Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

LoVciam Placki :P

Sory że tak dużo ^^

Polecane posty

Jestem na tak ;)

Grałem kiedyś na pb na którym coś takiego było i to dobry pomysł :p

Pocierało się o ścianę i przeciwnikowi wyskakiwał komunikat o pojedynku , mógł się zgodzić albo odrzucić :)

Edytowane przez NeO™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ZA.

Grałem kiedyś na serwerze z takim pluginem i fajnie się grało na noże jak było 2 ostatnich.

Ale jeśli to dodać to proponowałbym wtedy zablokować skille ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko by byl problem, czasami to by nie bylo fer przez ilosc zycia np na graczu z mniejsza iloscia zycia, no ale pomysl fajny :)

Edytowane przez loco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie, gracze nie mieli by równych szans (większe poziomy maja nawet po 200-300hp a medyk ma regeneracje na kosie), no chyba że przy zaakceptowaniu pojedynku obaj mieli by np. po 35hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lewy.

       
      Ocenkę po proszę :3
    • Przez 19Majsteer
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/bGDKorKBWK0?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen="">Oo;3
    • Przez Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/zwS9DxTn5Hs?feature=oembed" frameborder="0">
    • Przez Galareta :v
      Nick oskarżonego: pimpuś - cipuś, pimpek - cipek (jak kto woli)
      Nick oskarżyciela: ja
      Powód skargi: Banuje na ts3 bo mu sie mój avatar nie podoba a mi sie podoba i chuj mu do tego. I nawet zbanował bez powodu jeszcze. Jakoś dziś byłem, był również Majster byl BlackDead i im ten avatar nie przeszkadzał. I również gówno robi na dd2 nie ma żadnych komęd /vip /vips nie ma vipa w sklepie. Jest jedno wielkie gówno. I JESZCZE NABIJA GODZINY NA FORUM. I DO TEGO SIEDZI NA FORUM NIC NIE ROBI A TRZEBA BYŁO ZBANOWAĆ UŻYTKOWNIKA ZA REKLAMOWANIE A ON SOBIE SIEDZI I GÓWNO ROBI (pod siebie).
      Dowody: w załączniku
      Czego oczekujesz: degradacja bo za dużo sobie pozwala, a serwer zawsze można nowy zrobić który będzie o 1000000000000% lepszy od tego skurwiałego który nie ma NIC. Przy okazji odbanowania ale jebać to już.



      Proszę nie banować bo napisałem tylko prawdę i całą prawdę.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...