Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paniu

Admin SprzedamOpla

Polecane posty

Mój Nick w grze: Paniu

Nick Admina/Gracza: SprzedamOpla

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: -

Opis Sytuacji: A wiec tak tu nie chodzi o zdarzenie na mapie tylko o samego admina... Proszę zobaczyć profil na forum (LINK ) Ostatnia wizyta: 2014-12-11, 20:42 , 2 posty na forum. NonSteam na serwie latają z WH, AIM a nie zajmuje się nimi tylko mną ze statami 5:1. Czy to jest normalne ? Od wyżej wymienionego admina dostalem ss 2 razy w sobote i dzisiaj, a gram chyba od czwartku.. Mój kolega Tebort (forum TeQu) dostal ss wczoraj raz i dzisiaj drugi i trzeci. Trzeci raz dostał poł godziny po odbanowaniu. Jeśli już się robi ss to warto zapamiętać komu... Jeśli każdy gracz ma dostawać ss codziennie od tego samego admina to pol serwera bd mialo bany ...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: -

O co prosisz: Proszę o odebranie mu praw Admina lub o ostrzeżenie go gdyż takie zachowanie admina jest KARYGODNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin jest aktywny , czesto go widze na serwerze . Racja nie siedzi na forum ale na serwerze tak , co do ss,ow to troche przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zauważyłem iż admin masowo rozdaje bany jak kartki na święta a co do skargi jestem do niej przychylny. Admin i na forum i na serwerze powinien być aktywny ludzie mi piszą na PM i na steam że daje bany za często i że nie ma z nim kontaktu tudzież sam decyduje komu dać bana i za co nie przejmując się opiniami graczy. Rozumiem ss-ami sprawdzić gracza ale to co robi SprzedamOpla to jest lekka przesada i takie zachowanie powinno się skorygować bo inaczej będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin jest aktywny , czesto go widze na serwerze . Racja nie siedzi na forum ale na serwerze tak , co do ss,ow to troche przesadza

To prawda jest aktywny na serwerze lecz obowiązkiem każdego admina jest przynajmniej raz dziennie odwiedzić forum i takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dawania banów to zawsze pytam jaka jest opinia innych graczy. Zawsze sprawdzam graczy .których wskaże mi inny gracz.Co do twojego kolegi tebord to dalem mu max 2 razy bana ale to chyba nie powód do płaczu . Ludzie wiecznie są niezadowoleni . Jak zbanuje kogos jest źle , jak nie zbanuje też jest źle ... Jeśli przesadzilem co do dawania banow to przepraszam .

Zależy mi na dobrej opini na serwerze dlatego będę starał się słuchać innych graczy ny WM.

Co do siedzenia na forum. Od teraz będę starał się siedzieć na forum częściaj. ;)

I jeszcze raz sorrki za moje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Tebort dostał od Ciebie ss'y 3 razy Niedziela i wczoraj. Admin nie jest tylko od gry ale na forum musi przebywać :) Ss'y nie są powodem do płaczu tylko staje się to irytujące kiedy cały dzień czekasz na Ub zagrasz 30 minut i zaraz masz następnego bana..... Jak nie mówię że jak robisz komuś ss'y to warto później sprawdzić na forum komu dawałeś i czy ss są czyste bo dostawanie bana co dwa dni lub jak mój kumpel 30 minut po odbanowaniu nie jest zbyt miłe i robi się za przeproszeniem wkurwiające bo grać nie można bo na Ub trzeba czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dawania banów to zawsze pytam jaka jest opinia innych graczy. Zawsze sprawdzam graczy .których wskaże mi inny gracz.Co do twojego kolegi tebord to dalem mu max 2 razy bana ale to chyba nie powód do płaczu . Ludzie wiecznie są niezadowoleni . Jak zbanuje kogos jest źle , jak nie zbanuje też jest źle ... Jeśli przesadzilem co do dawania banow to przepraszam .

Zależy mi na dobrej opini na serwerze dlatego będę starał się słuchać innych graczy ny WM.

Co do siedzenia na forum. Od teraz będę starał się siedzieć na forum częściaj. ;)

I jeszcze raz sorrki za moje błędy.

Pytasz się o opinie graczy ? Ciekawe !

Gdy ja ci zgłaszałem że ktoś mi się nie podoba ty to ignorowałeś ! A wystarczyła jedna skarga na mnie i ban...

Nie mam zamiaru płakać bo dostałem ss, ale to naprawdę irytujące gdy po ub za 20 min dostajesz kolejnego bana, nie wystarczyły ci poprzednie ss aby mnie sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...