Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

Propozycje od MastHer'a

Polecane posty

Propozycja nr.1

Dodanie komendy /polowanie działa tylko dla adminów. Raczej wszyscy wiedzą o co chodzi bo takie coś jesnt na CoD. A jak nie to tak w małej części wytłumaczę polega na tym ze admin wpisuje /polowanie i wybiera gracza np Acynox i jest polowanie na tego gracza jeśli ktoś z przeciwnego teamu go zabije dostaje jakąś nagrodę a jeśli nikt go nie zabije to po prostu on dostaje nagrodę (Acynox) .

Nagrody np. :

- 1,2 farbki

- 50-150 XP

- 50-100 HP (w następnej rundzie)

- vip na 1 rundę ( to jak się zgodzi BD)

- snajperka na 1 rundę

Propozycja nr. 2

Dodanie większego wyboru w farbkach

Dodanie :

25 Farbek - 12000 XP

50 Farbek - 28000 XP

100 Farbek -60000 XP

Propozycja nr. 3

Dodanie jakichś innych pytań nie tylko matematycznych jak Black nie ma czasu mogę wymyślić 50-100 pytań

Pozdrawiam

dodaje

Acynox bo zazwyczaj tylko ja ciebie zabijam więc ja będę zgarniał nagrody xd xd xd Buahahahahah a tak serio to tylko taki przykłąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bardzo dobra , tylko bez tych nagród moim zdaniem wtedy by o wiele szybciej każdy by miał lvl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastor ale to tylko admin może dawać a więc to będzie rzadko bo adminowi czasami tylko bedzie się chciało przez pierwszy tydzień będzie szał a potem będzie rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak pierwsze dwie propozycje są zbędne, po co Ci w sklepie możliwość zakupienia exp-a za 100 farbek jak możesz również kupić exp za 100 farbek tyle, że po 3x :3

co do ostatniej propozycji, to zamiast tych pytań matematycznych zaproponowałbym małe misje + osiągnięcia + mały skrypt WWW gdzie można by było sprawdzać na forum jak i na serwerze w okienku MOTD kto jakie osiągnięcia posiada, lecz to nie wszystko. Powiedzmy mamy łącznie od 30 do 50 osiągnięć, i zrobimy 5 osiągnięć to będziemy dostawać bonusy na start typu +20 dodatkowego HP :csgogun::csgogun:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Na Nie to nie ma dla mnie sensu

2 Na Nie było by to za łatwe gracz nazbiera te 25 farbek i już ma 10 -20 lvl więcej]

3 Na Tak lecz pytania z matematyki moim zdaniem najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba nie potrzebne, jeśli chcesz zapolować na Acynoxa to zagrajcie razem na naszym Call of Duty modzie.

2. Nie potrzebne.

3. Nie potrzebne.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...