Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

seba

skarga na dyzia

Polecane posty

Mój Nick w grze: seba

Nick Admina/Gracza dyzio

Data,godzina, mapa zdarzenia: 17,20 mapa eldorado

Opis Sytuacji: po starcie rundy zabilem dyzia w przesciu przez domek po czym dostalem bana na 30 min za raszowanie.....przeciez nie bieglem na respa tt ja bylem w ct. mysle ze ten admin nagina regulamin pod siebie . wczesniej jak gralismy na wiocha to chcial dawac bany za to ze CT raszuja????

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: brak jedynie ban w amx.

O co prosisz: prosze o to żeby ten admin sie ogarnoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyzio już dużo odwala na serverze. Raz zrobił vote z mapkami i wybrali np: de_westwood,a on zmienił na de dust. Jakby było jakieś demko to inaczej. Niech się Dyzio wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami fajnie pracuje bo wylapuje czitki ale jak od czasu do czasu cos pierdo...e to za wszystkich....mowie nagina regulamin pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Wypowiem Sie Dalem CI bana DLatego ze Rashowales i to nie 1 raz !!! a niby ze mnie dedles to ja nie za to dalem CI ban. tylko dalem za to co w 1 rundzie wpadles na Respa naszego i poczekalem az mnie ktos dednie i wtedy chcialem Ci dac bana... a nie ze mnie dedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Shooter. Tak, Zdarzylo mi sie. Ale pomyslilem sie z Numerkami i mail byc De_dust2 a dalem De_Dust . Ale zmieniłem ;) Wiec. Ty sie w to nie wtracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bylem na waszym respie !!!!! byłęm w przejsciu na eldorado przed nawet respa na oczy nie widziałem.....a mapa dopiero sie zaczeła wiec jak nie pierwszy niby raz.ile ty masz lat kolego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowie wszyscy cos widza jak tam dyzio nie ogarnia albo jest nie postronny. ale nie odbiora mu adma bo potrzebny jest jednak do lapania czitow.tylko mysle ze on czasami traktuje ten serwer jak swoj prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tyle należało mi sie niby za co!!!nie byłęm u was na respie!!!! i to podkresle .bo ty nie wiesz co to rasz chyba jakies szkolenie powinienes przejsc jako admin...... pozatym regulamin jest od tego zeby go przestrzegac a nie ze niby mi sie nalezało to jeb 30 min zamiast 5 to jest własnie naginanie pod siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Tylko ty masz Problem, Jestem Adminem na PB nie ma Problemu tylko ty I SHooter Robicie Problemy nie Rozumiem was . Rashowales Dałemm bana . BO taki jest mój Obowiazek. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyzio mylisz się, nie tylko on ma z tobą problem. Grając na WM wciąż coś ci nie pasuję. Ostatnio straszyłeś mnie banem na assaulcie za rash, którego tak naprawdę nie było (to, że jako tt wyjdę z hangaru na assaulcie to nie znaczy jeszcze, że rashuję). Pamiętam jeszcze jak kilka dni temu wciąż się plułeś gdy tylko cię zabiłem i straszyłeś, że dasz mi ss'y ;) No bez przesady ale naprawdę mógłbyś się odrobinę ogarnąć i wyluzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nie problem dyzio dla mnie bo ban w grze to nie koniec swiata:) dla ciebie kazdy w ct ktory sie ruszy przed 10 sek raszuje powoli. wpadasz w skrajnosc jak ct moze raszowac na mapie z hostami??? powiedz mi. a ten ban mnie nie boli tylko argument ze wszyscy daja 30 min to ja tez dam jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...