Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Acynox

Skarga na BlackDead'a

Polecane posty

[b]Nick oskarżonego:[/b] BlackDead

[b]Nick oskarżyciela:[/b] Acynox

[b]Powód skargi:[/b] Ignorowanie mojej osoby

w sprawach adminowania/premium i wgl czego się da.  Chodzi mi o to że miałem dostać zniżkę

Premium+vip za 11zł a Black ciągle zwlekał, ja już wysłałem SMS i co się okazuje...

1 podejście Blacka - tylko vip - no to pisze do niego

2 podejście Blacka [po 2 godzinach, a był cały czas online] - straciłem vipa - piszę do Black'a

3 podejście Blacka [ po całym dniu] - dostałem admina[myślę sobie dobra, ale ja płaciłem za premium] - piszę do blacka.

4 podejście Blacka - nie otrzymuje odpowiedzi do dziś... 

Innym razem gdy pisałem do niego też o to premium, po prosu mnie olewał...

Wbił kolega MastHer i mówi mi że przed chwila Black dał mu admina i premium na CoD za free...

To dziękuje...

DOWÓD 1.

 

 

 

Inna sprawa jest dzisiejsza, ponieważ wymieniłem komputer i nie wiedzieć czemu,

myślałem że mam na steam id, ale jak się okazuje to chyba miałem na IP.... Ale nie będę

wnioskował od razu.. Chodzi mi o to że napisałem na forum do Blacka aby mi wrócił Admina i Premium na PB

oraz Admina na CoD o 14:45.. Black był online od 16 do 19... i na steamie grał sobie w cs go...........

To ludzie mi spamią na steamie i na forum np. KMT abym ogarnął CoD'a/ PB, a ja co mam im napisać?

"Sory ale muszę dopiero odzyskać admina, ale na razie czekam

bo administrator sobie gra zamiast się zająć serwerem :/"

DOWÓD 2.

 

 

 

[b]Dowody:[/b]

DOWÓD 1

36980557116298266191_thumb.jpg

 

 

Dowód 2

70803261802849104913_thumb.jpg

[b]Czego oczekujesz:[/b]

Przeprosin i reakcji BlackDead'a aby wreszcie zaczął zajmować się graczami,

ponieważ nie tylko ja mam takie problemy,

ale nie będę ich tutaj wymieniał... Jakbym otrzymał od blacka hasło to bym pokazał

ile razy JA musiałem komuś kupić premium/vipa bo black nie odpisuje..

 

Gracze złożyli prośbę o opiekuna serwera... Również jestem za! Jak i będę się starał o ta pozycję ponieważ już miałem serwer :)

Edytowane przez Acynox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację powinien bardziej zająć się serwerami counter strike a nie csgo . Black zauważ , że serwer na GO masz jeden a na counter strike 1.6 jest ich pięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :)

Ja czekałem tydzień żeby mi Black pomógł z adminem ( w sumie i tak doszedłem sam jak go naprawić)

Edytowane przez NeO™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile wy mieliście by czasu na serwer jak macie iles tam lat i nie maszkacie ze starymi. On ma tez normalne zycie w ktorym takze funkcjonuje.Jak siedzi na steamie i nie odpisuje to znaczy ze go niema albo niema dla was czasu . Zrozumcie tez go.

 

Takze jestem za rangą opiekun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod skargą, o admina pisałam mu ze 3 razy, o konkurs na rs'y - dwa razy.
Już nie piszę do tej administracji wcale, bo nie ma sensu.
PimP zrobił konkurs na rs'y dd2 - moje rsy też tam chodzą a nagrody nikt mi nie dał.

Powiem tak
MACIE NAS WSZYSTKICH W DUPIE.

