Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'kultura'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1912260'

[AMXBans] Twoje IP: '83.23.32.131'

[AMXBans] ===============================================

'

dowód:

http://www.iv.pl/images/11647470520819981463.jpg

za to ban z powodem kultura, to jakiś żart jest?

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak, ten temat czytali:
 

57504990494331050776.jpg

 

I admin zbanował za nic, przeczytał i wyszedł?

OLO, gdzie ty gościu masz jaja?

 

Ja wiem, że mnie nie lubisz i w d*pie to mam, bo ja ciebie też nie trawie, ale nie będzie tak że za byle co będę wylatywał z banem

Edytowane przez OxEdaN2
Ostrzeżenie. Używamy opcji edytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOLEJNY BAN!!!!!

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Kultura'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1912260'

[AMXBans] Twoje IP: '83.23.32.131'

[AMXBans] ===============================================

KU*WA MAĆ ZA CO??

KTO TEMU TYPOWI DAŁ ADMINA?

DOWÓD: 49286743715118243737.jpg

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz ss'y z konsoli a na pasku widać że to wybrany fragment.Ośmieszasz się z każdym postem.Możesz przeklinać,obrażać ale uwierz że na dobre Ci to nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie logi, macie.

Ja czekam za Administracją a nie za adminami którzy mnie nie lubią za ten temat: http://cs-staraszkola.pl/topic/11010-chyba-macie-problem-z-adminami/

Od tego się zaczęło, jak dzieci się zachowujecie.

Bany za nic, jak nie ssy to kultura

masz na screenach za co wylatywałem.

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć to ty się zamknij chłopie bo już mnei irytuje powoli twoje zachowanie.

Zbamnował a nie potrafi wyjaśnić bana, jak taka ciota uciekasz od problemu.

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ostatnio widzę, że tylko ty masz takie problemy. Jeśli podpadłeś adminom, a oni Cię banują to problem jest z dwóch stron. Osobiście chyba ani razu nie grałem z tobą na serwerze, a z OLO nie raz, i wiem że to "prawilny chłopaczyna" jest :D I raczej żaden admin nie byłby takim idiotą, żeby dać Ci bana, bo Cię nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć to ty się zamknij chłopie bo już mnei irytuje powoli twoje zachowanie.

Hmm. Już wiem dlaczego dostałeś bana za Kulturę...

 

Do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byś wyleciał za nic tyle razy co ja to tez byś stracił cierpliwość.....

i nic nie do zamknięcia, już napisałem do kogoś wyżej w tej sprawie więc czekajcie.

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem Przy tym i się zdziwiłem że Viva dostał bana za Kulture

1. Nic Obraźliwego nie napisał

2. Na Serwerze Jest Zablokowane Przeklinanie

 

Olo jak go nie lubisz to nie gadaj z nim albo jak on gra to ty nie graj -.-

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się podłączyć pod skargę.. widziałem jak Viva dostaje bana.. Ale chcę się wypowiedzieć na temat OLO... Żałosny,Beszczelny,Arogancki.. Nie wiem ile on ma lat. Wydaję mi się, że nie dużo. Wczoraj OLO dał mi bana po prostu za NIC.. Nie dostał bym UB, gdybym nie napisał na forum.. Na forum OLO przeprosił i dał mi UB, BAN DANY PRZEZ POMYŁKĘ.. Dodałem go na steamie i napisałem czy mogę dostać UB bo ban nie słuszny. Dał mi UB i napisałem mu, że by się ogarnął bo ostatnio dał mi kicka za nic.. I wtedy zaczął do mnie spinać.. "Bo ty taki i taki, wypierdalaj!!! Ban nie słuszny masz UB i WYPIERDALAJ" Itp Itd.. To jest zachowanie admina? Nie mam dowodów bo to było na steamie. A więc to tyle na temat OLO.. 

 

 

POZDRAWIAM MICHAL

Edytowane przez misiek1g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypowiem się ponieważ zmusza mnie do tego sytuacja, nie zaczęło się od tego że wspomniałeś o braku doświadczenia adminów tylko o to że dostajesz ss gdzie admin Maa obowiązek sprawdzenia gracza po zgłoszeniu bądź jeżeli sam zauważy podejrzane akcje, wybacz ale twoje czepianie się ze admini robią po 6 razy ss tym samym gracza nie znaczy że gracz jest czysty, coraz częściej mówi się o pewnym wspomagaczu zwanym anty-ss, moim zdaniem powinniśmy wrócić do tematów o odbanowaniu, i rozpisać demo to na tyle, a co do twojej kultury to już miałeś parę wybuchów złości więc bany słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj mi tu o wybuchach złości bo na serwie jestem mało rozmowny, w ogole prawię nie piszę, a dostałęm 2 bany po 30min za teksty które widać na screenach.

Dowody przedstawiłem.

 

Mi chodzi o te 2 bany po 30min ZA NIC.

