Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Imię: Krystian

Nick: VINNeR^

Ile masz lat: 13 (Nie liczy się wiek tylko to co masz w głowie )

Ile grasz w cs`a: 5 lat ( Tak grałem w cs gdy miałem 8 lat zacząłem gdy mój starszy brat zainstalował go )

Byłeś już administratorem serwera?: TAK

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 5/10 (w pomyliłem się bo napisałem 7,8 a teraz czytam i zupełnie inaczej jest więc sorry za pomylenie po prostu wzorowałem się na innej serwerowni )

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561198132873907

Posiadasz działający mikrofon: NIe

Płatność (SMS/ Przelew): SMS

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty gram długo i często traktuje graczy tak samo nie daje banów bez potrzeby uczę się szybko jestem spostrzegawczy i umiem poznać AIM/WH/SH Nic nie robię pochopnie I nie daje się oszukać na teksty typu "nie zapisały mi się ss'y" a po za tym wkurza mnie jak ktoś łamie regulamin a inni go przestrzegają i nie mogę nic z tym zrobić Np dzisiaj była taka sytuacja że dwaj gracze skaczą sobie do gardła i wyzywają się nawzajem albo gość wchodził na txt i nie dało się go zabić bez wejścia za nim

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Kontakt Na Steam Forum i na Serwerze PaintBall

Odpowiedz dla kini miałem admina wiele razy bo gdy miałem 12 lat zmieniałem serwerownie co 2 tygodnie i na prawie każdym składałem podanie i uzbierało się tak z 6-7 serwerów w 4 miechy

Edytowane przez ViNNeR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE

 

- podanie słabe

+ steam

- micro

 

Mając 13 lat masz już 5 letnią praktykę "ciekawe". Amx 7/8 na 10 jestem ciekaw jak sobie radzisz z tworzeniem skryptów. Nie bo skłamałeś w podaniu wyolbrzymiasz swoje możliwości dorośnij i zacznij składać podania zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wynika że jesteś "chwilowym adminem", a takich chyba nie chcemy...

Znajomość amx to minimum 6 - ale dziwi mnie że masz taki uskok z 8 na 5 i mówisz że nie wiesz co dany pkt. znaczy.

Trzecim argumentem przez który jestem na nie, to fakt że nie posiadasz mikrofonu, niby takie nic, ale admin powinien takie "cośki" posiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... 

Często byłem świadkiem gdy Administrator w wieku 18 lat zachowywał się jak bachor w wieku 12 lat i się bawił adminem :)

Co do vinnera, warto by było dać szansę...

Wiek czasami nie jest adekwatny do rozwoju fizycznego mózgu :)

 

na TAK

 

+AMX

+Aktywność serwerowa/forumowa

+Staż na serwerze

+Widać że mu zależy

 

Nie skreślajcie go tak od razu... zapewne zaskoczy nas i będzie mądrzejszy od niejednego administratora który ma +16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem również na NIE

powody:

- Znam cię z innego serwera i wiem jakim byłeś Adminem!

- Mikro

- Wiek

+ Steam

- Amx

- Umiejętności

-/+ Ogar!

P.S i myślę że wypowiedż jest słuszna!

Edytowane przez ^^SneA^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ;)

+/- wiek.

+ steam.

+ ogar.

+ aktywny.

+/- amx. 

 

Młody nie znasz go , to proszę nie wypowiadaj się ok ? Ty sam masz 14 lat i jakoś masz tego admina (sam nie wiem jak).

Edytowane przez NeoNovy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ma tak

Work

Steam

Aktywnosc

Neon Mlody niby ma te 14 lat ale jest bardziej ogarnięty niż polowa graczy z tego forum a i on ma dłużej admina niż ty jakieś 2 mies !! Wiec tak nie wiesz też się nie wtrącaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy szansę dla młodego pokolenia.

 

Nawet nie musi dostawać admina na cały miesiąc może dostać np. na 7 dni i potem się zobaczy co dalej z nim robić.

 

Jestem na Tak

 

+ steam

+ aktywnosc

+/- amx nie jest taki trudny (ty tylko banujesz ^.^)

+ był adminem

+ ogar

+/- wiek

 

 

 

Pozdrawiam sQn15_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...