Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nick oskarżonego: Nie ma tego ... w AMXBANS
Nick oskarżyciela: RoTeR
Powód skargi:

(Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA UŻYTY WULGARNY JĘZYK

ALE AGRESJA JEST TUTAJ CAŁKOWICIE UZASADNIONA)

Ban za to, że rozkurwiam jakieś kiepy które nie umieją w to grać i płaczą, błagając o litość admina, który jest upośledzony i nie widzi debil jebany, że mam steam 2k7, w chuj gier i nigdy nie byłem na blacklist. I oczywiście banuje mnie permanentnie... Przegrzebcie sobie skład ekipy bo naprawde to co typ odjebal to jakaś porażka... i tak, wkurwia mnie taki idiotyzm jaki panuje wśród adminów, nie tylko na waszym serwerze. Niektórym to powinniście dac przy nicku tag: (DZD - Dziecko Z Downem) żeby było wiadomo, że na upośledzonych nie warto napinać. Wrzucam to co mam w konsoli i ssy ... Macie też kilka ssów z moich poprzednich gier na waszym serwerze... Zauważcie, że nie gram tu TAK DOBRZE dopiero od dzisiaj...

 

Dowody:

http://www.sendspace.com/filegroup/MmWR8YYJIvYyoZEMFDjRs0xuLXmTaloqkyy148CBMc6JMOZDY4zdTLnB3ydFMgpcPWTSS9jYwxyKhYF28Nk0MkTCEHu0zvev


BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 40
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : RoTeR
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 15842992 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 194.33.73.11 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Czego oczekujesz:

Unban i osobistych przeprosin od tego adminka ...

 

P.S.

Jeżeli przeszkadza wam to w jaki sposób się tutaj wypowiedziałem to wiedzcie, że mam to gdzieś i czy mnie odbanujecie czy też nie, też mi wisi... W każdym razie beze mnie i tego typu skarg, komentarzy wasza ekipa nigdy nie osiągnie jakiegoś racjonalnego poziomu, banowanie pro gamer'ów na zawołanie kolegów-płaczków to nie jest zachowanie godne admina na porządnym serwerze... Za taki go uważałem, poczyńcie jakieś kroki, żeby ta opinia nie zmieniła się i u reszty graczy. Pozdro.

Edytowane przez ★ Master.
warn +1 Kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie kpisz koleś że cię będę przepraszać. :facepalm:

Ja nie mam czasu żeby wchodzić w twój profil i patrzeć że jest 2k7 i chu* mnie to obchodzi ile ty masz gier na tym steam'ie i nie ośmieszaj się. Mam prawo zrobić ci Ss'y kiedy chcę i kiedy podejżanie grasz ... Skoro nigdy nie byłeś na black liście to po co piszesz jakaś bezsensowną skargę ? Wchodzisz w dział prośba o UB , wrzucasz SS'y i gotowe , masz UB , no chyba że grałeś na wspomagaczach to elo . Rozbawiają mnie takie skargi , skoro uwarzasz się za "pro gamera" to wiedz że zawsze dostaniesz na początku gry na jakiejś serwerowni bana aby cię sprawdzić . Grałeś czysto no to zajebi*cie i zapraszam ponownie na serwer .

Tyle z mojej strony ;)

Edytowane przez Last

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, dawno się tak uśmiałem.

Piszesz skargę za to, że admin ci zrobił ss'y? Ile ty masz lat? Co z tego, że masz steama. Jeżeli jesteś czysty to wstaw ss'y dostaniesz ub. A nie tutaj przeklinasz, po drugie troszkę kultury i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co mu chodzi z tymi grami i steamem z 2007 roku?? Powinien warn polecieć za niestosowanie sie do regulaminu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie użytkownik RoTer pokazał swój poziom intelektualny.Dla mnie takie osoby powinny otrzymywać permementne bany bez możliwości odwołania się.

Wulgarny język w żadnym stopniu nie jest uzasadniony.Gdybyś to nasiał jak człowiek bez tylu "chujów,debili" itp to uwierz że "ugrałbyś" więcej ,a tak to się tylko ośmieszyłeś.Ja na miejscu UBT zostawiłbym bana i pozbył się tak chamskiego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga po prostu mnie zagięła... 

Jeżeli ADMIN PODEJRZEWA U CIEBIE JAKIEŚ WSPOMAGACZE TO JEGO OBOWIĄZKIEM JEST DAĆ CI SSY !! !!

Tą skargą pokazałeś swój poziom intelektualny. Jak widać jesteś pępkiem świata z tego co wyniosłem z tej twojej skargi już nie wspominając o dziecinnym zachowaniu.

Jeżeli Ci zwisa serwerownia cs-staraszkoła to po jakiego grzyba składasz prośbę o UB ?!

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez OrangE ;)
      Nick oskarżonego: `PoVeR ?!
      IP oskarżonej osoby: macie napewno gdzies zapisane, w końcu to admin
      Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 13/03/2017 godz: 16:35, szczerze to nei wiem jak ta mapa sie nazywa a w hltv jeszcze jej nie ma
      Opis Sytuacji: Po mapie de_dust2_long wybrana została kolejna mapa, którą wybrali gracze! po czym po zmianie wyżej wymieniony admin zarzuca vote "zmieniamy?", po czym daje vote na mapy. No bez przesady. To juz druga taka sytuacja w mojej obecności gdzie gracz Pover chce po prostu jak najmniejsza mape do nabijania fragow(w vote bylo snow, wiocha itp)
      Po zwróceniu uwagi z użyciem przekleństwa zostałem oczywiście ostrzeżony o możliwości dostania bana.
      Teraz moje pytanie. 
      Czy admin może tak "o" zaraz po zmianie mapy ustalać kolejne vote i to na jakiej mapie będziemy grać?
      Skoro 2 minuty wcześniej było automatyczne vote ze strony serwera?
      Ewentualne dowody: niestety brak bo hltv nie zapisało mapy zagranej po dd2_long
      O co prosisz: przynajmniej o jakieś ostrzeżenie gracza PoVer bo nie jest Bogiem serwera! Nie chce wrzucać rozmów na steam z nim bo po prostu głowa mała, niestosowne teksty typu "zamknij się", "nie mam ochoty czytać co piszesz", po zgłaszaniu czitera, którego zgłoszę pewnie jeszcze dziś tylko dorwe jego ip
    • Przez esuin
      Nick oskarżonego: `PoVeR ?!
      Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 2017.03.10 18:38. de_Westwood
      Opis Sytuacji: Gracz mając Admina i tak wchodził na txt przez co był nie fair wobec innych graczy a przecież admin powinien dawać przykład Nie umiejętność robienia ss z gry jako ewentualny dowód na winę gracza .Sam dostałem takiego bana i cieżko wstawić ss na forum wg ich nie mająć .
      Ewentualne dowody: http://imgur.com/a/iU6D8 , http://imgur.com/a/OCBqs  http://imgur.com/a/OCBqs
      O co prosisz: Gracz `PoVeR ?! nie powinien mieć Admina ponieważ nie spełnia dobrze swoich obowiązków .
    • Przez Kondzio
      Nick oskarżonego: ShaGGy
      Nick oskarżyciela: Kondzio
      Powód skargi: Dostałem bana za domniemane Wh
      Dowody: Ban widnieje na amxbans
      Czego oczekujesz: Zeby ban zostal anulowany,poniewaz nigdy tegoi scierwa sie nie dotknalem gram juz 7 lat codziennie po 2-3 i wiecej godzin wiec mam wprawe i umiejetnosci
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...