Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

poli0075

Jailbreak

Polecane posty

Twoje imię: Mateusz
Twój nick w grze: poli007
Twój wiek: 17
Aktualny mod: JailBreak 
Ilość slotów: 16
IP serwera: 31.186.83.179:27291
Lokalizacja serwera: Warszawa 
Hosting: pukawka.pl
Kontakt z Opiekunem Serwera: GG, Skype
Jak długo posiadasz serwer: Dochodzi rok czasu z 2 zmianami IP
Dlaczego chcesz dołączyć do nas?: Chcę dołączyć , ponieważ wiem że ta siec jest ogarnięta, spoko ludzie.
Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.179:27291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniam zdanie

Na tak !!:)

+/- gt

+mod!

+sloty

Edytowane przez NeO™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK

- mod(nie mamy takiego)

+ sloty

+ GT

Edytowane przez ρσωєя αкα ѕqη

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TAK

+/-GT.

+Właściciel serwera.

+Na sieć brakuje już tylko JB.

-/+Sloty (Weź dokup trochę jak możesz).

Edytowane przez ^KaraFun^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również na TAK :)

 

+/-Sloty ( zawsze można dokupić...)

+/-GT

+Brak tego moda na sieci :)(A jest bardzo fajnym modem)

+Właściciel serwera.

+Staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powiem tak - nigdy nie byłem fanem jailbreków ze względu na to, że wejdzie taki typ do CT co nie ogarnia i zabija więźniów przy każdej nadarzonej chwili. Niestety nie udalo mi się tego dopatrzeć kiedy grałem wczoraj na tym serwerze. Jest bardzo dopracowany, mowię tutaj i o /sklep jak i o fajnej opcji /cele dzięki której więźniowie mogą sięzbuntować a nie czekać aż CT sie dogada kto prowadzi.

Wracając do /sklep - płatność w JOINTACH to nie powiem dobry pomysł, tak samo jak i przedmioty które się tam kupuje za tą walutę.

Mamy też opcję /czapki gdzie nie jedna osoba znajdzie coś dla siebie - od czapki PEPSI po czapkę "AWP w Dupie" ^^

Również w /sklep można wybrać sobie swojego "peta" czyli zwierzaka który za nami podąrza przez całą mape, aż do momentu gdy go odwołamy.

Zabawy, hmm tutaj mam dylemat bo przez 3h jak tam grałem to spotkałem się tylko z wojną gangow i chowanym, ale gdy byłem w CT i otrzymałem prowadzenie, miałem okazję zobaczyć ile fajnych rozrywek jeszcze można się doczekać.

Opcja /lr - ostatni więzień ma życzenie - no cóż i znowu jestem zdziwniony różnorodnością opcji które możemy wybrać...

Od FreeDay'a po Solówkę na Bazookę.

Mapy - no tu nie ma nic do dodania nic do ujmowania - podstawowe, jak i nowe mapy jail_..

Na serwerze spotkałem też opcję /gang. Jest to możliwość założenia swojego gangu, ale trzeba być 50x ostatnim więźniem.

Ja już po 30minutach gdy pokazałem jakim jestem buntownikiem dostałem zaproszenie do TOP 1 gangu serwera :D

 

Ogółem oceniam serwer na TAK i mam nadzieję że BlackDead podejmie słuszną decyzję, bo już nie raz oceniałem serwer dla sieci i wydaje mi się że TEN zasługuje aby znaleź się w NASZEj sieci.

 

PS. Admini też super pro elo :D

Edytowane przez Acynox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale wiesz oczywiście że sloty w niedalekiej przyszłości będziesz musiał powiększyć, tak poza tym to wszystko gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka CodMod 501 | Paczka CodMod 301 | Jailbreak | Deathrun+Klasy
      2. Opis: Szczegolowe informacje dot.paczek,demo oraz dodatkowe zdj udzielam po skontaktowaniu sie
      3. Cena:Codmod 501 i 301 | JailBreak | Dr+Klasy SMA+AMXX 30zlPrzelew/Paypal/Paysafecard/SMS Premium
      4. Kontakt:GG:65172503/Mail:[email protected](nie odpisuje na pw forum)
      5. Sposób zapłaty:Przelew/PayPal/Paysafecard/SMS PREMIUM.Jest mozliwosc wystawienia na (allegro) Mam 100% pozytywow
      Robie tez paczki/pluginy oraz strony www wiecej informacji udzielam na priv(gg,mail)

       
    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka CodMod 501|Codmod 201|Deathrun+Klasy w.polsko-angielska|Jailbreak (JB)
      2. Opis: Szczegolowe informacje dot.paczek,dema oraz dodatkowe zdj udzielam po skontaktowaniu sie
      3. Cena:Codmod 501 i 201 SMA+AMXX 40-50zł | Deathrun+Klasy SMA+AMXX- 30zł | Jailbreak SMA+AMXX- 40-50zł (mozliwosc negocjacji)
      4. Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected](nie odpisuje na pw forum)
      5. Sposób zapłaty:Przelew/PayPal/PSC.Jest mozliwosc wystawienia na (allegro) Mam 100% pozytywow
      6. Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane | Robie tez paczki na zlecenie !
      Zdj codmod,JB oraz DR+Klasy



    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka Jailbreak [JB] Unikat
      2. Opis: Opis paczki szczegolowy podaje po skontaktowaniu sie ze mna
      3. Demo: Ip serwera gdzie znajduje sie paczka podaje po skontaktowaniu sie
      4. Cena:50-60zl (mozliwosc negocjacji) SMA+AMXX
      5. Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected]
      6. Sposób zapłaty:PayPal/Przelew.Jest mozliwosc wystawienia na allegro
      7.Robie tez inne paczki wiecej info po skontaktowaniu sie
      Zdjecia Jaila oraz zarobkow aktualnych z niego:

    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Modyfikacja serwera CS 1.6 (Mam tez inne paczki na sprzedaz autorskie)
      2. Opis przedmiotu:Paczka CodMOd Unikat (robie tez inne paczki autorskie na zlecenie)
      3. Źródło pozyskania:Twórczość własna
      4. Zdjęcia:Demo http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.77:27176
      5. Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected]
      6. Cena:40-50zł kwestia dogadania SMA+AMXX
      7. Sposób zapłaty:PayPal/Przelew/Allegro (100% Pozytywow) oraz SMS ale cena w SMS to 90zł z groszem cena zawyżona z powodu prowizji operatora sms premium.

      Robie tez inne paczki od zera autorskie wiecej info po napisaniu do mnie :D
       
      SSy zarobków tylko z SMS CodMod autorski

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...