Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Składam nie odwołany sprzeciw xd

Zbędne, z farbkami jest dobrze a nie chcemy chyba żeby nam serwer wybuchł :pxd

Edytowane przez ^KaraFun^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak trochę hazardu nikomu nie zaszkodzi a jeśli chodzi o obciążanie serwera to raczej nie jest aż tak duże jak każdy raczy to zaznaczyć w swojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak, można pokazać ile jest tak naprawde ktoś jest wart - jeżeli dostanie dużo farbek to wie że gracze go cenią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.Raczej nikt nie będzie stawiał farbkek to ich szkoda.Można za nie sobie EXP kupić

 

Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. Jeżeli np. postawisz na mnie 5 farbek i wygrałem

to TY dostaniesz 10 farbek za to że dobrze postawiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra propozycja.

 

Mam pewien pomysł. 

Powiedzmy, że na gracza x obstawiło 5 osób po 5 farbek a na gracza y 10 osób po 3 farbki.

Jeśli wygra gracz x to osobom, które na niego obstawiły zwracają się farbki i dostają po równo rozdzielone farbki osób, które postawiły na gracza przegranego.

W tym przypadku osobom, które postawiły na gracza x zwrócą się postawione farbki(5) i otrzymają 30/5 = 6 farbek.

 

Świetnie by to funkcjonowało gdyby został np. gracz x(1HP) na gracza y(100HP), zapewne większość postawiłaby na gracza y, gdyby x wygrał to osoby, które na niego postawiły mogłyby nieźle się obłowić.

 

Kolejną zaletą byłby fakt, że farbki tak naprawdę byłby przekazywane między graczami(jedni zyskują, drudzy tracą).

 

Niestety nie mam pewności czy taki system sprawdzi się w cs 1.6, gdzie maksymalnie mamy 32 graczy z czego nie każdy ma farbki żeby obstawić i nie każdy tego chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można jeszcze to udoskonalić np. co 5 rund na samym początku tej że rundy jest wstrzymywana gra na 30sek wtedy każdy może obstawić ile farbek chce na gracza lub na max 3 graczy lub zredygnować z obstawiania. W ten sposób rozwinie się wieź społeczna między graczami a każda runda nie będzie wyglądała jak fragownia tylko ludzie będą się starali przeżyć i być zauważeni. Ja za takim rozwiązaniem nie spotkałem się na żadnej serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blacku fajny pomysł ale moim zdaniem np jak x gracz wygra a y gracz przegra a na niego postawiło 10 osób po 5 farb to ten gracz co wygrał zyskuje 25% (12 farb) lub 50% (25 farb) wygranej a reszta dzieli się na graczy obstawiajacych na niego co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
    • Przez AreS DD2
      Ostatnio chyba jest krucho z serwerami, opłatami etc.
      Może by tak znieść darmowe admina, vipa i rezerwację slota dla kandydatów na adminów na serwerze dd2? 
      Wtedy jakiś przychód by się już pojawił, można zawsze troszkę podnieść ceny usług na innych serwerach, gdyż wszystkie dostępne bajery są za psie grosze.
    • Przez SynTheTic
      Witam, chciałbym zaproponować nowe modele broni (p 90), ponieważ zauważyłem, że są nowe i trochę ładniejsze od tych teraźniejszych. Oto linki do nich:
      http://cs-bg.info/skin/4413
      http://cs-bg.info/skin/3490
      http://cs-bg.info/skin/2005
    • Przez 19Majsteer
      Siemanko  
      Moja propozycja jest taka , żeby Reaktywować naszą kiedyś ,,cudowną sieć"   
      Trzeba jakoś obudzić te forum iiii oczywiście obudzić największego niedźwiedzia  lenia na tej sieci czyli @BlaQ517
      Moim zdaniem trzeba na początek po reklamować naszą sieć 
      Później Trzeba ogarnąć Ekipa Administracji , Serwery i także uporządkować bałagań na forum 
      Heh zapomniałem , ale chyba Właściciel opłacił nasze serwery, ts3 i forum
      mmmm  Ale ktoś nam pomoże?
      http://strawpoll.pl/14393
      Pozdrawiam  Miłego wieczoru Bywaj
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...