Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Beryl

skarga admin ares

Polecane posty

Mój Nick w grze: Beryl

Nick Admina/Gracza: AreS

IP oskarżonej osoby: Nie wiem...

Steam ID oskarżonej osoby: Nie wiem...

Data,godzina, mapa zdarzenia: 29.12.2014 - 18:58:46  mapa assault 

Opis Sytuacji: dostalem bana ''kulture zachowaj i nie wyzywaj rodziny'' na 24 godziny tylko problem w tym ze nikoo nie obrazilem wiec prosze o DOWOD na to ze cos napisalem. dziwnym zbiegiem okolicznosci gracz flimbo o ktorym ostatnio glosno grozil mi banem spytalem kim jest zeby mi takie rzeczy wypisywal i spytal ''czy chce bana'' ja spytalem za co i po 3 minutach wszedl ares i dostalem bana za nic.Moze mi to ktos ogarnac bo albo to dziwny zbieg okolicznosci albo naprawde gracz flimbo moze robic co mu sie podoba lacznie z panem aresem ktory nawet nie odpisze jak sie go ktos o cokolwiek pyta.Nie mowiac o tym ze Ares dzisiaj nie raz byl swiatkiem nie jednej wrzuty na kogos na czacie a tu niespodzianka tylko ja zostalem ukarany minmo ze nic nie zrobilem.

 

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:  nie mam takiej zeczy ale to tekst z konsol

 

 

O co prosisz: Niech ktos wkoncu to zalatwi i da mi jaka kolwiek odpowiedz mam nadzieje ze ares odpowie za ban bez podstaw bo nikogo nie obrazilem ani niczego obrazliwego nie pisalem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, rozdaje bany na lewo i prawo, dosłownie za nic. 

 

Dostać bana za ''aktywny'' skoro przed chwilą dostałem UB.. Skandal, to jest admin?

 

Do tego zachowanie gimbusa. 

 

''CIOTY DO PAKI'' 

 

On ma coś z głową nie tak?

 

0 kultury, nie wiem za co to coś ma admina.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez R3turn
Ostrzeżenie. Nikogo nie wolno obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu kolejny przyklad kolegi wyzej ja dostalem bana za kulture mimo ze nawet na konsoli sie nie odzywalem nic a tu admin podaje przyklad kultury tacy ludzie nie powinni miec adma.

 

Czy ktos wkoncu zdejmie mi bana za cos czego nie zrobilem 

Edytowane przez Beryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.

Nie dostałeś bana ode mnie za aktywnego :)

Runway Darling do mnie na głosówce dla adminów "Że masz aktywnego i żebym Tobie bana sprzedał", odpowiedziałem mu "Że jeżeli masz aktywnego, to po co mnie informuje, niech zrobi swoje."

Nie ja napisałem na u@ "DO PAKI CIOTY czy tam CWELE", mam do tego bind który brzmi :

 

@@r Paka ma pikać ! Hosty mają znikać!

 

Ewentualnie odzywam się na głosówce do wszystkich graczy których upominam o celach mapy :)

Poza tym jak mówią mi że ktoś ma aktywnego, ówcześnie sprawdzam w amxbans czy gracz którego mi zgłaszają ma aktywnego... lub proszę administratora który jest aktywny na steam by on sprawdził czy jest aktywny (Master to może potwierdzić, wczuta, sqn)

A tutaj wycinek z konsoli :

 

A.C.A.B killed PREZES with m4a1
molibdenowy mateusz killed A.C.A.B with mp5navy
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 129]*DEAD* Flimbo :  ahhahaha
 
[Charlie Nader - 35]*DEAD* SI3NKA :  /drop
 
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 95]*DEAD* Beryl :  zamkniesz morde frajerze jebany twoja matka to suka a ojciec gej
 
[Western Mod] Gracz Agent007 awansowal do 3 poziomu. Postac: Wild Bill Hickok.
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
 
Dziękuje :)
 
Ponad to jeszcze się wypowie Flimbo którego uraziłeś swoją wypowiedzią.
Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta kto do ciebie napisal i jakiego mam aktywnego o co tu chodzi dostalem bana za kulture i wrzuty od CIEBIE a nic takiego nie bylo udowodnij ze to napisalem. Nie ma dyskusji z toba czlowieku dales bana za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beryl czy ty umiesz czytać i wyciągać sens z moim postów?

