Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Haloo0

Skarga na Alexa - najgorszy admin forever

Polecane posty

Mój Nick w grze: Haloo0

Nick Admina/Gracza ALEX

Data,godzina, mapa zdarzenia: Ogólnie

Opis Sytuacji: Admin (O ile można wgl tak go nazwać) Alex uważa się za nie wiadomo kogo. Pan wszechświata itp. Robi co mu się podoba. Nie ogarnia serwera ani nie reaguje na prośby graczy. Grałem sb na serwerze i mówie mu: Banuj ich bo nie włażą na kampy! (Było w tt z 6-7 osób a właziło jakiś 2), i w końcu nie wytrzymałem i powiedziałem że też nie będę właził! I dostałem bana na 10s przed końcem rundy za nie wykonywanie celów jak przez całą mapę właziłem na kampy!! -.- . Pozdro! 2 sytuacja. Admin uważa że wszystko mu wolno. Buduje sobie kampy minute po końcu czasu, poprawia, ulepsza a jak jakiś zombie mu wejdzie na kampe to albo że skrócił albo cziter -.- A sam jak wbiłem to miał włączonego moda i nie dało się go bić. Czyli wykorzystuje admina do własynch celów. Wgl on nie nadaje się na admina, nie slucha graczy i nie wie co robi. A jak już zacznie banować to nie te osoby co potrzeba ;_; To jest naprawde (mówie to z ręką na sercu) najgorszy admin jakiego kiedykolwiek spotkałem na serwerach cs.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: ----

O co prosisz: Aby stracił admina.

EDIT///

Na banie piszę że na 5 minut a mam go już od jakiś 10 ( i w konsoli jest napisane że jeszcze potrwa 10min.) CZyli że dał mi bana na 20 min. Gratulacje dla ciebie nibyadminie alexsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

wiesz Ja Ci w połowie wierze,bo się rozpisałeś,ale bez konkretnych dowodów to nic nie zrobimy,a Ty jeszcze chcesz,żeby admina stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...