Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tak jak w temacie

Sieć nosi nazwę "stara szkoła" ale czego stara szkoła?

Bo jeśli chodzi o Adminów to jest to nowa szkoła, przynajmniej tak to wygląda z naszej strony( graczy )

Macie coś takiego jak amxbans, historie banów, tak?

Dlaczego nikt z tego nie korzysta?

Więc o co tutaj chodzi:

Gracz OMEGA3 - 4 razy screeny

Gracz Flaming - 5 razy screeny

Ja - 4 razy screeny

to pierwsze lepsze przykłady, a jest nas więcej.

Proszę odpowiedzi na te pytania:

1)Ile razy będziemy wstawiać jeszcze te screeny? ????

2)Dlaczego Admin nie wchodzi na spec tylko robi screeny z gry??

3)Dlaczego stali gracze mają robione te śmieszne screeny po kilka razy w krótkim czasie?

4)Skoro za pierwszym, drugim razem ssy są czyste, to na co wy liczycie? że za 5,6,7,8 coś będzie widać ??

Tylko niech nich nie pisze tekstu kup steam, bo to dziecinne tłumaczenie, na steam jest tyle samo haxów co na NS, a na steam nie będę grał bo valve zjebało Csa w lutym swoimi aktualizacjami i mam na nim 40fps.

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Będą robione tyle razy ile admin będzie miał podstawy do tego by je wykonać.Nie zadawaj głupich pytań.

2) Jeśli admin widzi że gracz jest odpalony po co ma go obserwować przez dłuższy czas?

3) Jacy stali gracze ? Masz na myśli siebie ? Gracz powiedzmy 5 dni uważasz że jesteś stałym graczem.Nie ośmieszaj się ziomuś bo i tak tym nic nie wskórasz i fejmu sobie też tym postem nie podniesiesz a mam wrażenie że o to Ci chodzi.No cóż nie wyszło. 

4) Odpowiedź w 1 pkt.

 

Ogólnie twój post jest absurdalny i nie wiem po co on jest napisany.

Edytowane przez Runway Durling`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Będą robione tyle razy ile admin będzie miał podstawy do tego by je wykonać.Nie zadawaj głupich pytań.

2) Jeśli admin widzi że gracz jest odpalony po co ma go obserwować przez dłuższy czas?

3) Jacy stali gracze ? Masz na myśli siebie ? Gracz powiedzmy 5 dni uważasz że jesteś stałym graczem.Nie ośmieszaj się ziomuś bo i tak tym nic nie wskórasz i fejmu sobie też tym postem nie podniesiesz a mam wrażenie że o to Ci chodzi.No cóż nie wyszło. 

4) Odpowiedź w 1 pkt.

 

Ogólnie twój post jest absurdalny i nie wiem po co on jest napisany.

1 - jakie podstawy?

2 - czyli ci co wstawiali 5 razy ssy i więcej to odpały? oo oo

3 - tak między innymi siebie

i grzeczniej tam bo wódki z tobą nie piłem.

 

a temat jest napisany po to, bo poziom adminowania prezentujecie zerowy

nie umiecie dem robic, albo hltv rozpisać?

 

Poza tym twoje zdanie mnie nie interesuje, temat był skierowany dla h@, bo to co wy robicie z tymi screnami to to jakaś parodia jest po prostu, 0 profesjonalizmu

Edytowane przez Viva la Bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłeś do sieci 5 dni temu uważasz się za stałego gracza i będziesz robił "rewolucję" na serwie.Wódki to ty się jeszcze nie napiłeś z nikim bo po twoim poziome intelektualnym który prezentujesz w swoich bzdurnych i śmiesznych postach wnioskuję że ty pełnoletni nie jesteś.Gdzie ja jakiegoś  wulgaryzmu użyłem czy coś że ty mi będziesz mówił grzeczniej ? Chcesz wojny będziesz ją miał leszczu.Stracę adma ale ty tutaj nie pograsz,bo nie tylko mi podnosisz ciśnienie.Profesjonalizmu ? My jakiś biznes robimy ? Nie słyszałem żebyśmy na tym zarabiali,robimy to dla zabawy żaden profesjonalizm nie jest wymagany.Masz problem pisz skargę na poszczególnych adminów jeśli Ci się nie podoba. Podtrzymuję iź ten temat jest absurdalny i bez jakichkolwiek podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, zapraszam do poczytania:
http://cs-staraszkola.pl/topic/1-regulamin-forum/

A szczególnie tych pkt:
 

1) Użytkownik ma prawo zgłaszania drobnych uwag i propozycji odnośnie działania i funkcjonowania strony oraz serwerów poprzez PW/e-mail do Administratorów oraz w odpowiednich działach, które są do tego celu przeznaczone.