Edytowane przez krakowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh wreszcie ktoś to napisał ! :D  Pan Black już dawno się tak zachowuje , ale mi zawsze odpisuje :) Taka mini propozycja zrobisz rangę Opiekun Serwera , ale ta osoba musi mieć zaufanie u Blacka , no i jeszcze staż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black ma na pewno dużo spraw na głowie. Wydaję mi się że czasem chce sobie zrobić przerwę od tego wszystkiego i robi sobie dzień "wolnego". Chodzi o to że te dni są coraz częściej. Pomysł z opiekunem może i dobry, ale na pewno nie będzie to pierwsza lepsza osoba tylko pewna, zaufana. Można powiedzieć (co jest w pewien sposób śmieszne) skarga słuszna? ;) Blackowi nie pozostaje nic innego jak wyciągnąć wnioski i zastanowić się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black ma na pewno dużo spraw na głowie. Wydaję mi się że czasem chce sobie zrobić przerwę od tego wszystkiego i robi sobie dzień "wolnego". Chodzi o to że te dni są coraz częściej. Pomysł z opiekunem może i dobry, ale na pewno nie będzie to pierwsza lepsza osoba tylko pewna, zaufana. Można powiedzieć (co jest w pewien sposób śmieszne) skarga słuszna? ;) Blackowi nie pozostaje nic innego jak wyciągnąć wnioski i zastanowić się co dalej.

 

[Jest już trochę postów więc się wypowiem]

Nie chcę ukarania Blacka w żaden sposób, bo bardzo go podziwiam za to że w tak młodym wieku potrafił stworzyć taką sieć i ją jeszcze utrzymać. Chce tylko aby zrozumiał że nie podoba nam się czekanie na odpowiedź 3 dni.

 

Wracając do opiekuna serwera, nie mam na myśli oddanie go pod czyjąś władze, bo to po prostu głupie... Wystarczy żeby miał takie uprawnienia jak np na PB - oddawanie lvl + farbki, zakup premium/vip [ i tak to sam robiłem :D], decydujący głos w sprawach adminów jak i przyjęcia na to stanowisko, a jeżeli chce to i nawet możliwość nadania admina. :)

Edytowane przez Acynox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Opiekuna to jestem ZA. Przydał by się ktoś taki. A nawet dwóch by np. 1 By się zajmował sprzedawał premki, vipy itp. Czyli zająć się serwerem, a 2 Forum czyli rozważanie propozycji, podań i skarg itp. A to z Blackiem to się zgadzam bo też mi się zdarzają takie sytuacje, że nie odpisuje choć jest online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna.

 

Wiem, że ma na głowie całą sieć, ale czuję że nas, adminów po prostu olewa.

 

Co do rangi, jestem na TAK

Edytowane przez TypowY.GrubaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za problemy macie , ja trzy razy kontaktowałem się i zawsze było git . I wyobraźcie sobie że nagle piszecie do niego wszyscy z problemami 10 wiadomości spamuje sie na raz co 2 minuty . Też bym nie odpisywał :D

Edytowane przez mee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO to trzeba miec tupet zeby pisac skargę na właściciela sieci ahhaha smiech na sali i co pytam się co ma wnieśc ta skarga ma se dac bana upomnienie hm nie wiem co warna zamknąć to bo to się tylko do kosza nadaje ale jestem za ranga opiekuna serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO to trzeba miec tupet zeby pisac skargę na właściciela sieci ahhaha smiech na sali i co pytam się co ma wnieśc ta skarga ma se dac bana upomnienie hm nie wiem co warna zamknąć to bo to się tylko do kosza nadaje ale jestem za ranga opiekuna serwera

 

Czy ty jesteś serio taki tępy ?

Chyba napisał że to nie jest skarga , musiał napisać w takim dziale bo w innym by przenieśli do kosza i dostał by warna . Ten temat ma uświadomić Blackowi że sam sobie z tym wszystkim nie poradzi i musi mieć kogoś do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tępy to chyba ty jestes dzieciaku ogarnij się lepiej i tak to se mozesz gadac do kolegi nie do mnie powiedz jaki jest tytuł tematu

Skarga na BlackDead'a więc sie nie udzielaj lepiej już bo sam tytuł postu wnosi że to skarga tyle z mojej strony jeszcze raz mnie obrazisz to lecisz z bekiem do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tępy to chyba ty jestes dzieciaku ogarnij się lepiej i tak to se mozesz gadac do kolegi nie do mnie powiedz jaki jest tytuł tematu

Skarga na BlackDead'a więc sie nie udzielaj lepiej już bo sam tytuł postu wnosi że to skarga tyle z mojej strony jeszcze raz mnie obrazisz to lecisz z bekiem do mamy.

 

 

 

"dzieciak" ? Śmieszny jesteś ;) Przyglądałem się tobie na forum od jakiegoś czasu i  mogę stwierdzić po twojej pisowni i sensowi wypowiadania się w niektórych tematach że to ty jesteś dzieckiem  :)

Nie rozumie tego twojego ostatniego zdania " e z mojej strony jeszcze raz mnie obrazisz to lecisz z bekiem do mamy." Ty czytasz co piszesz ?

