Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ChciwaBabaZRadomia

Nagminne używanie komendy /daj , /oddaj

Polecane posty

Jest to częsty problem na western ktoś dostanie ulubionego perka a inny gracz oddaje i zostaje mu zamienione bez jego wiedzy lub ingerencji.

Nie lepiej by było jakby dodano możliwość odmowy dostania perka?

Gracz nie powinien mieć możliwości ingerencji w rozgrywkę innego gracza.

Np : Zdobędę perk sokole oko lub przyczajony a tu nagle w najbardziej beznadziejnej sytuacji ktoś go podmienia i traci się fragi. A inny gracz ma wiecej zlota i może mu się poszczęścić i dostać swój ulubiony perk tym samym dominując grę.

Jest to niedopuszczalne. Albo będą za to bany albo dopiszecie w komendach tą możliwość odmowy dostania perka.

Na początku ten bug był śmieszny ale po dłuższym czasie stało się to dokuczliwe proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie xTea mam to samo i to jest bardzo denerqujące. Więc trzeba albo usunąć tą komendę (/daj i /oddaj ) albo dodać opcję żeby tego nie otrzymywać. Najwięcej razy miało to miejsce w moim przypadku zgraczem pozdro który nie dawno co składał tu podanie. Prawie cały czas gdy trafi mi sie dobry perk on oddaje mi swój beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgle.powinno nie być komendy /daj /oddaj bo gracze tak spamią jak masz dobry perk że się grać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Sinilax robię tak dlatego ze mam skole oko jeb ktoś mi oddaje lunetę wiec robię all bo nwm kto mi cały czas robi nazłość i tak mam codziennie wiec jestem za żeby komendy nie było  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z blokowaniem to raczej nie ale żeby była opcja odmowy dostania Np:

 

Gracz XYZ chce tobie oddać przedmiot ABC:

 

1.Tak

 

2. Nie

 

tak by to mniej więcej wyglądało tak jak w opcji /Wymień /Zamień.

 

Z tego co wiem jest ograniczona liczba oddań jednemu graczowi tak samo jak w wymianie lecz niestety na to też znalazło się obejście.

Zrobione coś z tym będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 rzecz jest mało admów na western

2 te oddawanie przedmiotów

3 ogólna że się tak wyraźne spierdolina na serwie

Wiem że to odmienny temat do tego ale western staje się wysypiskiem czyli zbiegowiskiem odpałów , niedopracowania

Nie będę się wyrażał sam nic na serwerze nie zmienie bo się zwyczajnie w świecie nie znam. Ale małe odświeżenie by się przydało .

Oczywiście w klimacie western jak było tylko przerobienie komend wymian itp.

Właściwie wszyscy siedzą albo na codzie albo only dd2. Kiedy serwer West. Jest praktycznie pusty albo śmigają odpały a jak samemu na siłę chce się zrobić porządek albo mieć jakieś szanse z nerwów korzysta się z odpałów i dostaje się bana widziałem takie akcje kilka razy i szczerze trzeba coś z tym zrobić.

Flimbo też swoje pokazał wystarczyło kilka razy mu przytaknąć i już się jest w jego łaskach "admin powinien być bezstronny , jak sąd najwyższy" chyba że gra to co innego ale nie pełni w tedy powinności admina jest normalnym graczem , a dawanie banów za to że zabiło się admina jest tak jak dostanie pały za to że się uczyłeś :/ gdzie tu logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na domowym to pc poprawię oddawanie tak by w menu oddawania przedmiotu nie było graczy z przedmiotami lub po jego wybraniu następowała blokada i wyświetlała się informacja, że gracz xxx już posiada przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz koledze wulgaryzmy.

BlackDeath napisał że jak będzie na stacjonarnym to zmieni komendy

A co do ciebie squnik ogarnij język na serwerze ujdzie ale nie na forum , chyba że chcesz dostać warna :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez JestemGruI3y
      Imię: Kamil
      Nick: DajGranata
      Wiek: 16
      Staż w Counter-Strike: 5,5 roku
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Tak
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 3 
      Link do konta STEAM, na którym grasz: Niestety brak ale myśle nad zakupem cs przez steam.
      Posiadasz działający mikrofon?:  Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:  Chcę  ograniczyć cheaterów , ponieważ jest ich naprawde dużo (moge podać nick). 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...