 

Dostałeś bana za obrazę rodziny Flimbo :)

 

+ Nie przypominam sobie bym Tobie dawał za aktywnego :o

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze.

Nie dostałeś bana ode mnie za aktywnego :)

Runway Darling do mnie na głosówce dla adminów "Że masz aktywnego i żebym Tobie bana sprzedał", odpowiedziałem mu "Że jeżeli masz aktywnego, to po co mnie informuje, niech zrobi swoje."

Nie ja napisałem na u@ "DO PAKI CIOTY czy tam CWELE", mam do tego bind który brzmi :

 

@@r Paka ma pikać ! Hosty mają znikać!

 

Ewentualnie odzywam się na głosówce do wszystkich graczy których upominam o celach mapy :)

Poza tym jak mówią mi że ktoś ma aktywnego, ówcześnie sprawdzam w amxbans czy gracz którego mi zgłaszają ma aktywnego... lub proszę administratora który jest aktywny na steam by on sprawdził czy jest aktywny (Master to może potwierdzić, wczuta, sqn)

A tutaj wycinek z konsoli :

 

A.C.A.B killed PREZES with m4a1
molibdenowy mateusz killed A.C.A.B with mp5navy
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 129]*DEAD* Flimbo :  ahhahaha
 
[Charlie Nader - 35]*DEAD* SI3NKA :  /drop
 
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 95]*DEAD* Beryl :  zamkniesz morde frajerze jebany twoja matka to suka a ojciec gej
 
[Western Mod] Gracz Agent007 awansowal do 3 poziomu. Postac: Wild Bill Hickok.
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
 
Dziękuje :)
 
Ponad to jeszcze się wypowie Flimbo którego uraziłeś swoją wypowiedzią.

 

To wa takim razie kto jeszcze z administracji był z tobą podczas tego zdarzenia? Bo to karygodne aby admin wypisywał takie rzeczy na say

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze oprócz mnie był jeszcze

 

Wczuta

Runway Darling

 

i to chyba na tyle :)

Wybaczcie ale ja nigdy nie wypisywałem takich rzeczy na @@...

Od tego mam zbindowane klawisze, ewentualnie upominam na głosówce o celach by mnie wszyscy słyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam byłem świadkiem tej akcji zachowujesz sie dzieciaku strasznie wyzywasz wszystkich kwestionujesz i podważasz słowa Admina rządzisz się wyzywasz wszystkich każdy ma dla ciebie aima i wh  jesteś nie ogarniętym dzieciakiem , który nawet jeszcze pewnie podstawówki nie skończył skarga słuszna i tyle z mojej strony a za to obrazę starych to bym cie zajeb na miejscu jestes lamusem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest smiech na sali czlowieku nic takiego nie pisalem

no to juz wszystko jasne zart jakim prawem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra zamknij mordę  i nie nabijaj postów czekaj na wypowiedz H@ lub J@

Edytowane przez OxEdaN2
+2 za chamstwo 2 postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra inaczej a jak mozna to sprawdzic czy ktos poza aresem moze to wkeij to jest jawne oszustwo NIC takiego nie napisalem czy mozna to jakos spreparowac ?????????????? zmienic nic takiego nie napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Flimbo został przyjęty na Administratora WM...

Gdyby go mu blacku nadał byś miał mało do powiedzenia...

Była by to obraza administratora, a tymczasem uraziłeś go.

Flimba znam, nie kłamie, jest ogarnięty, non stop katuje mi na steamie o czitach, a ty ? Każdego mi na u@ zgłaszasz, nawet jak raz zeskanuje, płaczesz często + wyzywasz i podważasz moje decyzje.