 

 

2) Zabronione jest:

E. Obrażanie innych użytkowników.

 

 

Dalej nawet z tobą nie rozmawiam.

Proszę H@ o ogarnięcie tego Admina oraz to jak się zwraca do użytkowników.

 

A tak przy okazji:

http://cs-staraszkola.pl/topic/11012-viva-vol5-d/

 

xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam tak jak runway . steam zmniejsza ilosc riobionych ssow . jest takie cos jak anty ss kolego . gdzie juz 3 graczy na tym zlapalismy co mieli robione tez po x razy ssy :D wiec naszym obowiazkiem jest sprawdzac ciebie jak niepasujesz czy komus innemu nawet 10 razy albo porpstu niech admini zaczna robic demka albo je rozpisywac . tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i mam dość, wolę już na steam grać z 50 fps, niż latać co chwile po UB na forum

zobaczymy czy faktycznie ogarniecie te bany jak bede gral na steam

 

a antyss jest tak samo dostępne na steam jak na ns, to nie rok 2005 gdzie nie było czitów na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja Ci chłopie obrażam,zaraz mogę zacząć bo działasz mi na nerwy.Proś H@ o co chcesz,lecz najpierw poćwicz składnie zdania. 

"Proszę H@ o ogarnięcie tego Admina oraz to jak się zwraca do użytkowników." Dziękuję tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja Ci chłopie obrażam

 

 

 

Chcesz wojny będziesz ją miał leszczu.

 

Tak to sobie w gimnazjum mów do kolegów, bo za smarkaty jesteś chłopcze żeby do mnie się tak zwracać.

Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zastrzeżeń do Administracji nie mam można sobie Pogadać itd

ale bez sensu robić stałemu graczowi ss po 5 razy ... 

+ Faktycznie admini robią ss z Gry a nie na Spect ale to się rzadko zdaża

i Dajecie mu bana bo ma NS ?? na to i na to są czity ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej

Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o te screnny, ja rozumiem raz, drugi no jeszcze trzeci

no ale nie po 5 razy tej samej osobie i to jeszcze dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Dzisiaj grając na serwerze zauważyłem, że jest chyba pewien błąd.
      Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy zostało to zrobione specjalnie czy też nie.
      Chodzi o to, że nie każdy dodany punkt w kondycję jest zaliczany jako punkt dodany.
      Sytuację najlepiej widać na screenach.
       
       
      Screen 1:
      Mam 7 punkt i dodaje 2 punkty w Kondycję.

       
      Screen 2:
      Jak widać dodałem te 2 punkty w Kondycję lecz zaliczyło mi tylko 1 punkt w Kondycji przez co dodało mi tylko dodatkowe 0.4% dodatkowej Kondycji.

       
      Jeżeli coś jest nie zrozumiałe to mogę wyjaśnić lub jeżeli to nie jest błąd to temat zamknę
       
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Typowy Grubas znalazł pewien błąd ale nie miał czasu na napisanie tematu. Zauważył, że zniknęło mu wszystkie nieśmiertelniki. Po sprawdzeniu okazało się, że mi również ubyło około 250 nieśmiertelników. Nie wiem czy to problem globalny, który dotyczy wszystkich czy tylko paru osób.
       
      Pozdrawiam,
      Opos
    • Przez lisiorek
      dobry, kupiłem vipa na TS stara szkoła i po najnowszyn update TS po założeniu konta MyTeamSpeak nie mam żadnych rang na TS przez co nie mogę aktualizować daty kanału itp.
       
    • Przez Hantal
      Witam mam problem z zalogowaniem ponieważ mam hasło na konto a problem w tym że je zapomniałem i nie wiem jak mogę je odzyskać : ( oczywiście kupowałem usługi w automatycznym sklepie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...