Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WN#9

Zażalenie XD

Polecane posty

Hahaha,pozdrawiam admina verka,tak czitowałem i nawet nie chce tego pieprzonego ub bo tylko na chwile wbiłem sobie "pograć" ale co za debil daje bana na 2 tygodnie z ss'ami xd ? No proszę was żałosne to jest,aż mi się żygać chce jak patrze co za admini teraz są na serwerach.http://cs-staraszkola.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=381 .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

WN#9,

1) to tu się daje bana za haxy na 2 tyg.

2) Verka jest jednym z najlepszych adminów na WM

3) Jak ci się nie podoba to nie graj tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

czlowieku gdybym mogla to bym dala perma,ale nie moge..Jesli jestes czysty to wstawiasz ssy jesli nie to trudno.. ssy moge zrobic kazdemu.. ;) kogo tylko będę podejrzewała :) I warn dla Ciebie kolego za kultur ;> o ile ją masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,posiadam kulturę ale nie mam zamiaru jej tutaj używać,ss'y mam brudne i mam na to wyjebane,rozdawajcie dalej te warn'y sobie,i tak mi to zwisa,2 tygodnie za ss'y to trzeba na prawdę mieć ogarniętą sieć xd Daleko nie zajedziecie z takimi banami,to szczerze nawet nie ma sensu takie bany na 2 tygodnie ;) Ale róbcie sobie jak tam chcecie,no cóż nie wnikam w to,i tak zapewne verka to chłopak,przez mikro jakoś nie słyszałem jakbyś coś mówiła,ale jak na serwerze gra najarana na dziewczyny gimbaza to sory,możecie mnie tutaj równie dobrze zbanować na zawsze,i tak mam zmienne a po 2 kompletnie wyjebane,tylko zwracam wam uwagę na takie coś co jest dla mnie kompletnie idiotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

skoro posiadasz kulture to się wykaż ^^ hahahahaha..tak jestem chłopakiem >.< Ale podałam 3/4 sieci moje fb i skype'a (y),ale dla ciebie jestem chłopakiem..(ale masz mózg :o :O :o ) Wgl. to jest żałosne..Przyznałeś się,ze masz czity.. Ja gdybym wiedziała,że mam ssy brudne to bym nawet się nie rejestrowała ! Wiesz co gdybym ja rządziła na tej sieci na pewno za ssy poszedł by perm,ale że to sieć Blacka nie będę się wtrącała!! Pisał mu już nie raz,żeby była opcja permu,ale mówi że nie ,bo wciągu tych 2 tygdni ktoś może przestać grać na cheatach może i ma racje.. więc się we¼ chłopie w garść,bo nie widzę Cię żebyś na jakiejkolwiek sieci był na stałe jak ty masz jak to napisałeś wy*****eza to,że czitujesz.. Masakra -,- Jak się ogarniesz i poprawisz kulturę to pogadamy :))

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...