Serio do ciebie nic nie dociera :)

"[b]Czego oczekujesz:[/b]

Przeprosin i reakcji BlackDead'a aby wreszcie zaczął zajmować się graczami,

ponieważ nie tylko ja mam takie problemy,

ale nie będę ich tutaj wymieniał... Jakbym otrzymał od blacka hasło to bym pokazał

ile razy JA musiałem komuś kupić premium/vipa bo black nie odpisuje.. "

 

Ja widzę tutaj żeby tylko pomyślał nad tą rangą opiekuna i żeby troszkę więcej zajmował się serwerami a nie żeby sobie sam bana dawał O.o

Edytowane przez NeO™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flimbo i Neo prosze Was :)

Tak jak napisał Neonowy nie chcę aby Black sie "BANOWAŁ" bo to bez sensu :D

Chcę aby częściej odpowiadał na pytania graczy jak i adminów 1.6 a nie "goła"

Cytat:

 

"zamknąć to bo to się tylko do kosza nadaje"

 

Czekam na odpowiedź Blacka, nie ważne co zrobi - pozbawi mnie wszystkich adminów i rang, wlepi mi perma na forum- chcę aby widział, że nam się to nie podoba i nie jestem sam bo wiele osób do mnie pisało że trzeba coś zrobić...

 

Co do stwierdzenia po tytule to innego niestety nie można dać bo wyląduje w koszu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez OrangE ;)
      Nick oskarżonego: `PoVeR ?!
      IP oskarżonej osoby: macie napewno gdzies zapisane, w końcu to admin
      Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 13/03/2017 godz: 16:35, szczerze to nei wiem jak ta mapa sie nazywa a w hltv jeszcze jej nie ma
      Opis Sytuacji: Po mapie de_dust2_long wybrana została kolejna mapa, którą wybrali gracze! po czym po zmianie wyżej wymieniony admin zarzuca vote "zmieniamy?", po czym daje vote na mapy. No bez przesady. To juz druga taka sytuacja w mojej obecności gdzie gracz Pover chce po prostu jak najmniejsza mape do nabijania fragow(w vote bylo snow, wiocha itp)
      Po zwróceniu uwagi z użyciem przekleństwa zostałem oczywiście ostrzeżony o możliwości dostania bana.
      Teraz moje pytanie. 
      Czy admin może tak "o" zaraz po zmianie mapy ustalać kolejne vote i to na jakiej mapie będziemy grać?
      Skoro 2 minuty wcześniej było automatyczne vote ze strony serwera?
      Ewentualne dowody: niestety brak bo hltv nie zapisało mapy zagranej po dd2_long
      O co prosisz: przynajmniej o jakieś ostrzeżenie gracza PoVer bo nie jest Bogiem serwera! Nie chce wrzucać rozmów na steam z nim bo po prostu głowa mała, niestosowne teksty typu "zamknij się", "nie mam ochoty czytać co piszesz", po zgłaszaniu czitera, którego zgłoszę pewnie jeszcze dziś tylko dorwe jego ip
    • Przez esuin
      Nick oskarżonego: `PoVeR ?!
      Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 2017.03.10 18:38. de_Westwood
      Opis Sytuacji: Gracz mając Admina i tak wchodził na txt przez co był nie fair wobec innych graczy a przecież admin powinien dawać przykład Nie umiejętność robienia ss z gry jako ewentualny dowód na winę gracza .Sam dostałem takiego bana i cieżko wstawić ss na forum wg ich nie mająć .
      Ewentualne dowody: http://imgur.com/a/iU6D8 , http://imgur.com/a/OCBqs  http://imgur.com/a/OCBqs
      O co prosisz: Gracz `PoVeR ?! nie powinien mieć Admina ponieważ nie spełnia dobrze swoich obowiązków .
    • Przez Kondzio
      Nick oskarżonego: ShaGGy
      Nick oskarżyciela: Kondzio
      Powód skargi: Dostałem bana za domniemane Wh
      Dowody: Ban widnieje na amxbans
      Czego oczekujesz: Zeby ban zostal anulowany,poniewaz nigdy tegoi scierwa sie nie dotknalem gram juz 7 lat codziennie po 2-3 i wiecej godzin wiec mam wprawe i umiejetnosci
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...