Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pale

skarga na Adminów only dd2

Polecane posty

[b]Nick oskarżonego: do adminów dd2

[b]Nick oskarżyciela: [Pale

[b]Powód skargi: zbyt częste bany  Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola'

[b]Dowody: 3 ss'y w ciągu 24h   21 ‎grudnia ‎2014, ‏‎22:47:26 : 22 ‎grudnia ‎2014, ‏‎12:58:29 : 22 ‎grudnia ‎2014, ‏‎23:25:08

[b]Czego oczekujesz: Poprawy administracji na serwerze Only De_Dust2

 

Wczoraj grałem sobie godzina około 22 oczewiście dobre staty miałem no i ban ss'y godzina 22:47 dobra wstawiłem na drogi dzień z rana wchodze gram no i godz 12:55 znowu ban znowu ss'y a ledwie zaczołem grać dobra wstawiłem poszłem do pracy na drugą zmiane wracam chwile pograłem i znowu ss'y o 23:25  po raz trzeci co to ma być nie moge nawet godziny na serwerze pograć bo odrazu ban leci !  pare dni temu tez dostałem ss'y pare razy..  niech admini pierwsze zobaczą kto jak gra a potem banują a nie widzą dobre staty to pewnie cziter i odrazu banują ...

Edytowane przez pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mamy prawo dawać ci bany na ssy ile nam się żywnie podoba. Jeżeli tylko dostaniemy jedną informację na odpalonego już mogę ci zrobić z wejścia ssy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego,nie unoś się ponieważ jeśli admin uważa że możesz mieć haxy to Ci może 10 razy dziennie ss'y zrobić.Myślisz że wrzucisz raz ss'y i się będziesz mógł odpalić ? Pomyśl trochę panie kolego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli admin uważa że gracz jest odpalony a ss ma czyste to mamy HLTV i tam sprawdzić jak gracz się zachowuje i czy celownik zachowuje się poprawnie.

Skarga nie słuszna: Admin ma prawo sprawdzić gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...