Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kyy

Podanko Kyy

Polecane posty

Imię: Kacper
Wiek: 17 lat
Nick: Kyy
Jak dłguo grasz w Counter Strike?: Gram jakieś 5 lat z małą przerwą
Byłeś już administratorem serwera?: Tak byłem ale serwerownia już padła.
Znajomość amxx (w skali od 1 do 10): 6
Link do profilu STEAM: Posiadam steam lecz staram się o odzyskanie hasła do email. Niem mogę się zalogować na necie :/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Płatność (SMS/Przelew/PayPal): Sms/Przelew
Kontakt (GG/Steam lub inny): Skype: kacper.kyy
Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chcę zostać adminem ponieważ na serwie gra wiele cziterów a Flimbo nie da rady wszystkich sam wyłapać, on też nie gra cały czas. Myślę , że nadaję się na adma. Poza tym serwerownia mi się bardzo spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiek +

amx +

mikro +

myśle że można mu dać szanse najpierw test admin na tydzien i jak będzie ogarniał to dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez OLo
      Witam,skladam prośbę o dodanie mi admina.
      Mam doswiaczenie,dobrze znam wasza serwerownie jak i włascicieli portalu.

      Serdecznie pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie  sprawy.
    • Przez SiLvErEk
      Imię: Szymon
      Nick: SILVER
      Wiek: 18
      Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram w cs 1,6 ale w cs:go gralem 4 lata
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: byłem na 4 
      Znajomość( AMXzgodnie z naczą skalą):4 Ale podstawowe komendy AMX znam.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: gram w 1.6 nonsteam
      Posiadasz działający mikrofon?: tak, 
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:Własnie zrozumialem że musze siedzieć dlugo na serwerze jak pisze ze ktos mi wbil na konto to admina nie ma ktos mi zabral 9k monet (Wydal) i chce zostac adminem ponieważ adminów brak jedynie jakis tam wbije jak nikt nic nie robi.
        
    • Przez Yaudso
      Imię: Szymi
      Nick: Yaudso
      Wiek: 19 wiosen
      Staż w Counter-Strike Global Offensive: okolo 800h ale takto gram w 1.6 w go nie gram bo mi komp nie wyrabia
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: minecraft sie liczy?
      Znajomość SM (Zgodnie z naszą skalą): 0(naucze sie co to) ale znam komendy amx (mysle ze wystarczajaco)
      Link do konta STEAM, na którym grasz: gram w 1.6 nonsteam ale link podam http://steamcommunity.com/profiles/76561198145894396/
      Posiadasz działający mikrofon?: tak, nawet 2
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: chce tepic plugastwo cheaterowskie , gram troche na serwie wiec mysle ze cos tam zdzialam
    • Przez YsIo
      Imię: Marcin
      Nick: YsIo
      Wiek: 22 
      Staż w Counter-Strike: 8 lat
      Byłeś/aś już administratorem serwera?:Tak
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):4
      Link do konta STEAM, na którym grasz: Brak Steama.
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, lecz nie używam
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Denerwuje mnie ciągłe pisanie o cheatach na sb. Pozatym jak gram, żadko kiedy jest admin który zapanuje nad porządkiem na serwerze. Co prawda nie spełniam wszystkich wymagań, ale warto spróbować, nic się nie stanie jak się nie uda :). Dużo czasu na serwerze też nie mogę poświęcić na gre, że względu na dziecko ale staram się co jakiś czas na dzień wchodzić jak kobieta i malutka mi pozwolą. 
       
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez FleGMaTyK
      Imię: Paweł Nick: FleGMaTyk Wiek: 17 Staż w Counter Strike: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Pewnie :) Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4. "Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy amxx." Link do profilu STEAM: FLeGMaTyK / IŁAWA TEAM :) Posiadasz działający mikrofon?: Pewnie :) Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Iż gdyż ponieważ bo irytują mnie dzieci grające na wh etc . Chciałbym w miarę możliwości jak będę grał w cs sobie z koleżkami , żeby nie było takiej trzody na serwie : ) Gram dość często myślę , że mnie widać na serwerze i dostane poparcie ! Z góry dzięki
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...