Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bombel!

Skarga na Acynox.

Polecane posty

Twój nick w grze: Bombel!

Nick oskarżonego admina/gracza: Acynox

IP oskarżonej osoby: ????

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:0:49639538

Data, godzina, mapa zdarzenia: 20 grudnia, 18:45~~ , css_dust

Opis Sytuacji: Po wejściu na serwer napisałem na say'u "KIEDY MI ZWRÓCICIE TE PIEPRZONE LEVELE?"

po czym ukazała się taka informacja "Kicked :"Ogarnij sie i wroc"

Wbiłem ponownie i napisałem "[VIP][brak] Bombel! : raz jescze sprobuj."

I kolejny raz informacja która ukazała się w konsoli:

"Zostales wykopany przez Acynox

Powod: "Grozisz mi?"

Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://Cs-StaraSzkola.pl

==========================================

Kicked :"Grozisz mi?"

Dowody: HLTV

O co prosisz: Nie proszę, lecz wymagam aby ktoś kumaty zrobił coś z tymi jak mniemam "gimbami", którzy próbują się dowartościować wirtualnie.

Kolejna kwestia. Admin jest od tego, aby między innymi pomagać. Analogicznie do tej sytuacji, powinien udzielić mi odpowiedzi w stylu "Napisz tu i tu"; "Prace nad tym są prowadzone", czy coś w tym stylu.

Cieplutko pozdrawiam i liczę na reakcję. Zarówno odnośnie skargi jak i zwrócenia mi poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest niesłuszna admin dobrze zrobił ze dał ci kicka i ciesz się ze nie bana bo to była ewidentna groźba jak byś chciał powiedzieć

jeszcze raz i poleci skarga lub coś w tym stylu

ochłoniesz przez ten czas

A co do lvl napisz do BlackDead'a lub DEADP00L'a na steam lub pw to oddadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "gimbie" jak to ładnie ująłeś, gdybyś zachował się jak 99.8% osób które wchodzą na serwer i pytają co się stało, to bym ci odpowiedział... To pierwsza sprawa.

A druga jest taka, że możesz się cieszyć że nie poszedł ban tylko kick. Czekam na ocenę moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer widziałeś kiedyś groźbę poza CS'em? Bo nie wydaje mi się, żebyś dobrze rozumiał to słowo.

Polecam słownik języka polskiego. Nie uczono, żeby nie używać sformułowań których się nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pogrążaj się już . Jeśli admin odebrał te słowa jako groźbę ( moim zdaniem to tak brzmi) mógł dać ci bana na jakieś 30 min a z jego dobrej woli dał ci kicka i szansę na uspokojenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer widziałeś kiedyś groźbę poza CS'em? Bo nie wydaje mi się, żebyś dobrze rozumiał to słowo.

Polecam słownik języka polskiego. Nie uczono, żeby nie używać sformułowań których się nie rozumie?

Słuchaj, nie będziemy się kłócić bo polecą warny... "Spróbuj jeszcze raz" <-- te słowa znaczą w MOIM tłumaczeniu następująco: "Wywal mnie jeszcze raz a [coś zrobię]" co znaczy że atakujesz moją osobę. Poczułem się zagrożony i wykonałem pierwszy możliwy odruch człowieka - reakcja na zagrożenie = usunięcie zagrożenia w sposób łagodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer nie przypominam sobie żebyśmy byli "kolegami", zatem proszę nie zapędzaj się :)

Acynox ja się nie kłócę, ja oczekuje reakcji kogoś kumatego. Btw. Gdybym chciał napisać: "Wywal mnie jeszcze raz a [coś zrobię]" to bym to napisał, więc proszę nie wkładaj mi do ust nie moich słów.

To tak odnośnie Twojego "rozumowania", które szczerze mówiąc średnio mnie interesuje, bo liczą się fakty, a nie przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bombel weź już bądź dojrzalszy na swój wiek. Skarga według mnie nie jest słuszna, ponieważ to było w stylu groźby i dał ci kicka byś się ogarnoł a ty się jeszcze bardziej rozkręciłeś... Nie upokarzaj się, odpuść i weź to zakończ :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frotek proszę nie spamuj w temacie, bo nic nowego nie wnosisz do sprawy.

Niech wypowie się ktoś, kto ma coś do powiedzenia w tej kwestii i przede wszystkim to zakończy.

EDIT: "W stylu groźby" - fajne określenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...