram już sporo. Osądzając o czity najpierw miej na mnie dowód. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez .Spr!Nt^_^
      Siema mam na imie Artur niedawno zaczołem grę na paintballu, interesuje się piłka nożna, informatyką i grafiką byłem 2 razy grafikiem i 6 adminem na różnych serwerach ale najwięcej na pb (2) serwer mi się spodobał ale mało osób tu gra  chciałbym wam pomóc rozkręcić serwer żeby więcej osób grało itp to tyle ode mnie narazie 
    • Przez SeebooL.
      Siemaa
    • Przez Konsajoncy
      Witam! Dostałem dzisiaj takiego bana. Nie wiem o co w nim chodzi skoro nie mam aktywnego bana. Może jest to związane z moimi starymi ss-ami. Nie wiem zupełnie. proszę o wytłumaczenie Załączam ssy z 25 maja http://cs-staraszkola.pl/topic/13304-un-ban-konsajoncy-wonsz-zabujca/. Ban był od admina o krótkim nicku coś w stylu"pmp546" jakoś tak.
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: Konsajoncy wonsz zabujca  [AMXBans] Powod: 'Aktywny Ban'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:444033381'  [AMXBans] Twoje IP: '109.243.119.37'  [AMXBans] =======================================
    • Przez Percy
      Siema Jestem Percy, co widać po nicku Gram na serwerze PB Lubię informatykę, i gry komputerowe ;D Jeszcze raz siema wszystkim.
    • Przez Vallu
      Siema
      Mam na Imię Michał mam 16lat.
      W cs 'a Gram od 6lat.
      Konfiguruje strony pod mybb oraz pisze pluginy.
      W cs 'a gram pod nazwą Faq' YouDead.
      Myślę że spotkamy się na serwie dd2
      Chcę zostać z wami jak najdłużej pozdrawiam
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...