Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Riczi

UB Riczi #2

Polecane posty

PRZERABIANE? wtf? Dostałem bana i od razu wstawiłem screeny tutaj, jakim cudem miałbym je niby przerobić i na jakiej podstawie zostałem o to osądzony? Ludzie, co jest??? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to że na poszczególnych modelach widać ingerencje użytkownika ponieważ model nie wygląda naturalnie pewnie dla tego że stosowałeś antiscreen flick który miga(kolokwialnie) i dla tego ss masz brudne. Nie będę robił zdjęć aby ci udowodnić wystarczy się przypatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OxEdaN2, nie mam pojęcia o co Ci chodzi, ale takie screeny zostały zrobione i takie wrzuciłem... z resztą bana dostałem równo 19:35:51, wcześniejszy temat założyłem 19:46. Serio uważasz, że w 9 minut zdążyłbym majstrować coś przy zdjęciach, wrzucić je na jakąś stronkę, napisać temat itd.? Nigdy tego nie robiłem, ale wątpię żeby dało się z wszystkim uporać w 9 minut od chwili dostania bana.

#edit:

dodam jeszcze, że musiałem się zarejestrować na forum. Wszystko w 9 minut - niewykonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie kłamiesz po 9 minutach to wstawiłeś ale tylko jednego ss a dopiero prawie po 1H wstawiłeś resztę ostatnia edycja tematu wraz ze wszystkimi ss to 20.27. Czyli w 1H da się wyrobić z przeróbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post zawierał wszystkie screeny, nie były spakowane tylko pojedynczo wrzucone na imageshack.

[ Dodano: 2014-12-09, 21:00 ]

Edytowałem post dwa razy: pierwszy raz, bo nie zastosowałem się do wzoru, drugi raz, bo nie spakowałem screenów. Mimo to wszystkie 5 screenów było od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post zawierał wszystkie screeny, nie były spakowane tylko pojedynczo wrzucone na imageshack.

Nie bo sprawdzałem do ostatniej edycji w twoim linku znajdował się tylko 1 ss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale jesteś w błędzie. Były wszystkie screeny pod nazwą 1,2,3,4,5. Nie wiem jakim cudem widziałeś tam tylko jeden ss, ale skoro tak to czy mógłbyś mi to pokazać? Ewentualnie jeśli sam mogę sprawdzić jak to wyglądało przed edycją to napisz jak to zrobić, bo nie umiem.

[ Dodano: 2014-12-09, 21:08 ]

tzn. było 5 linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale jesteś w błędzie. Były wszystkie screeny pod nazwą 1,2,3,4,5. Nie wiem jakim cudem widziałeś tam tylko jeden ss, ale skoro tak to czy mógłbyś mi to pokazać? Ewentualnie jeśli sam mogę sprawdzić jak to wyglądało przed edycją to napisz jak to zrobić, bo nie umiem.

[ Dodano: 2014-12-09, 21:08 ]

tzn. było 5 linków

Był link pod nazwą 1,2,3,4,5 ale zamieszczony pod nim był tylko 1 ss który pokazał się bezpośrednio na serwerze takie zdjęcie jest nie w sposób ocenić a druga sprawa że nawet się nie przyglądam jak w ten sposób są dodawane ss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie był jeden link pod taką nazwą tylko pięć linków, pod którymi było 5 ssów odpowiednio pierwszy, drugi itd. Skoro się nie przyglądałeś to na jakiej podstawie starasz się mi wmówić, że był tam 1 ss? Nie zaglądnąłem do wzoru i wstawiłem te screeny po swojemu - moja wina, ale na samym początku wstawiłem ssy takie same jakie były w paczce - nie jeden, WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie wiesz jak działa hiperłacze na forum a tłumaczyć mi się nie chce poczekamy 24H może ktos się wypowie na temat twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...