Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, wczoraj ( 04.01.15r ) ktoś zaczął grać na moim nicku - BosKi. Jak osoba z tego nicku będzie każdego obrażała po tym jak zostanie zabita lub będzie pisała z błędami typu "muj", etc. to proszę o zbanowanie go, ponieważ ja takich błędów nie robię, więc można poznać przysłowiowego "gimbusa" od normalnej osoby.
 

SS z gry z moim nickiem, dowód, że ja nim gram. Dodatkowo z tego konta wstawiałem raz ss'y na forum z nicku BosKi co też jest potwierdzeniem.

 

http://www8.zippyshare.com/v/95157112/file.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez K!LL3R3K
      [b][color=orange]Mój Nick w grze:[/color][/b] (1) .:::|K!LL3R3K|:::.

      [b][color=yellow]Nick Admina/Gracza:[/color][/b] .::|K!LL3R3K|:::.

      [b][color=orange]IP oskarżonej osoby:[/color][/b] nie mam

      [b][color=yellow]Steam ID oskarżonej osoby:[/color][/b] #15 ".:::|K!LL3R3K|:::." 5381 STEAM_2:0:829455832  27 22:44   50    0

      [b][color=orange]Data,godzina, mapa zdarzenia:[/color][/b] de_inferno, serwer COD, około 14:40

      [b][color=yellow]Opis Sytuacji:[/color][/b] Wchodzę na serwer i patrze, że ktoś gra na moim nicku. Dodatkowo przeniósł mi LVL na inną klasę i stracił około 2k nieśmiertelników.

      [b][color=orange]Ewentualne dowody w postaci SS/demka:[/color][/b] http://www35.zippyshare.com/v/oqX5dvXq/file.html na SS widać jak ktoś gra na moim nicku

      [b][color=yellow]O co prosisz:[/color][/b] O permanentne zbanowanie gracza. 
    • Przez BosKi123
      Witam serdecznie ! Zauważyłem, że na serwerze są grane cały czas te same mapy, i to co mnie najbardziej zasmuciło, że nie ma żadnych map z wh Proponuje dodać takie mapy no nominowanych jak : de_dust2 de_inferno de_train de_nuke Gra by była lepsza wtedy gdy by doszły takie mapy Ale oczywiście chodzi mi o mapy wallhack . PS. czekam na uwagi, wypowiedzi pozytywne jak i negatywne.
    • Przez BosKi123
      Witam serdecznie ! Na wielu serwerach, jest taka opcja jeśli zostaje 1 gracz w ct i 1 w tt Mogą oni wyzwyać się na pojedynek nożowy, jeśli przeciwnik się zgodzi. Czas trwania pojedynku nożowego 1 minuta. Kto za ? Komentować!
    • Przez Kyy
      Mój Nick w grze: Kyy
      Nick Admina/Gracza: (1)Kyy
      IP oskarżonej osoby: 
      Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_2:0:1505021688
      Data,godzina, mapa zdarzenia: 15:54 08.02.2015 de_aztec
      Opis Sytuacji: Koles gra na moim nicku gdy ja jestem na serwie...
      Ewentualne dowody w postaci SS/demka: nie robilem ss
      O co prosisz: Ban dla podszywki...
    • Przez Święty BosKi
      Nick z gry: BosKi
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 18.01.15r. o 20:47
      SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 717426608 '   
      IP : ' 109.231.30.120  Powód bana: ssy
      Link do screenshotów: http://www32.zippyshare.com/v/yaNlejdJ/file.html
       
      Pozdrawiam
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...