Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
OMEGA3

OMEGA3, "MAM WH", POPROSZE ROZPISKE DEMA.

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Eryk
      Chciałbym się dowiedzieć kiedy by można było zrobić resetu statystyk na Serwerze OnlyDD2 myślę że, by się przydał doszło sporo osób i można by zrobić jakiś reset albo jak widziałem wcześniej tam temat o konkurs można konkurs i od razu zresetować statystyki
      Pamiętajcie że, to tylko propozycja.
      A i przepraszam że, napisałem ten temat nie tu gdzie trzeba ale, się pomyliłem
    • By EldziaPL
      Twój nick z gry:EldziaPL Twój SteamID:STEAM_3:0:1655464335 Twoje IP:89.71.169.150 Kiedy zbanowany (data + godzina):podobno 13 maja Powód bana:see banlist Link do zrzutów ekranu: nie dostałąm ss mam tylko 1 ss z innego servera (proszę o odbanowanie server jest super a ja nic nie zrobiłam) może to dam bo ss nie mam nikt mi nie zrobił [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: NeQ  [AMXBans] Powod: 'See banlist'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1655464335'  [AMXBans] Twoje IP: '83.7.212.188'  [AMXBans] ===============================================  Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja 
      Proszę poprawnie uzupełnić wzór - nazwa steamid , ip itp... . W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza . 
    • By Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/Ze7H_MEQVb8?feature=oembed" frameborder="0">
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...