Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

R3SP3CT.

proszę o unbana Po[PRO]stuR3SP3CT

Polecane posty

Twój nick z gry: Po[PRO]stuR3SP3CT

Twój SteamID:

Twoje IP: 46.151.16.93

Kiedy zbanowany (data + godzina): 13 stycznia 2015 + 16:49:42

Powód bana:Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola

Link do screenshotów:

 

http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=142118124830121.zip

Edytowane przez R3SP3CT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za niekompetentna administracja na chuj wam to w jakiejs paczce z programu ktory juz 10 lat nie dostaje aktualizacij

 

// Nie udzielaj się już powinieneś dostać +3 warny za slowa oraz posty w dziale UBTeam #sQn

Edytowane przez ρσωєя αкα ѕqη

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.

 

Dostajesz warna za przekleństwa.

 

Twoim zadaniem jest dostosowanie się do wzoru, nie zrobisz tego to nie będzie ub. Logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez stachu jones
      Twój nick z gry:  STACHU JONES
      Twój SteamID:  VALVE_0:4:1795035125
      Twoje IP: 83.253.160.124
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 24.01.2018 godzina 20-21 
      Powód bana: Podejrzewanie WH
    • Przez BlaQ517
      Urodzinowy konkurs odbędzie się w nieco późniejszym terminie.
      Proszę w odpowiedzi podawać propozycje.zasad konkursu.
       
      Wstępna lista nagród:
      2 x [Konto STEAM] Counter-Strike Complete (CS:GO + CS:S + CS 1.6) 2 x [Konto STEAM] Counter-Strike 2 x [Konto STEAM] Insurgency [Konto STEAM] 12 Labours of Hercules + 12 Labours of Hercules II [Konto STEAM] Half-Life 2 + HL 2: Episode One + HL 2: Deathmatch [Konto STEAM] Battlefield: Bad Company™ 2 [Konto STEAM] Football Manager 2013 [Konto STEAM] POSTAL 2 [Konto STEAM] Serious Sam 2
        [Prezent STEAM] Dino D-Day [Prezent STEAM] Serious Sam 2 [Prezent STEAM] Deponia
        [Klucz STEAM] Hitman 2: Silent Assassin [Klucz STEAM] RACE Injection [Klucz STEAM] Two Worlds Epic Edition [Klucz STEAM] Orbital Gear [Klucz STEAM] Anomaly Warzone Earth [Klucz STEAM] Knightshift [Klucz STEAM] Endorlight [Klucz STEAM] Knights and Merchants HD [Klucz STEAM] Pressure [Klucz STEAM] Bloop [Klucz STEAM] Enclave [Klucz STEAM] Commander: Conquest of the Americas [Klucz STEAM] Camera Obscura
        [Konto Origin] Battlefield 3™
        5 x [PB/WM/COD]1  Premium na okres 30 dni 5 x [PB/WM/COD/DD2]1  VIP na okres 30 dni 5 x [TeamSpeak 3] VIP na zawsze 
    • Przez EldziaPL
      Twój nick z gry\;: NeQ Twój SteamID:STEAM_3:0:1655464335 Twoje IP:89.71.169.150 Kiedy zbanowany (data + godzina):podobno 13 maja Powód bana:see banlist Link do zrzutów ekranu: nie dostałąm ss mam tylko 1 ss z innego servera (proszę o odbanowanie server jest super a ja nic nie zrobiłam) może to dam bo ss nie mam nikt mi nie zrobił [AMXBans] =============================================== bardzo proszę o unbana [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: NeQ  [AMXBans] Powod: 'See banlist'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1655464335'  [AMXBans] Twoje IP: '83.7.212.188'  [AMXBans] ===============================================  Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...