Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sQn

Propozycja by SqN~

Polecane posty

Wiadomo- nie każdy ma czas by siedzieć na serwerze (czasami trzeba odwiedzić forum, posiedzieć na ts czy po prostu wyjść z serwera odpocząć). Co się dzieje gdy nie ma na serwerze admina a grasuje cheater? Ludzie wpadają na forum, ts, spamują po steamie. Czy da się ten problem rozwiązać szybko, łatwo i przyjemnie? Oczywiście że się da!

Chciałbym by został dodany na każdym serwerze cs 1.6 plugin, dzięki któremu gracz będzie mógł zgłosić pewien report, który z kolei będzie się pojawiał na sb.

Np. Serwer full, nie ma admina a gościu odpalił aima. Więc wpisuje /zawolaj, wyskakuje mi okienko w którym zaznaczam gracza i zaznaczam że gra na aimie. Co się dzieje dalej? Wiadomość trafia na sb forum admin siedząc na forum czyta wiadomość że na tym i tym serwerze grasuje aim, wpada na serwa i gościa banuje. Proste rozwiązanie? Proste! A jakie łatwe w użyciu! Wystarczy poszukać odpowiedniego pluginu by wgrać go na każdy serwer i admini mogą spokojnie odpoczywając siedzieć na forum i w razie alarmu zainterweniować na serwerze!

Można ustawić np.Jakiś czas tego /zawolaj

Czy jesteście za tym aby takie rozwiązanie było wprowadzone na naszych serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem za ale daj link do plluginu. Pozdro Kat :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za . Ale nie wiasdomo czy to wypali ponieważ nie każdy admin siedzi na forum jak go nie ma na danym serwerze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ale trzeba zrobić odzielny sb , sb do piszania i do raportów , ale i tak nie wgrają tego +_+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...