Kto tu jest gimbusem, jak wyzywa rodzinę innej osoby? A co jeśli jego rodzice by nie żyli a ty byś z takim tekstem wyjechał?

Następnym razem zważaj na słowa.

Ban jest słuszny. Mam tyle do powiedzenia.

Co do tych wybryków na @@ i banowaniu za "aktywnego" ja w tym palcy nie maczałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze.

Nie dostałeś bana ode mnie za aktywnego :)

Runway Darling do mnie na głosówce dla adminów "Że masz aktywnego i żebym Tobie bana sprzedał", odpowiedziałem mu "Że jeżeli masz aktywnego, to po co mnie informuje, niech zrobi swoje."

Nie ja napisałem na u@ "DO PAKI CIOTY czy tam CWELE", mam do tego bind który brzmi :

 

@@r Paka ma pikać ! Hosty mają znikać!

 

Ewentualnie odzywam się na głosówce do wszystkich graczy których upominam o celach mapy :)

Poza tym jak mówią mi że ktoś ma aktywnego, ówcześnie sprawdzam w amxbans czy gracz którego mi zgłaszają ma aktywnego... lub proszę administratora który jest aktywny na steam by on sprawdził czy jest aktywny (Master to może potwierdzić, wczuta, sqn)

A tutaj wycinek z konsoli :

 

A.C.A.B killed PREZES with m4a1
molibdenowy mateusz killed A.C.A.B with mp5navy
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 129]*DEAD* Flimbo :  ahhahaha
 
[Charlie Nader - 35]*DEAD* SI3NKA :  /drop
 
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 95]*DEAD* Beryl :  zamkniesz morde frajerze jebany twoja matka to suka a ojciec gej
 
[Western Mod] Gracz Agent007 awansowal do 3 poziomu. Postac: Wild Bill Hickok.
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
 
Dziękuje :)
 
Ponad to jeszcze się wypowie Flimbo którego uraziłeś swoją wypowiedzią.

 

 

Ten niby wydruk z konsoli każdy może sobie zmienić i to nie jest dowód na to że wyzywał ;)

 

 

dobra zamknij mordę  i nie nabijaj postów czekaj na wypowiedz H@ lub J@

 

Tak samo ty nie nabijaj postów i nie obrażaj bo warnik może polecieć .

 

 

A co do skargi jest nie słuszna , nie masz dowodów więc nic nie zrobisz a to że miałeś świadków to nic nie daje , bo mogłeś napisać do tej osoby żeby skłamała i tylko napisała "Byłem przy tym i potwierdzam że skarga słuszna" ..

Edytowane przez NeoNovy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ''zamknij morde'' co z aresem w ukladzie jestes udowodnie ze nic takiego nie napisalem. Groziles mi banem nic takiego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neonovy wiem jak Beryl się zachowywał i jak płacze jak ktoś go zabije przez ścianę bądź hs'em w nietypowy sposób.

Flimbo? Dostał się na administratora WM i on by tego nie przerabiał, a Beryl już nie raz moje decyzje podważał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nie powiedzialem dwa nie umiem zglaszac na @ czitow tylkko pisze do danej osoby w konsoli NIE napisalem tego to jawne oszustwo prosze o sprawdzenie tego.Czy mozna to jakos zmienic niech sie wypowie ktos ogarniety z administracji.

 

tak bo mimo zgloszenia nie tylko ja mowie ze flimbo ma cokolwiek po 2 odrobine kultury udowodnie ze to nie ja to napisalem i nie jestem gimbusem jestem starszy od ciebie NIE napisalem tego

Edytowane przez OxEdaN2
Używaj opcji edytuj. Nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Beryl wiem z doświadczenia, jeżeli osoba coś odwaliła i mówi "Udowodnij mi to" oznacza iż to zrobiła :)

Człowiek który jest niewinny nie pisał by w taki sposób, tylko by się raz wypowiedział że tekst z konsoli jest przerobiony na twoją niekorzyść, a oskarżenia są kłamstwem

Proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beryl kolego wyluzuj trochę i nie spamuj tak !

