Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Beryl

skarga admin ares

Polecane posty

29.12.2014 - 18:58:46 mapa Assault

Powód bana - Obrażał rodzinę użytkownika Flimbo. Niestety jedynym dowodem jest wycinek z konsoli (tak, wiem... można go przerobić), aczkolwiek brałem przy dawaniu bania również  inne okoliczności pod uwagę. Beryl non stop podważał moje zdanie, czy też rodzaje banów dla graczy. Non stop płaczę, każdego zgłasza na u@ że ma "czity". Każdy gracz który zeskanuje Beryla od razu lecą w jego strony oskarżenia że posiada wh. Nie raz nie wykonywał celów mapy.

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze po raz kolejny TO JEST ZFALSZOAWNE po jak cholere kazalbym ci to udowodnic ? skoro bym to napisal doskonale bym wiedzial ze z konsoli mozna wszystko udowaodnic wiec skoro bym to napisal. Nie zrobil bym nic w sprawi akargi bo bym wyszedl na idiote.

 

raz do tej pory dostalem  bana za kulture bo jedenz graczy CAAAALY czas kampi chyba ''prezes'' z tego co pamietam i wyzwalem go od idioty czy cos to byl jedyny ban. A ty zmieniasz moja wypowiedz w konsoli jak smiesz. Juz nie mowie o kwestji ze dogadujesz sie z flimbo bo to pisalem wczesniej to nie jest zbieg okolicznosci.Wczoraj chlopak sie popisal i napisal ''rzycie'' ktos z tego cisnol ktos do niego napisal ja odpowiedzialem zeby nie pisal do flimbo bo zniszczy mu ''rzycie'' flimbo spytal czy chce bana mija minuta wchodzisz i dostaje bana za obraze rodziny i kulutre.

 

Nie podwazalem twojego zdania ani razu bo nawet raz nic nie zrobiles poza daniem mi ss i banem za cos czego nie zrobilem.

Kolejna ciekawostka ze nie umiem zglaszac na u@ wiele razy pytalem jak to se robi nie uzyskalem odpowiedzi do tej pory.

 

Wykonuje cele mapy czym ty sie bronisz ? co to za argument ? ja sobie moge napisac ze wiesz ublizales na konsoli i wogole czlowieku zmyslasz ale po co ? rano dostalem od ciebie ssy wszedles napisalem do ciebie na konsoli nie minelo 5 sekund BAN typek do ciebie pisal ja mu odpisalem ze i tak nie odpowiesz.

 

Mam nadzieje ze da sie to sprawdzic wiec czekamy co powie pan ping albo Blackdead i tyle wiec juz  nie produkuj sie ja tez nie mam zamiaru pisac po 30 razy wykladow na ten temat. Jestes oszustem a ja nie jestem idiota. Zeby pisac na kogos i probowac skladac skarge mimo mojego bledu WYMYSLILES MI bana i mam nadzieje ze to wyjdzie.

 

dziekuje pozdrawiam

Edytowane przez Beryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze po raz kolejny TO JEST ZFALSZOAWNE po jak cholere kazalbym ci to udowodnic ? skoro bym to napisal doskonale bym wiedzial ze z konsoli mozna wszystko udowaodnic wiec skoro bym to napisal. Nie zrobil bym nic w sprawi akargi bo bym wyszedl na idiote.

 

raz do tej pory dostalem  bana za kulture bo jedenz graczy CAAAALY czas kampi chyba ''prezes'' z tego co pamietam i wyzwalem go od idioty czy cos to byl jedyny ban. A ty zmieniasz moja wypowiedz w konsoli jak smiesz. Juz nie mowie o kwestji ze dogadujesz sie z flimbo bo to pisalem wczesniej to nie jest zbieg okolicznosci.Wczoraj chlopak sie popisal i napisal ''rzycie'' ktos z tego cisnol ktos do niego napisal ja odpowiedzialem zeby nie pisal do flimbo bo zniszczy mu ''rzycie'' flimbo spytal czy chce bana mija minuta wchodzisz i dostaje bana za obraze rodziny i kulutre.

 

Nie podwazalem twojego zdania ani razu bo nawet raz nic nie zrobiles poza daniem mi ss i banem za cos czego nie zrobilem.

Kolejna ciekawostka ze nie umiem zglaszac na u@ wiele razy pytalem jak to se robi nie uzyskalem odpowiedzi do tej pory.

 

Wykonuje cele mapy czym ty sie bronisz ? co to za argument ? ja sobie moge napisac ze wiesz ublizales na konsoli i wogole czlowieku zmyslasz ale po co ? rano dostalem od ciebie ssy wszedles napisalem do ciebie na konsoli nie minelo 5 sekund BAN typek do ciebie pisal ja mu odpisalem ze i tak nie odpowiesz.

