Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie ma banów za nic, każdy gracz potwierdzi, że jesteś odpalony tak samo jak psycho white. 

 

Chyba nie dostanę warna za wypowiedź tutaj?

Dostaniesz

 

 

Ssy' byly czyste daj według wzoru bo inaczej kosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez michaal10
      Wstawiam SS i proszę o odbanowie. Pozdrawiam Michaal10.
      de_dust20000.bmp
      de_dust20001.bmp
      de_dust20002.bmp
      de_dust20003.bmp
      de_dust20004.bmp
    • Przez PieprzeWieprze
      Twój nick z gry: PieprzeWieprze
      Twój SteamID:  'STEAM_3:0:360424844' 
      Twoje IP:  '87.206.108.192' 
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 18.08.2015 20:
      Powód bana: 'Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl' 
      Link do zrzutów ekranu: Screeny nie pojawiły mi się w folderze csstrike.


       
    • Przez EldziaPL
      Twój nick z gry:EldziaPL Twój SteamID:STEAM_3:0:1655464335 Twoje IP:89.71.169.150 Kiedy zbanowany (data + godzina):podobno 13 maja Powód bana:see banlist Link do zrzutów ekranu: nie dostałąm ss mam tylko 1 ss z innego servera (proszę o odbanowanie server jest super a ja nic nie zrobiłam) może to dam bo ss nie mam nikt mi nie zrobił [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: NeQ  [AMXBans] Powod: 'See banlist'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1655464335'  [AMXBans] Twoje IP: '83.7.212.188'  [AMXBans] ===============================================  Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja 
      Proszę poprawnie uzupełnić wzór - nazwa steamid , ip itp... . W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza . 
    • Przez Seban
      Twój nick: Seban
      Nick oskarżonego: YoyO.
      Serwer: dd2
      Mapa: dd2
      STEAM ID/IP: STEAM_0:0:780680
      Rodzaj cheata: wh
      Dowody: Prosiłbym o zbanowanie tego Gościa aż do opisania przez niego demka , gdyż po nagraniu został został poinformowany, że musi się zalogować na forum w celu wyjaśnienie po czym uciekł z serwa. wg. mnie jeżeli tego nie uczyni tzn. że jest winny. Udało mi się nagrać tylko jedną z wielu podejrzanych akcji. Jeżeli dowód jest niewystarczający, temat do zamknięcia.
      demko : http://www37.zippyshare.com/v/DRONRps0/file.html
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...