Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DEADP00L

Jak odblokować wszystkie osiągnięcia

Polecane posty

csgo.png

 

 

Witam, w tym poradniku przedstawię Wam jak szybko odblokować sobie wszystkie osiągnięcia i mieć złote odznaki w CS:GO.

 

 

Tym programem możecie odblokować osiągnięcia do wszystkich gier (nawet do tych których nie posiadamy na swoim koncie).

 

1. Pobieramy program z tej strony : http://gib.me/sam/download.php/SteamAchievementManager63_hotfix.zip?ok

 

2. Wypakowujemy archiwum i klikamy sam picker musimy mieć włączonego steam'a ale pamiętajcie o tym aby nie uruchamiać gry w tym czasie bo można dostać bana "VAC" laugh.png

 

screen.png

 

3. Po uruchomieniu szukamy na liście gry Counter Strike Global Offensive:

 

screen2.png

 

4. Następnie klikamy na tą otwartą kłódkę gdzie pisze unlock all achievements potem klikasz ikonkę store, która znajduje się w prawym górnym rogu.

 

screen3.png

 

To wszystko, zamykasz program, uruchamiasz grę i cieszysz się odblokowanymi osiągnięciami :3

PS. Robicie to na własną odpowiedzialność, nie odpowiadam za wyrządzone szkody przez ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dowód ode mnie, miałem 153/167 odblokowanych osiągnięć a po użyciu tego programu odblokowałem sobie resztę 14 osiągnięć. Nie gram na trybach demolka itp więc dla ułatwienia odblokowałem sobie te osiągnięcia :3

dead.jpg

 

W moim profilu także możecie sprawdzić sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super poradnik dla leniwych. Dodaję screena, że to działa (odblokowałem wszystkie osiągnięcia w trzech grach):

 

KarQu dał Wam dowód na to, że nie tylko w CS:GO można odblokować sobie osiągnięcia lecz w innych też jest ta możliwość jak wspomniałem w poradniku. :csgogun::csgohelmet:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oszustwo ?

Nie jest.

Jednak nie radzę korzystać na kontach z dużą ilością gier, gdyż steam może to jakoś wykryć i banować(Np. aktywność w grze dnia, którego zostały zdobyte osiągnięcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat o bana to ja bym się nie martwił, co prawda inaczej by to wyglądało gdybym powiedzmy kupił sobie dzisiaj CS:GO, założył nowe konto i od razu zrobiłbym sobie wszystkie osiągnięcia wtedy byłaby jakaś szansa na to, że VAC by się tym zainteresowało, a tak to nie mamy czego się obawiać. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...