Zjawi się Pimp lub inny administrator to sprawa się wyjaśni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby zobaczymy z doswiadzenia to nic nie wiesz tlumcze niech to ogarna jak jest mozliwosc manipulacji w to co napisalem to byla mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni i skonczy sie.KOLEZENSTWO na servie ciekawe jak to dziala ares odpowiada i chwile pozniej odpowiada czlowiek niby ''obrazony'' skoro twierdzisz ze nawet jak bym mial swiadkow. Neonovy to nic by mi nie dalo jakim dowodem jest admin ktory KŁAMIE i kryje sie graczem ktorego dobrze zna ? i sam sie do tego przyznaje do tego zupelnym przypadkiem ten WYJATKOWY gracz teraz na tym samym servie bedzie adminem. Ja wam powiem tak flimbo pojawil sie niedawno i juz jest w topce ok pierwsza mysl jest dobry ale po tym co widzialem nie wiem jak nagrac demko bo chetnie bym to zrobil.I powtarzam nie tylko ja pisalem ze cos z nim nie tak czy ktos cos zrobil nie kiedy pojawia sie admin ludzie pisza flimbo AIM wh itp itd czy ktos cos zrobil nie. Kiedy napisalem do aresa poprostu w konsoli nic zero odpowiedzi nie tylko ja tam pisalem. I nagle flimbo grozi mi banem ciekawe najlepsze jest to ze w konsoli byla dyskusja i napisalm ''kim ty jestes za co mi/jak mi bana dasz'' cytuje mniej wiecej. mam nadzieje ze jest to do sprawdzenia czekam na rozwiazanie sytuacji.I gwarantuje koniec z robieniem co sie chce udowodnie winne i mozecie mi robic ssy i co tam tylko chcecie ja nie bede obojetny na servie teraz ja bede pilnowal WAS i zobaczymy kto bedzie madry.

 

POZDRAWIAM ALE NIE WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beryl po pierwsze Flimbo nie jest moim kolegom i ja się nikim nie kryję.

Jeżeli dostaje zgłoszenie że ktoś kogoś obraża, interweniuje...

Flimbo dostał się na administratora bo napisał podanie i wielu użytkowników tej serwerowni było na tak.

Co do Ciebie Beryl już nie raz kwestionowałeś moje zdanie. Nigdy, ale to nigdy nikt mi nie pisał na temat Flimbo :) Może raz się zdarzyło, sprawdziłem... CLEAR

Staram się aby ten serwer był jak najwłaściwszy, jest cziter? Interweniuje. Ping ktoś ma za wysoki? to samo. Obrażają, kultury nie zachowują? Interweniuje.

Przykro mi że teraz próbujesz mnie zdjąć z tego stanowiska, by móc robić na serwerze to co Tobie się podoba :) Wiele osób mnie zna z DD2 czy też z Western Modu...

Co prawda na serwerze jest Śmietana, który w ogóle nie reaguje na u@ jak pisałem w sprawie pingów/czitów.

Truit? Dawno go nie widziałem. cisza.

Chciałem by serwer był wreszcie był ogarnięty, no ale nie da się wszystkim dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga niesłuszna Beryl nie masz żadnych dowodów na AreS'a..

 

Proszę o ciszę i dajmy się wypowiedzieć dla PimP'a ..

 

Niech jakiś moderator zamknie temat i wyśle dla PimP'a

Jak będzie się chciał wypowiedzieć to sobie otworzy.. a nie jest jakis beznadziejny spam w tym temacie..

 

+ Nie raz jak grałem na serwie i był AreS to jak ktoś napisał na u@ to on odrazu mi mówił że go zobaczy.

