Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez DarkKnight
      Cześć ! Mam na imię Rafał i mam 14 lat. Pochodzę z okolic Krakowa. Moje zainteresowania to min. Komputery, gry, piłka ręczna i muzyka. Jak na moje "14" lat w świecie serwerów Counter Strike, czy to CS:GO czy CS:1.6 mam dużo doświadczenia. Byłem kilkukrotnie adminem a nawet właścicielem sieci. Posiadam steama tylko z CS:GO (ponad 1k godzin) Ale w 1.6 na NonSteamie mam duuuużo więcej. Wiele ludzi z którymi się żegnałem (Na sieciach oczywiście) miło mnie wspominali, byłem jak to mówili (Perfekto Adminem) Myśle że dużo czasu spędzę z wami mimo tego że forum jest troszeczkę zaniedbane. No to jeszcze raz Elo. 
    • Przez MastHer
      Część witam wszystkich po 2 miesięcznej przerwie. Wracam na "stare śmieci " ale tak patrzę patrze i stwierdzam że tu nie ma do czego wracać bo serwery są prawie puste.  Ale postanowiłem zostać na forum. Może chociaż na forum będzie trochę ludu. 
      Witam  wszystkich. 
    • Przez AreS DD2
      Witajcie.
      Chciałbym oznajmić administracji, iż wracam do gry / adminowania na serwerach po tygodniowej przerwie (poświęciłem się w tamtym tygodniu nauce)
       
      AreS
    • Przez iMafish
      Witam, chciałbym do was wrócić i zaczynam grę na cod modzie pod nickiem "Teeylow" Niektórzy mnie pamiętają niektórzy nie Ale zawsze możemy się poznać. Zakupiłem mikro, więc można wkońcu pogadać Więc witam po przerwie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...