Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Uszat Lesny

Skarga na wtf

Polecane posty

oskarżeni: wtf?! oraz MastHer

oskarża: Uszat Lesny

opis: Dziś około 14.20 została wybrana mapa pool_day. Tuż przed zmianą mapy na tą wybraną, admin wtf?! zapowiedział, że i tak tam nie pogramy. Tylko zaraz! Mapa wygrywa zdecydowaną większością, a admin ma to gdzieś i robi wbrew graczom? Rzeczywiście po przejściu na poolday rozpoczyna głosowaniem czy zmieniamy mapę, oczywiście jako 1. jest ustawiony głos na tak co sprawia, że ludzie automatycznie to klikają w rozgardiaszu gry. Wcześniej admin MastHer próbował zrobić to samo na mapie dustlong, ale wrócił po rozum do głowy i sobie odpuścił.

Ja doskonale rozumiem, że takie mapy jak snow, pool_day, dust_long (czy jakoś tak) nie są kwintesencją CSa, ale dają potężną radochę i przy takich mapach server w ciągu paru minut staje się pełny, bo ludzie chcą to grać. W momencie jak jakiemuś adminowi się to nie podoba i sugeruje zmianę na taką mapę jaka mu odpowiada to jest to nie w porządku wobec osób, które chcą wyszaleć się na tym serverze, a co więcej działa to na jego szkodę, bo część od razu wychodzi lub jest wyrzucana tak jak ja, bo nie kryje swojego niezadowolenia.

Bez względu na to jakie niektórzy mają zdanie na temat poszczególnych map to te cieszą się popularnością.

dowody:zielonego pojęcia nie mam jakie dowody mogę przedstawić, znam się na graniu, nie na demkach itp, więc takiego nie przedstawie.

czego oczekuję: Oczekuję, że takie sytuacje nie będą miały już miejsca i że decyzja większości graczy będzie szanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu ja mam admina na CoD 2 dzień i nie zmieniłem jeszcze ani razu mapy bo moim zdaniem jak wybieracie jakąś mapę to chcecie na niej grać więc pomyśl co piszesz i zgromadź dowody bo widzę ze ich nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz mi ile można grać małe mapy kiedy jest pełny serwer? Taka gra nie ma sensu. Mapa zmieniona prawidłowo zrobione vote wyszło, że większość chce zmiany. Tylko ty miałeś jakiś problem, że mapa została zmieniona. Nikt nie miał problemu. A kicka dostałeś dobrze wiesz za co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sąd ostateczny, żebym zbierał dowody. Nie potrafię ich zbierać, nie znam się na tym. O ile pamiętam to Ty na dust_long chciałeś vote robić? Jeśli to inny admin to przepraszam za oskarżenie Cię, bo co do Ciebie rzeczywiście nie mam pewności.

Celem tego postu nie jest karanie kogokolwiek czy napiętnowanie adminów tylko zwrócenie uwagi na problem, który się pojawił. Warto coś takiego gasić w zarodku.

[ Dodano: 2014-12-14, 15:06 ]

Można grać tyle ile razy gracze będą chcieli grać, a vote po paru minutach od zmiany mapy to sobie daruj lub wyjdź. Ustawiając w vote pod 1 na tak to jakiej mapy byś nie wybrał to i tak ludzie to z automatu klikną, więc daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cie uprzedzę ze na DD2_long nie votovałem nic a co do skargi na wtf to jest żałosna bo ma racje ze zmienił bo to była 3 lub 4 z rzędu mała mapa

było

Wiocha

DD2_lomg

pool_day

i nie wiem czy przypadkiem przed wiochą nie było DD2_2x2

więc miał racje ze zmienił bo gra nie miała sensu jak po 20 s już jakiś team wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A server jest zawsze pełny jak są te mapy i po zmianie już nie, więc to również słaby argument z Twojej strony. Ludzi przyciąga sieczka na tych mapach, bo ma to swój urok i przy wyborze tacy jak Ty są w mniejszości, więc zasłaniasz się uprawnieniami. Jest limit 5 map, więc dla każdego coś się zawsze znajdzie, dużego i małego jak poolday. Jakim prawem zmieniasz wtedy mapę?

[ Dodano: 2014-12-14, 15:11 ]

Jeśli Twoim zdaniem gra nie ma sensu to wytłumacz to pełnemu serverowi, który wchodzi pograć, bo właśnie są takie małe fajne mapy. Wytłumaczcie im oboje, że gra jest kiepska i nie ma sensu grać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska. Powiem wam tak. Jeśli chodzi o skargę to moim zdaniem tak jak napisał Uszat że "Celem tego postu nie jest karanie kogokolwiek czy napiętnowanie adminów tylko zwrócenie uwagi na problem, który się pojawił. Warto coś takiego gasić w zarodku." jak najbardziej się z tym zgadzam. Ja jako też jestem adminem na Codzie staram się jak najbardziej umilić grę graczom do tego stopnia, że jeśli zostanie już zrobione te vote na to czy zmieniamy czy nie, to jest to poprzedzone licznym spamem na u@. Znam was wszystkich 3 i wiem że to wszystko dojdzie do porozumienia. Myślę, że obie strony mają rację ale "Jesteśmy tylko ludźmi" niektórzy nie wiedzą jak ciężko czasami jest ogarnąć takie własnie sytuacje, chodzi mi o admina, to jakie powierzono mu zadanie.

Myślę że w końcu ktoś z moderatorów się tym zainteresuje i wypowie. Mam nadzieje że to wszystko jest już wyjaśnione i mam nadzieje o poprawę.

Pozdrawiam Bl@deM@$ter

I wesołych świąt :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...