 

 

Pozdrawiam sQn

 

 

#EDIT

" Ja wam powiem tak flimbo pojawil sie niedawno i juz jest w topce ok pierwsza mysl jest dobry ale po tym co widzialem nie wiem jak nagrac demko bo chetnie bym to zrobil.I powtarzam nie tylko ja pisalem ze cos z nim nie tak czy ktos cos zrobil nie kiedy pojawia sie admin ludzie pisza flimbo AIM wh itp itd czy ktos cos zrobil nie."

 

DEMKO JEST W HLTV tylko trzeba poszukać odpowiedniej daty, mapki oraz godziny i sprawa się wyjaśni czy jest "ODPALONY" czy też "CZYSTY"

Edytowane przez ρσωєя αкα ѕqη

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga słuszna nie jest. N

 

Po 1. Nie masz dowodów iż tego nie zrobiłeś, ani że Ares pisał na @@ takie rzeczy

Po 2. Nie wierzę, że Ares mógłby napisać coś takiego.

Po 3.

 

 

Po pierwsze.

Nie dostałeś bana ode mnie za aktywnego :)

Runway Darling do mnie na głosówce dla adminów "Że masz aktywnego i żebym Tobie bana sprzedał", odpowiedziałem mu "Że jeżeli masz aktywnego, to po co mnie informuje, niech zrobi swoje."

Nie ja napisałem na u@ "DO PAKI CIOTY czy tam CWELE", mam do tego bind który brzmi :

 

@@r Paka ma pikać ! Hosty mają znikać!

 

Ewentualnie odzywam się na głosówce do wszystkich graczy których upominam o celach mapy :)

Poza tym jak mówią mi że ktoś ma aktywnego, ówcześnie sprawdzam w amxbans czy gracz którego mi zgłaszają ma aktywnego... lub proszę administratora który jest aktywny na steam by on sprawdził czy jest aktywny (Master to może potwierdzić, wczuta, sqn)

A tutaj wycinek z konsoli :

 

A.C.A.B killed PREZES with m4a1
molibdenowy mateusz killed A.C.A.B with mp5navy
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 129]*DEAD* Flimbo :  ahhahaha
 
[Charlie Nader - 35]*DEAD* SI3NKA :  /drop
 
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
[Charlie Nader - 95]*DEAD* Beryl :  zamkniesz morde frajerze jebany twoja matka to suka a ojciec gej
 
[Western Mod] Gracz Agent007 awansowal do 3 poziomu. Postac: Wild Bill Hickok.
[Geronimo - 48]*DEAD* Weyn Rooney :  /p
 
 
Dziękuje :)
 
Ponad to jeszcze się wypowie Flimbo którego uraziłeś swoją wypowiedzią.

 

Nie wierzę, że Ares mógłby coś przerobić specjalnie na kogoś niekorzyść. (Ares jest szczerą, ogarniętą i kulturalną osobą).

Po 4. Nie wierzę twojemu koledze, bo uważam że sam go namówiłeś do tego, żeby się tak wypowiedział w tej skardze.

Po 5. W samym tym temacie widać jaka jest twoja kultura oraz szacunek do innych.

 

Jeszcze 1x powtarzam, NIE masz dowodów i nie udowodnisz, że nie obrażałeś oraz, że Ares przeklinał na @@. Według mnie skarga nie jest słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię: Nick:ProDziki Majkel Wiek: 28Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?:tak. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):9/10 Link do konta STEAM, na którym grasz: Posiadasz działający mikrofon?: takDlaczego chcesz zostać administratorem?:no bo lubie wasza siec
      Skala znajomości AMXX 10/10

      1. Potrafisz sprawnie korzystać z amxmodmenu.tak
      2. Poprzednie + Potrafisz skonfigurować serwer HLDS oraz wgrywać gotowe pluginy do amxx oraz metamoda.:tak
      3. Poprzednie + Potrafisz edytować pluginy AMXX.tak
      4. Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy AMXX.tak
      5. Poprzednie + Potrafisz pisać skomplikowane pluginy AMXX.tak
       
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...