 

Mam nadzieje ze da sie to sprawdzic wiec czekamy co powie pan ping albo Blackdead i tyle wiec juz  nie produkuj sie ja tez nie mam zamiaru pisac po 30 razy wykladow na ten temat. Jestes oszustem a ja nie jestem idiota. Zeby pisac na kogos i probowac skladac skarge mimo mojego bledu WYMYSLILES MI bana i mam nadzieje ze to wyjdzie.

 

dziekuje pozdrawiam

BYŁA MOWA O I TYLKO TO JEST WYMAGANE OD CIEBIE .. 

 

Proszę podać datę oraz godzinę zdarzenia.

 

Brak dowodów = Brak SKARGI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekamy na dowody pisalem do ludzi o pomoc wiec nie bron go bo jeszcze nic nie wiadomo ares podal bleckowi date i godzine mapa assault jak by to kogos interesowalo i tak sobie zbajda sprawe wiec na dowody czekamy.

Edytowane przez Beryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie do mnie takim tonem Berylu.

Nie mówię że akurat w tamtej sytuacji podważałeś moje zdanie, tylko w wielu innych sytuacjach gdy byłem na serwerze i dawałem graczom ssy :)

Czekajmy na wypowiedź H@. Nie chce się kłócić z osobnikiem o niższym pokroju inteligencji ode mnie.

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem logi.

Zbanowany gracz nikogo nie obraził, nawet nie użył wulgarnego słowa w przeciwieństwie do gracza Flimbo, który notorycznie przeklinał i obrażał innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co teraz? dziekuje Wszystkim za pomoc tym co chcieli pomóc szczegolnie Blackdead oxedan2 i pana pinga nie pamietam calego nicku i co teraz panie ARES ! i PANIE FLIMBO!

 

Moze teraz sie wypowiecie taki byl jeden z drugim chetny do wypowiedzi zapraszam 

Edytowane przez Beryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beryl... Chciałbym złożyć najszczersze przeprosiny graczowi Berylowi. Osobiście porozmawiam z Flimbo, ponieważ wykiwał mnie równo...

A wtedy gdy postanowiłem dać Tobie bana brałem pod uwagę to, iż każdego podejrzewasz o aima, wh... nie wykonujesz celów mapy i podważasz moje zdanie. Naucz się także rozróżniać skilla od czita.

 

Przepraszam Beryl.

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA umiem w miare rozrozniac skilla od czita wedlug mnie on jest czitem ale to teraz malo istotne i nie tego tyczy sie temat. Bardziej martwi mnie to ze admin dal mi bana i zmyslil/zmienil zostal pokierowany przez gracza ktory jak sie okazalo swiety nie jest do takich czynow. I tu dalsza sprawe zostawiam administracji bo jeden pan ''do ktorego mowilem nieodpowiednim tonem'' Popelnil karygodny blad a czlowiek ktory go zprowokowal lub namowil do tego czynu wlasnie ma byc adminem. Chyba dobrze bym przemyslal to ze padlem ofiara tak nie udanej intrygi.ADMIN ma byc osoba wzbudzajaca zaufanie pilnujacej porzadku i poprawiania kultury gry a gracz ARES raczej tego nie pokazal pan flimbo z tego co mi wiadomo przyszly admin tego samego serwera . Raczej tez nie wzbudzi zaufania wielu graczy proponuje zamknac temat chyba ze ktos ma cos jeszcze do powiedzenia np. Obrazony gracz albo osoby broniace za wszelka cene niezbyt odpowiedzialnego admina.

Edytowane przez Beryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beryl masz rację, popełniłem błąd, gdyż wykorzystał moje zaufanie, pytałem się go 3 razy czy na pewno to miało miejsce, oni twierdził że tak.

Dodatkowo podkreślił że ma screen shoty na tą sytuację, i w razie odwołania poda je, na jego korzyść przemawiało iż został przyjęty na admina, więc po co by takie rzeczy wyprawiał? Dodatkowo aktywny + non stop pisze mi o czitach.

Wybacz Beryl, taka sytuacja się więcej nie powtórzy. 

Myślę że wszystko zostało już wyjaśnione, a temat należy zamknąć.

Oczywiście czekam na konsekwencje źle podjętej decyzji przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię: Nick:ProDziki Majkel Wiek: 28Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?:tak. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):9/10 Link do konta STEAM, na którym grasz: Posiadasz działający mikrofon?: takDlaczego chcesz zostać administratorem?:no bo lubie wasza siec
      Skala znajomości AMXX 10/10

      1. Potrafisz sprawnie korzystać z amxmodmenu.tak
      2. Poprzednie + Potrafisz skonfigurować serwer HLDS oraz wgrywać gotowe pluginy do amxx oraz metamoda.:tak
      3. Poprzednie + Potrafisz edytować pluginy AMXX.tak
      4. Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy AMXX.tak
      5. Poprzednie + Potrafisz pisać skomplikowane pluginy AMXX.tak
       
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...