Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hanza

5 min trochę za długo

Polecane posty

Siema Jeżeli mnie znacie to pewnie wiecie, że często mam wysoki  ping, a co za tym idzie bany.Moim zdaniem 5 min za ping to trochę za długa  kara, można np: za pierwszym razem napisać na Y@@

albo dać kicka a nie od razu banować na five minutes.

 

PS:. nie kupujcie LTE od Play wielki shit u mnie w Wawie nigdy nie miałem jeszcze tej Super Hiper Prędkości LTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kick tutaj nic nie da bo osoba z dużym pingiem za chwile ponownie pojawi się na serwerze a Admin nie będzie się co chwile bawił w kicki ban 5 min jak najbardziej odpowiedni temat zbędnie zakładany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.Czasami jest z 14/32 os z pingiem ponad 160/200 i tak jak jest jeden admin na serwerze to w takie "kick" to się nie będzie bawił tylko odrazu 5 min a jest jeszcze i to często że dostają na 30 minut bo po tych 5 minutach wchodzą z pingiem i to jeszcze większym.

 

 

Zrób to i powinny pomóc.

 

-Powyłączaj Anty Wirusa.

-Ustaw priorytet na wysoki.(CTRL+ALT+DEL poten na hl.exe i prawy ustaw priorytet i daj wysoki)

-Wyłącz zaporę systemu windows.

-Wylacz GG,Skype,TS,Mumble,XFire itp. takie co są niepotrzebne do gry.

 

 

 

Pomogłem daj REPKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak mam wyłączyć firewalla jak mam napisane takie coś"Do zarządzania tymi ustawieniami służy aplikacja dostawcy McAffe Personal Firewall".Za boga nie mogę tego programu znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Jeżeli mnie znacie to pewnie wiecie, że często mam wysoki  ping, a co za tym idzie bany.Moim zdaniem 5 min za ping to trochę za długa  kara, można np: za pierwszym razem napisać na Y@@

albo dać kicka a nie od razu banować na five minutes.

 

PS:. nie kupujcie LTE od Play wielki shit u mnie w Wawie nigdy nie miałem jeszcze tej Super Hiper Prędkości LTE.

 

Niestety jeśli jedna osoba laguje może to się przeżucic na cały serwer co za tym idzie - wszyscy będą mieli lagi, co do dawania kicków - nie ma to sensu bo gracz połączy się ponownie i dalej będzie lagował a jeśli dostanie bana na 5 minut będzie miał wystarczająco dużo czasu by ogarnąć internet. Chciałem jeszcze przypomnieć że limit banów wynosi 10 po 10 banach osoba jest banowana permanentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez LoVciam Placki :P
      Twój nick z gry: LoVciam Placki
      Twój SteamID: 'VALVE_0:4:1455230231
      Twoje IP: '151.248.38.4'
      Kiedy zbanowany (data + godzina): około 21 1stycznia2015r.
      Powód bana:Obraza Admina !
      coś od sb : Myslę że dostałem za długo tego bana Taki NeO Niby admin co nic nie rb Pisze do niego na u@ ten i ten ma wh . A on napisał LoVciam dla cb każdy ma Wh i wraz nie sprawdził grał dalej taki admin
      nie psuje tu do tego grona to nie jest 1 . i ostatnia sprawa mam dużo na niego rzeczy przykro jest mi z tego powodu zbanował mnie za to że napisałem Ale ten NeO Po**bany jest, on sie na mnie mści ale nwm za co moja wina ze mnię wkurzył ? nie sprawdzając tylko non stop grając
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: NeO
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl
      [AMXBans] Powod: 'Obraza admina'
      [AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1455230231'
      [AMXBans] Twoje IP: '151.248.38.4'
      [AMXBans] =======================================
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...