Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

hasanLEMBEK

Propozycja na serwerze COD

Polecane posty

Witam :D

Mam pewną propozycję.

Chciałbym, nie tylko ja abyście wprowadzili hasła do kont.

Przyda się to bardzo bop z tego co widzę można spokojnie wejść na czyimś koncie..

Dziś widziałem jak jeden z graczy pisał że znikło mu 1000nśm.

Myślę ze hasło i login będą bardzo fajnie ze względu braku włamań na czyjeś konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł jest fatalny.Wytłumaczę Ci dlaczego: Wchodzisz na serwer i jest plugin który prosi o wpisanie hasła, zanim Ty wykonasz to polecenie, tracisz rundę i w zależności od pluginu zostajesz zabity na respie.

 

Jak już można dodać plugin który prosi o wpisanie hasła w przypadku wydawania nieśmiertelników.

 

PS. Byłem adminem cod'a i nigdy żaden użytkownik nie zgłaszał takich problemów, sądzę że przez 2 miesiące sytuacja nie zmieniła się tak drastycznie jak Ty sugerujesz, wyolbrzymiasz problem.

Edytowane przez Animal#awp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już można dodać plugin który prosi o wpisanie hasła w przypadku wydawania nieśmiertelników.

 

PS. Byłem adminem cod'a i nigdy żaden użytkownik nie zgłaszał takich problemów, sądzę że przez 2 miesiące sytuacja nie zmieniła się tak drastycznie jak Ty sugerujesz, wyolbrzymiasz problem.

 

Pomysł fajny. Rzeczywiście mogłoby to zapobiec tym włamaniom.

Ale z tego co mi wiadomo to chyba ten problem jednak czasami występuje, bo obiło mi się o uszy, że były takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było wiele takich propozycji.

Odrzucona.

Główny powód to zakładanie haseł na konta innych a później płacz do Mnie na pw, że grać nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez BlaQ517
      Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
       
      30.01.2018
       
       
    • Przez Satis
      Cześć, jak wiecie lub nie tworzymy serwer minecraft. Serwer w 80% jest skonczony zostały małe drobiazgi takie jak tabela, mapa, czy pare pluginów. Szukamy testerów, oraz osób które ogarniaja skrypty,pluginy. Niech zgłaszają się tutaj, a my wybierzemy potencjalne osoby.. //Za Pozwoleniem.
    • Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
    • Przez AreS DD2
      Ostatnio chyba jest krucho z serwerami, opłatami etc.
      Może by tak znieść darmowe admina, vipa i rezerwację slota dla kandydatów na adminów na serwerze dd2? 
      Wtedy jakiś przychód by się już pojawił, można zawsze troszkę podnieść ceny usług na innych serwerach, gdyż wszystkie dostępne bajery są za psie grosze.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...