Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Twój nick z gry: 666

Twój SteamID: VALVE_0:4:336589685

Twoje IP: 83.4.67.129

Kiedy zbanowany (data + godzina): 03.01.2015 ok godz 11:00

Powód bana: czitowanie

Link do HLTV: http://speedy.sh/rAHkx/dd2-1501031052-de-dust2-1420278720-1420280520.zip

Dostałem dziś bana. Czy u was nie można adminowi strzelić w głowę bo od razu jest to czitowanie?

Czy w ogóle można komukolwiek strzelić w głowe bo to jest czitowanie czy tylko dotyczy tylko jednego admina bez kompetencji?

wybaczcie mój ból dupy ale coś tu jest nie halo.

cała sytuacja ok godziny 11 czyli po ok 8 - 10min w HLTV

jakby ban był słuszny to bym nie tracił tu teraz czasu.

EDIT:

jaki antyflash? wbiegłem na B. słyszałem strzały,skreciłem w strone paki a tam za skrzynkami tt, oddałem stał i rozbajałem pake. takie cuda?

nie gram w cs'a od tyg i jednak trochę ogarniam.

Edytowane przez 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlopie ty nie dostales ssow . to po 1 . po 2 antyflasha masz.. sytuacja na b dostajesz flesha . lecisz celownikiem w strone kolesia co stoi na podescie flash niczym zdaza zniknac koles dostaje banie . potem znajde to na hltv i rozpisze demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

chlopie ty nie dostales ssow . to po 1 . po 2 antyflasha masz.. sytuacja na b dostajesz flesha . lecisz celownikiem w strone kolesia co stoi na podescie flash niczym zdaza zniknac koles dostaje banie . potem znajde to na hltv i rozpisze demo

 

nie obchodzi mnie to ze nie dostałem ssów. Mam prawo się odwoływać. dobra czekam na demko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dałem link do HLTV, godzina ok 11. nie wiem dokładnie, nie mam zegarka. w konsoli tez daty i godziny nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1501031052-de_dust2-1420278720-1420280520.zip 

10 minuta pierwsza akcja . kolo 11 minuty akcja finalowa. wychodzisz sobie z respa na b dostajesz flasha i biegniesz na bsa wszystko tak jakbys w ogole tego flasha nie mial . na flashu celownikiem nakierowujesz sobie na banke typka na koncu podestu od b co siedzi przy skrzynce flash nie zdaza zniknac koles dostaje banke . wtedy niezylem i patrzylem na ciebie z esp . wiec zrobilem to co do mnie nalezalo . moim zdaniem ban sluszny

Edytowane przez wasylek1707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

jaki antyflash? wbiegłem na B. słyszałem strzały,skreciłem w strone paki a tam za skrzynkami tt, oddałem stał i rozbajałem pake. takie cuda?

nie gram w cs'a od tyg i jednak trochę ogarniam.

wbiegles na b . wtedy patrzylem na ciebie z wlaczonym espem. dostales flesha . nie zwazajac na to znalazles sie przy bsie skrzynkach na b odwrocoiles sie w strone podestu na b i stzreliles do typa co stal kolo ostatniej skrzynki jak patrzysz od trupa na fleshu go namierzyles . gdy juz lekko zaczal znikac odrazu strzeliles . wtedy jeszcze miales mleko kolego gdy go namierzyles i ulamek sekundy przed oddaniem strzalu tez miales mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...