Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

K!LL3R3K

Ochrona

Polecane posty

Witam. Moja propozycja to wprowadzenie ochrony na początku rundy na czas 2s. Na małych mapach, jak fy_pool_day ludzie biją od razu z respa, a te 2s ochrony zapobiegły by temu. Trochę głupio jest jak się jeszcze gracz nie ruszy a już zginie więc myślę, że ten pomysł przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Może na 5 sekund ??

 

Według mnie 5s to za dużo, bo na małych mapkach w 5s to można już kogoś zabić a tak to się nie da. Myślę, że 2s starczy. Chodzi o to żeby po prostu z respa nie bić, bo wtedy to nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Fake Detector by Asmodai wykrywa i karze popularne ostatnimi czasy boty xFakePlayers itp. wykorzystywane głównie do reklamowania.
       
      Instalacja:
      1. Umieść pliki z pobranego archiwum na serwerze.
      2. Otwórz plik plugins.ini metamoda znajdujący się w addons/metamod i dodaj do Niego:
      Dla Linux:
      linux addons/fakedetector/fakedetector_mm_i386.so Dla Windows:
      win32 addons\fakedetector\fakedetector.dll Gotowe
      Aby sprawdzić czy instalacja przebiegła pomyślnie i plugin działa wpisz meta list.
       
      Wyjaśnienie ustawień fake detectora:
      bantime = 0.0 // Rodzaj kary (0.0 - kick, 0 - perm lub ban w minutach) banreason = Fałszywy klient // powód bana onlylog = 0 // Tylko zapisuje w logach wykrytch bez wyrzucania/banowania fix_bo3_new = 1 // Ochrona przed buffer overflow v4 (patched v3)  
       
      Fake Detector 1.7 - Pobrano z Cs-StaraSzkola.pl.rar
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...