Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lajk
      Imię: Łukasz 
      Nick: Lajk
      Wiek: 20
      Staż w Counter Strike: kilka lat 
      Byłeś już administratorem serwera?: tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4
      Link do profilu STEAM: http://banid.pl/kto?to=0:0:1038469
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Mam sporo czasu, a jak już mam wrócić to z rozmachem
    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię: Nick:ProDziki Majkel Wiek: 28Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?:tak. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):9/10 Link do konta STEAM, na którym grasz: Posiadasz działający mikrofon?: takDlaczego chcesz zostać administratorem?:no bo lubie wasza siec
      Skala znajomości AMXX 10/10

      1. Potrafisz sprawnie korzystać z amxmodmenu.tak
      2. Poprzednie + Potrafisz skonfigurować serwer HLDS oraz wgrywać gotowe pluginy do amxx oraz metamoda.:tak
      3. Poprzednie + Potrafisz edytować pluginy AMXX.tak
      4. Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy AMXX.tak
      5. Poprzednie + Potrafisz pisać skomplikowane pluginy AMXX.tak
       
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...