Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TheDarKiller

[Skarga] Admin AreS

Polecane posty

Mój Nick w grze: Mroczny

Nick Admina/Gracza: AreS

IP oskarżonej osoby: Nie wiem...

Steam ID oskarżonej osoby: Nie wiem...

Data,godzina, mapa zdarzenia: 25.12.2014 01:28 cos takiego mapa nie pamietam

Opis Sytuacji: Ja pisalem ze beda na mnie skargi ze niby posiadam "Aim Bota" powiedzialem grzecznie adminowi ze moge mu udostepnic ekran jezeli nie wiezy, napisalem mu rowniez ze jak nie chodza na shift'cie to ich slysze poniewaz posiadam sluchawki za 400 cos zl Razer'y wiec ich bede slyszal... ja dlugo gram w Counter Strike Global Ofensive wiec umiem grac, lecz dostalem bana na 1 dzen bo niezdazylem wrocic do gry... Admin mi dal bana z powodem: "Wypad Aimerze" nie robiac mi screenow...

 

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:  nie mam takiej zeczy ale to tekst z konsoli: 

 
WARIIOR dropped
WARIIOR opuci gr
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: AreS
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl
[AMXBans] Powod: 'WYPAD AIMERZE'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:921800943'
[AMXBans] Twoje IP: '77.255.68.250'
[AMXBans] ===============================================
 

O co prosisz: Prosze o odbanowanie mnie, a odebranie admina Dzieciakowi, maksymalnie "Gimbusowi" czyli max do 16lat Admina... Rozumiem ze wam kasa potrzebna ale takie zeczy sa nie mozliwe... ja wam moge dac skan komputera ze nic nie posiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj AreS'a od dzieciaków jeżeli sam nie wiesz co to jest słownik "zeczy" i nie umiesz sformułować zdania "cos takiego mapa nie pamietam"

"jak nie chodza na shift'cie to ich slysze poniewaz posiadam sluchawki za 400 cos zl Razer'y" ja mam słuchawki BEATS BY DR.DRE Solo HD i jak chodzę normalnie to ich nie słyszę tylko bardziej słyszę siebie..

 

 

Zobaczymy AreS rozpisze demko i się okaże czy miałeś czy grałeś czysto.

Edytowane przez ONE KILL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjarany Ty raz piszesz zebysmy sie nie wypowiadali w tematach UB.Bo nie jestemy w UB-Team.

A teraz chcesz zebysmy sie bawili w Twoje demka....Przy Takiej ilosci banow dzienie jak My dajemy.Nie mamy czasu na rospisywanie kazdemu gimbusowi demka ktory sie odwoła od bana bo mu przykro;0  :8  :8   :8  

Wez sie człowieku..Do pracy,sprawdz o ktorej godzinie był ban..Zerknij 5 ostatnich minut gry Tych panow I bedzie po sprawie.

Umiesz to zrobic wogole?  

Pozdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi nie słuszna

Jeśli chcesz UB zapraszam z tym do odpowiedniego działu. To nie jest odpowiednie miejsce na to

Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię: Nick:ProDziki Majkel Wiek: 28Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?:tak. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):9/10 Link do konta STEAM, na którym grasz: Posiadasz działający mikrofon?: takDlaczego chcesz zostać administratorem?:no bo lubie wasza siec
      Skala znajomości AMXX 10/10

      1. Potrafisz sprawnie korzystać z amxmodmenu.tak
      2. Poprzednie + Potrafisz skonfigurować serwer HLDS oraz wgrywać gotowe pluginy do amxx oraz metamoda.:tak
      3. Poprzednie + Potrafisz edytować pluginy AMXX.tak
      4. Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy AMXX.tak
      5. Poprzednie + Potrafisz pisać skomplikowane pluginy AMXX.tak
       
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...