Zresztą H@ mają logi, jeśli w logach jest coś innego i faktycznie obraziłem, to PROSZĘ O PERMA w innym wypadku o wyjaśnienie sprawy i nagane dla OLO.

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się podłączyć pod skargę.. widziałem jak Viva dostaje bana.. Ale chcę się wypowiedzieć na temat OLO... Żałosny,Beszczelny,Arogancki.. Nie wiem ile on ma lat. Wydaję mi się, że nie dużo. Wczoraj OLO dał mi bana po prostu za NIC.. Nie dostał bym UB, gdybym nie napisał na forum.. Na forum OLO przeprosił i dał mi UB, BAN DANY PRZEZ POMYŁKĘ.. Dodałem go na steamie i napisałem czy mogę dostać UB bo ban nie słuszny. Dał mi UB i napisałem mu, że by się ogarnął bo ostatnio dał mi kicka za nic.. I wtedy zaczął do mnie spinać.. "Bo ty taki i taki, wypierdalaj!!! Ban nie słuszny masz UB i WYPIERDALAJ" Itp Itd.. To jest zachowanie admina? Nie mam dowodów bo to było na steamie. A więc to tyle na temat OLO.. 

 

 

POZDRAWIAM MICHAL

Gram z OLO dłuższy czas i jakoś jest ogarnięty ,Pokaż nam dowody ze OLO do cb spinał czekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak

 

bardziej skurwiałej sieci jak wasza to jeszcze nie widziałem i mam nadzieję że więcej w takie gówno nie wdepnę

takich kurwa zjebanych adminów jak macie to jeszcze nie widziałem, nie dość że te gówna jebane nic nie robią to w dodatku banują za nic

macie popierdolony regulamin wymyślonny przez pojebów jakiś, to jest kurwa cyrk na kółkach żeby gracz musiał wstawiać dowody że jest nie winny!!

cwel jebany OLO banuje kurwa za nic a ja mam udowadniać swoją niewinność?

Kto tej pizdzie dał flagi?

Ja bym mu za sam ryj na tym zdjęciu wjebał perma, widać że to cweluch jakiś

i to ta kurwa powinna udowodnić słuszność swojego bana - macie zjebaną politykę a jeszcze bardziej zjebaną głowe ma administracja

że wam adminom na takie coś pozwala....Black a ty gównie pilnuj swoich psów, dałeś im admina to teraz pilnuj żeby warowali przy nodze, bo co drugi za długą smycz tu ma ;)

 

Pierdole was i tą denną sieć, wjebcie mi perma na steam, forum ip i chuj wie na co jeszcze, na nr buta też ;)

 

6ce4590294_huj_wam_wszystkim_w_oko.jpg

widzimy się na dd2 na multi przy 7 zakresach IP  ;)

 

PIERDOLE SIĘ GANIAĆ Z WAMI PO FORUM, SIECI O NIEBO LEPSZYCH JEST WIELE GÓWNA

 

 

 

PS. jedyny normalny człowiek to "wczuta zła" i do Ciebie wczuta ten tekst nie jest kierowany ;)

 

 

Papapa buraki

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Ci tak.Gadałem z tobą i myślałem że zmądrzałeś ale jak widać ty się misiu z rozumu wysrałeś a nie zmądrzałeś.Śmiem twierdzić że jesteś dzieciakiem który "kurwując" na wszystkich chce sobie narobić fajmu.A jeżeli jesteś dorosły to ja współczuję tej kobiecie która napotka na drodze takiego matoła.Ręce opadają.Żegnam ozięble.

 

Ps.Tryskasz elokwencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez WesołyGnat
      Imię: Nick: WesołyGnat
      Wiek: rocznik 82 wystarczy policzyć
      Staż w Counter-Strike: grałem w kafejkach od 1.5 w 1.6 gram z przerwami
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Adminem byłem chyba na 3 serwerach nazw nie podam bo nie pamiętam 
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): AMXX nie używam tylko komend
      Link do konta STEAM, na którym grasz: nie wiem o co chodzi wam z tym linkiem podawało się steam id
      Posiadasz działający mikrofon?: nie posiadam i nie mam zamiaru kupować bo nie będę wdawać się w głupie gadki z innymi graczami
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Irytuje mnie to że co wchodzę na serwer to admina nie ma a odpały graja ludzie wychodzą i nie ma z kim pograć FF
       
      Ps. Jeśli chodzi o składkę to nie mam zamiaru płacić jeśli dostanę admina ponieważ wystarczy że będę poświęcał  na to swój czas
       
      pozdrawiam WesołyGnat
    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez Zimoland:V
      Zgłaszam sie na damina jestem 1 w top15 na serverze paintball mod bywam tam codziennie 
      Nie mam steama ;/ 
      Bylem raz adminem
       
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię:michał
      Nick:ProDziki Majkel
      Wiek:24 Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?tak na ilku serverach
      : Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):10
      Link do konta STEAM, na którym grasz:nie mam steam
      Posiadasz działający mikrofon?:tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:bo chce was wesprzec 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...