Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

FaRmEr Dym Knf

Skarga admin Lajk

Polecane posty

Siema prosze o dopilnowanie admina Lajk, jest zamadrzalym adminkiem ktory to ma admina i mysli ze wszystko mu wolno. Po pierwsze dostalem bana na godz za slowo kurva z czego to jeszcze powiedzialem na majku, ogolnie nie zwraca uwagi na cele itp. Po drugie zbanowal kolesia za to ze mu napisal ze dostal admina za smsa na 1 dzien ? czy to jest normalne zachowanie czy tylko pokazanie swojego zarozumialego charakteru ? ja na miejscu H@ bym daj ostatnia szanse temu typowi. Reszta adminow jest jakos ok zyje z nimi w zgodze nie przeszkadza im to ze powiem slowo kurwa ;) bo to chyba zabronione w jakims stopniu nie jest. Prosze o upomnienie tego gracza za i przyjrzeniu sie jego zarzadzaniu bo jest co najmniej nie zgodne z regulaminem. Ogolnie to juz powinnien stracic tego admina za to ze kolesiowi dal bana 1 dzien za slowo ze kupil admina za sms. dla mnie to chore. zachowanie jego jest na stopniu podstawowki. myslal cwaniak ze to zbagatelizuje a pewnie wiecej osob jest co tak naduzyl swojego adminowania. prosze sie wypowiedziec na ten temat moze wiecej osob jest ktore tak ten cwaniaczek urzadzil.

 

Pozdrawiam.

 

Szczegoly bana :

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 59 minut i 58 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : FaRmEr Dym Knf
[AMXBans] Powod : ' Kultura. '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie stoje po stronie zadnego z was, ale slowo " KURWA " zdarza się powiedzieć kazdemu z nas ( sam nie raz wymawiam ) ,

Dziwna sprawa z tym drugim banem, powinieneś to olać Lajk ( tak mi sie wydaje ) 

Pozdro OMERTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne co do Twojego bana przez mikro przeklinałeś cały czas, upomniałem Cię po czym dostałeś bana na 1h, nie grasz na serwerze więc nie mów mi tu o celach :)

Śmieszny jesteś i tyle, co do bana "SMS", nie Twój ban, tamten napisze skargę to wytłumaczę :) Elo.

W sumie wypowiem się tutaj, mianowicie nie miałem miejsca na wpisanie, ale gracz nie dostał bana za to co napisał, że kupiłem admina, lecz :

Mikro +16, Obraza admina, Kultura dla mnie to wystarczyło, żeby dać bana na 1 dzień, "SMS" dlatego, że nie chciało mnie się po prostu pisać :)

A Ty jak już masz zamiar pisać skargę to pisz prawdę :) Bo to nie było jedno "Kurwa" :)

OMERTA, nie nie powinienem olać, bo gdy się mówi do gracza, żeby przestał przeklinać, bo dostanie bana, a on do mnie "dawaj kurwa wejdę na ts'a i coś tam dalej" no to przepraszam Cię bardzo :) W tej skardze nie ma tego co on zrobił tylko co ja zrobiłem :)

Edytowane przez Lajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat zeby takie bajeczki pisac ?  nie pwiedzialem nic typu "dawaj kurwa wejdę na ts'a i coś tam dalej".  Rozmarzyles sie raczej. Bo bym nawet z Toba na tsa wszedl, skoro twoje zachowanie jest conajmniej poziomu gimnazjalnego. nic mozecie zamknac temat, bo ja sie o zabawki w pisaku klocil nie bede ;).  a czas pokaze czy mu to cos dalo do zrozumienia;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Lajk'a lubię, nie zrobiły głupstwa żadnego raczej, chociaż ten ban za "admina za sms" to lekka przesada [w sumie mnie nie było, może było coś jeszcze, tak więc nie mówię nic ;p ]  :D Wracając do tematu, napisałeś "kurva" - równa się to z omijaniem cenzury=kulturą. Też dałbym ci bana, tyle że nie na godzinę [no nie przesadzajmy]. W postanowieniach ogólnych jest napisane, że przeklinać można tylko na mikrofonie, jednakże wtedy drastycznie spadają szansę na zostanie adminem. Poza tym skarga bez dowodów to tak jak cheesburger bez sera. Nie pozdrawiam xd

Edytowane przez Chfiauegg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 W postanowieniach ogólnych jest napisane, że przeklinać można tylko na mikrofonie  xd

 

Po pierwsze dostalem bana na godz za slowo kurva z czego to jeszcze powiedzialem na majku

Chfiauegg na majku czyli przez mikrofon :D jak dla mnie skraga do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana na 1 godzinę , nie czuj się wyróżniony. Po to jest admin żeby eliminować takie zachowania . Dla mnie to bardziej kampania reklamowa :) nie zdziwię się jak za 2 tyg będziesz startować za admina , albo inną range .

Edytowane przez mee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lajk
      Imię: Łukasz 
      Nick: Lajk
      Wiek: 20
      Staż w Counter Strike: kilka lat 
      Byłeś już administratorem serwera?: tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4
      Link do profilu STEAM: http://banid.pl/kto?to=0:0:1038469
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Mam sporo czasu, a jak już mam wrócić to z rozmachem
    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię: Nick:ProDziki Majkel Wiek: 28Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?:tak. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):9/10 Link do konta STEAM, na którym grasz: Posiadasz działający mikrofon?: takDlaczego chcesz zostać administratorem?:no bo lubie wasza siec
      Skala znajomości AMXX 10/10

      1. Potrafisz sprawnie korzystać z amxmodmenu.tak
      2. Poprzednie + Potrafisz skonfigurować serwer HLDS oraz wgrywać gotowe pluginy do amxx oraz metamoda.:tak
      3. Poprzednie + Potrafisz edytować pluginy AMXX.tak
      4. Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy AMXX.tak
      5. Poprzednie + Potrafisz pisać skomplikowane pluginy AMXX.tak
       
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...