Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rafcio7341

CZY KTOS WBIJE WKONCU NA SERW WESTERN MOD

Polecane posty

Dziękujemy za zgłoszenie . Dzięki panu wzrasta liczba czitów na serwerze . Jeszcze raz dziękujemy i nagradzamy pana za warnem za pisanie bezsensownego tematu. Tak na prawde to nic nie poradze na to , jak dostane admina to będe wchodził ;d zawsze możesz napisać podanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Opis
      Paintball Mod - to mod,w którym mp5 jest zamienione na marker i strzelamy się kulkami.
      W tym pb nie rozwalają się skrzynki od kulek.

      Instalacja
      1. Wszystko wrzucamy do cstrike,tak aby pliki z models traiły do models itd.
      2. Do plugins.ini dodajemy: paintballgun.amxx paintballmod.amxx paintballnade.amxx
      Cvary amx_pbgun "1" - Włącza paintballgun amx_pbusp "1" - Włącza USP paintballgun amx_pbglock "1" - Włącza Glock paintballgun pbgun_color "2" - Kolor farby [1=standard; 2 = kolor teamu] pbgun_shots "100" - Ile kolorowych "kulek" może być wywalonych raz (jeśli twój serwer się psuje lub laguje, obniża tę wartość) pbgun_velocity (domyślnie 2000) - Szybkość lotu kolorowych "kulek" (musi być niższa niż sv_maxvelocity (domyślnie 2000)) pbgun_speed "0.08" - Czas pomiędzy każdym strzałem pbgun_life "15" - Czas po ktorym znikaja kulki ze scian pbgun_glow "a" - a = glows paintball, paintball, b = trasa pbgun_damage "100"- DMG które zabiera 1 kluka pbgun_sound "1" - Dzwieki paintballowe amx_pbmod "1" - Wlącza paintballmoda amx_pbammo "4" - Ile "przeładowań" każdy gracz otrzymuje amx_pbmoney "0" - Włącza/Wylancza $ w grze amx_pbstrip "1"- Włącza jeśli bronie gracza są usuwane amx_pbdm "0" - Tryb dm.Jeśli włączone to gracze będą ożywieni po 3sekundach po umarciu amx_pbspawnprotect "4" - Czas ochrony na poczatku rundy.
      Wymagane moduły fakemeta hamsandwich
      Download
      W załączniku (dla zalogowanych). PaintBall Mod - Pobrano z Cs-StaraSzkola.pl.rar
    • Przez BlaQ517

       
      Konkurs polega na zdobyciu jak najwyższego poziomu.
      Rozpoczęcie dnia 21.07.17r, zakończenie 31.07.17r  15.08.2017r.
      Lista osób z najwyższym poziomem dostępna na serwerze po wpisaniu na czacie /ranking.
       
      Nagrody:
      1 miejsce: VIP lub Premium na okres 30 dni
      2 miejsce: VIP lub Premium na okres 20 dni
      3 miejsce: 1118 nieśmiertelników
       
      Zasady:
      - W konkursie może wziąć udział każdy.
      - Zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (osoby czitujące nie otrzymają nagród+zostaną zbanowane).
      Powodzenia!
    • Przez Tozert
      Jako zapalony gracz Only dd2 mam pytanie do wszystkich, którzy mogą udzielić informacji odnośnie zadanego niżej pytania.
       
       
      Czy ten serwer jeszcze żyje? Od prawie roku nie da się połączyć, a na forum nie nalazłem żadnych wiadomości o zmianie ip.
       
      Jakiś czas temu słyszałem o reaktywacji całej sieci, ale od tamtego czasu nastała całkowita cisza.
      Proszę o odpowiedź możliwie wyczerpującą temat dla osób, które w przyszłości także dręczył ten temat.
       
      Pozdrawiam Toxic
    • Przez Hantal
      Witam mam problem z zalogowaniem ponieważ mam hasło na konto a problem w tym że je zapomniałem i nie wiem jak mogę je odzyskać : ( oczywiście kupowałem usługi w automatycznym sklepie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...