Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

t0siek

UnBanTeam - Frocio ^-^

Polecane posty

Imię : Łukasz

Nick : ^KaraFun^ (Frotek)

Wiek : 16

Byłeś już w UnBan Team? : Oczywiście

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom : Od 2-3 godzin na kompie (Siedzę też na telefonie to jak będę potrzebny to wejdę na kompa).

Kilka zdań o sobie : Mam na imię Łukasz, mieszkam w Lublinie i mam 16 lat. Moje ulubione sporty to : Kosz, Siata i Noga. Od jakiegoś czasu znów posiadam Steam z grą Cs 1.6 i Cs:Go. Na StarejSzkole już jestem od dawna, lecz już 3/4 miesiące temu wróciłem po przerwie. Jestem, miłą, ogarniętą i myślę, że smieszną osobą. Z graczami się dogaduję. Dobrze posługuję się językiem polskim choć go nie lubie :p . Jeśli robię błędy to przez pomylenie klawiszy lub zmęczenie :p Dam jeszcze Kontakt : GG:50963381, Steam : Frotek | Cs-StaraSzkola.pl i PW.

Wymagania:

- Minimum 16 lat, Jest

- Doświadczenie, Jest

- Minimum 100 postów na forum, Jest

- Staż w sieci minimum miesiąc, Jest

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Brak

- Brak konfliktów z użytkownikami forum, Raczej brak :p

- Wysoka aktywność na forum. Jest

@EDIT:Proszę o warna dla Dawid'aJ. Dlaczego ? Bo w regulaminie jest napisane jak byk. By się wypowiedzieć w podaniu, trzeba podać trzy stosowne argumenty. Tu nie ma ani trzech i ani stosownych. Wytłumacz mi co to ma do rzeczy że jestem adminem ? Adminem jest każdy z Ubt. Koleś powiedz ile masz lat, dopiero pogadamy :/

Edytowane przez ^KaraFun^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Minimum 16 lat, Jest
- Doświadczenie, Jest
- Minimum 100 postów na forum, Jest
- Staż w sieci minimum miesiąc, Jest
- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Brak
- Brak konfliktów z użytkownikami forum, Raczej brak :p
- Wysoka aktywność na forum. Jest

 

Hmm niech policze 7 starczy ? ;3

 

Na TAK frociu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

 

+ podanie

+ wiek 

+ ogar 

 

popracuj nad aktywnością jedynie.

 

Myślę że sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Last
      Imię: Jakub
      Nick: Laścik!?
      Wiek: 16
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak, tutaj nawet
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Od 4 do 5 godzin.
      Kilka zdań o sobie: Mam na imię Jakub. Mam 16 lat. Interesuje się różnymi sportami i informatyką. Chodzę do technikum informatycznego. Bardzo lubię grać w tenisa ziemnego, gram w klubie tenisowym. Więcej chyba nie muszę pisać ponieważ już praktycznie wszystko o mnie wiecie :v
    • Przez >> | Kamil | <<
      Podanie UnBan Team by Kamil
       
      Imię: Kamil
      Nick: ♥ » кαмιℓ « ♥  
      Wiek: 17
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Kilka godzin dziennie.
      Kilka zdań o sobie: Jestem Kamil. Mam 17 lat i chodze do technikum. Lubie grać w piłkę ręczną jak i uprawiać inne sporty. Poza tym siedzę na komputerze. Byłem tu kiedyś w UnBan Team i straciłem rangę w głupi sposób, ale przeprosiłem i zrozumiałem swój błąd. Nie było na mnie żadnych skarg. Myślę, że się nadaje na to stanowisko.
       
      Wymagania:
       
      - Minimum 16 lat, +

      - Doświadczenie, +

      - Minimum 100 postów na forum, +

      - Staż w sieci minimum miesiąc, +

      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, +

      - Brak konfliktów z użytkownikami forum. +

      - Wysoka aktywność na forum. +
       
      PS: Szyberek wystarczy spojrzeć temat w skargi na ekipę:http://cs-staraszkola.pl/topic/11642-skargaxtea/
       
      Aktywność mi spadła? codziennie jestem kilka h
    • Przez Patatajnik
      Imię:Szymon
      Nick:SzalonyPatatajownik
      Wiek:19 ( w tym roku 20)
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak ale juz dawno nie bylem aktywny w tym obowiązku więc musiałbym sobie wszystko powtorzyc.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:Tyle ile będzie wymagała sprawa.
      Kilka zdań o sobie:Przesiaduję czesto na forum,mam ferie wiec wiecej czasu bede spędzał na forum (jutro nie bedzie mnie od 14-do 20)
      ogar umysłowy
      odpowiedzialność za wykonywany obowiązek
      ortografia (nie liczcie e-ę a-ą itp)
    • Przez Patatajnik
      Wymagania:

      - Wiek +16,    Jest
      - Doświadczenie,  Jest
      - Minimum 100 postów na forum,  Jest
      - Staż w sieci minimum miesiąc,   Jest
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie,   Jest
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum.  Chyba ni lecz niwim
      - Wysoka aktywność na forum.   No coś jest tam

      Obowiązki:

      - Obowiązek należytego weryfikowania odwołań od banów na podstawie regulaminu serwera.
      - Obowiązek pobrania/sprawdzenia każdego z dołączonych zrzutów ekranu/demek przez odwołującego.
      - Obowiązek upominania użytkowników nie stosujących się do "wzoru odwołania od bana" (jeśli podanie w przeciągu 12h od pojawiania się na forum nie będzie zgodne z wzorem należy je zamknąć i przenieść do kosza).
      - Obowiązek moderowania postów niezgodnych z regulaminem w dziale poświęconym odwołaniom od bana.
      - UnBan Team ma obowiązek godnego reprezentowania sieci.
      - Obowiązek oceniania skarg graczy.
      - Dawanie Unbana lub Bana przez ocene dem/SS-ów.
      - Członek grupy UB Team musi, odwiedzać kilkakrotnie dziennie Forum, w celu sprawdzenia prośby o odbanowanie oraz skarg na graczy.
      - Każde odwołanie od Bana musi być rozpatrzone w ciągu 24h od momentu pojawienia się tematu na forum (zgodnego ze wzorem).
      - Każda skarga na gracza musi być rozpatrzona w przeciągu 48h od momentu pojawienia się tematu na forum.
      - Członkowie grupy UB Team pomagają w ocenianiu winy/niewinności, skargi na adminia serwera. Decyzję o każe / ułaskawieniu podejmuje H@ lub Właściciel serwera.
                           
      Przyjmuje .

      Wzór Prośby o UnBanTeam:

      [b]Imię[/b] Szymi

      [b]Nick:[/b] SzalonyPatatajownik

      [b]Wiek:[/b] 19

      [b]Byłeś już w UnBan Team?:[/b] Jop

      [b]Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:[/b] Ile tylko będą chcieli.

      [b]Kilka zdań o sobie:[/b] Jestem Szymon gram w cs'a tak z 7lat (na oczko).Przesiaduje na forum bezcelowo bo nimum żadnej rangi więc se tak pomyśałem ze moze na cos się przydam.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...