Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ViNNeR

Czas

Polecane posty

Na serwerze mapa trwa 30 min to celowe czy bug bo mapa jest stanowczo zbyt długa i się nudzi i czy to wróci do stanu wcześniejszego czyli 15 min ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się że jest dobrze ... Mapa jest stanowczo za długa ;) 30 min to może być na modzie JailBreak a nie na PB ...

Najlepiej jest przywrócić do wcześniejszego czasu czyli - 15 minut ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raczej był bym za tym że po głosowaniu na mapę głosuję  się na to ile ma trwać 

 

Moim zdaniem bardzo głupi pomysł ..

BlackDead może ty się w końcu wypowiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest przywrócić do wcześniejszego czasu czyli - 15 minut ;P

Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lewy.
      Witam, a zarazem żegnam..
      Jak widać ekipa z dawnej starejszkoły rozpada się więc przyszedł i czas na mnie. Forum które było i serwery nigdy już nie będą tutaj takie same.
      Start ma być od jakiegoś czasu i ani słychu ani dychu...
      Fajnie było z wami współpracować... jako ubt,moderator,redaktor, admin pb i dd2.
      Cs-starejszkoły nie było już spory okres czasu i kiedy zdawało się, że wszystko wróci do normy oczekujemy jak na zbawienie, które wydaje mi się, że nigdy nie nastąpi  
      Nie będę się rozpisywał trzymajcie się no i powodzenia.
      Pozdrawiam Majsterka, Lasta, Kose, Veniego, What's up  i wiele wiele innych ludzi. 
      EssA.
      ~KaKuS. 
    • Przez Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/8AvFEZpbnUk?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen="">
    • Przez BlaQ517
      ### Konkurs na czas online ###
       
      Konkurs polega na graniu na serwerze.
      Wygrywają 3 osoby, które spędzą najwięcej czasu na serwerze (na podstawie http://czas-online.cs-staraszkola.pl)
      Rozpoczęcie dnia 03.06.15r, zakończenie 19.06.15r.
       
      Nagrody:
      1. Premium + VIP na okres 30 dni.
      2. Premium / VIP na okres na 30 dni.
      3. Premium / VIP na okres 14 dni.
       
      Zasady:
      - W konkursie może wziąć udział każdy.
      - Zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (osoby czitujące nie otrzymają nagród+zostaną zbanowane).
       
      Powodzenia!
    • Przez Acynox
      Jestem z wami już blisko pół roku i niestety czas się pożegnać.
      Powodem tego jest coraz więcej "idiotów" przyjmowanych na stanowiska administratora/UBT
      i wykorzystywanie swojej większej "władzy" na innych...
       
      Ale są też tutaj ludzie dzięki którym dobrze będę wspominał tą sieć min.
       
      MastHer - największa lama, nie umie grać w CS'a . TO właśnie przez niego zgłosiłem się na admina i byłem tutaj przez te 6 miesięcy Bro 100 Ever BociaN - Następny dzikus z którym nie da się nudzić na serwerze, chociaż jak się wkur... to lepiej go nie tykać Mlody - Dobry kolega, pomimo swojego młodego wieku, świetny admin. Frotek - Tak jak Mlody, zawsze ma czas na pogawędkę Master - tutaj nie jestem pewien w 100% ponieważ w ciągu ostatnich tygodni wystąpił mały incydent z "Kuba" odnośnie "Jeżeli chcesz to napisze do BlackDeda żeby cię wypi... ze stanowiska." Ogółem poza tym to super koleś, mieliśmy kilka konkursów które on zawsze przegrywał BlackDead - Hmm, pomimo że napisałem na niego SKARGĘ to dalej był taki sam i stara się aby sieć się dalej rozwijała Powodzenia i uważaj kogo przyjmujesz.  
      Przepraszam jeżeli o kimś zapomniałem, dziękuję też graczom dzięki którym każdy dzień w "pracy" był udany, mam nadzieję że dobrze się bawiliście tak jak ja
       
       
      Powodzenia dla Cs-Staraszkola.pl
       
       
      edit. Zrzekam się wszystkich rang i stanowisk
    • Przez Rozwale!!!
      http://cs-staraszkola.pl/topic/12544-zbanowany-ub-empty/
       
      Chciałbym sie od tego odwałać. 
      Porównajcie czas. O godzinie w ktorej rzekomo wykonano mi ss'y na mapie była inna mapa niz cs_wiocha.
      Czas amx nie zgadza się z serwerem. Prosze aby ktos kompetentny się temu przyjzał. SS'y wstawiłem dosłownie 3min po banie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...