Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
IPRZEMOI

GTA V.

Recommended Posts

800 milionów dolarów. Tyle dla swoich twórców zarobiła gra GTA V tylko w pierwszym dniu sprzedaży. To niewyobrażalna kwota, szczególnie jeśli porównamy ją z innymi liczbami. Na przykład z pierwszym dniem premiery gry Call of Duty: Black Ops 2, która zaliczyła najlepszy do tej pory debiut i zysk w granicach 500 milionów dolarów. Natomiast produkcja oraz koszty marketingowe GTA V to zaledwie 265 milionów dolarów. Przy czym warto pamiętać, że owe 800 milionów dolarów ze sprzedaży nie oznacza czystego zysku. Na takie rozliczenia przyjdzie jednak czas za kilka miesięcy. Dlaczego jednak ta kwota jest tak szczególna już dziś?

Po pierwsze, jeszcze nigdy żadna gra nie osiągnęła takiego wyniku. To o wiele więcej niż większość tworzonych w Hollywood filmów Po drugie, kwota ta dotyczy tylko wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, a całkiem możliwe, że twórcy gry wydadzą w przyszłym roku wersję na pecety. Po trzecie, przekroczenie poprzedniego rekordu Call of Duty o 300 milionów dolarów to gigantyczna różnica! Po czwarte - taki wynik otwiera całej marce nowe możliwości, począwszy od niezłej zaliczki na GTA VI, poprzez filmy, a na produkcji różnego rodzajów gadżetów skończywszy.

Wygląda na to, że o serii GTA wkrótce będą mówić prawie wszyscy - także Ci, którzy nawet w grę nie grali! Tą serie gta V nie zrobił sam rockstar ! Fify 14 i pesa nikt nie kupuje bo Gta jest lepsze. Podobno Gta V ma wejść na PC w 2015 gdy będą lepsze komputery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: zapoznane

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...