Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Problemy z serwerem - Asami ma propozycje.

Polecane posty

Jest kilka spraw które według mnie powinny zostać poruszone, przeanalizowane oraz naprawione, bądź usunięte.

Pierwszy problem: Teleportacja u Shadow'a.

Problem polega na tym, iż za szybko może się teleportować. Nie wiem czy jest jakiś czas, ale według mnie to i tak za mało. Na niektórych mapach, np. de_westwood, czy de_eldorado, można to zaobserwować. Grałem dziś na tych obydwu mapach i zauważyłem, że CT jak i zarówno TT ma problem z wydostaniem się po za resp, przez tą umiejętność. Osoba grająca tą premką szybko się teleportuje co sprawia, że robi nam tak zwane tyły. Połączyć teleport z szybkością z jaką się porusza 130 lv i grawitacje sprawia iż ciężko się gra.Nie wiem jak to jest w przypadku zwykłej klasy z teleportem, bo nie za wiele osób nią gra.

Drugi problem: Ciągle te same mapy.

Drugi problem myślę, że doskwiera nie tylko mi. Nie rozumiem jak gracze chcą grać na tak znudzonych mapach. Ten PaintBall ma z 50% map nie granych. Non stop tylko: rats'y, westy, dusty. Raz na 1,3h zagrają coś innego. Gram na tym serwerze prawie tydzień, a szczerze już mi się znudził. Jest tyle fajnych map, to nie grane są tylko te 4 rodzaje map. Proponuje ustawić, że, np. rats4_final może być grany, ale następny raz do głosowania może być nominowany za 5, czy więcej rund. Według mnie to urozmaici serwer, graczom będzie się chciało grać, a nie non stop to samo. Sami przyznajcie, że to trochę nuudnee...

Ostatni problem: Za szybki exp.

Mamy już 5 dni po resecie, a już nie którzy mają 140 lv. Nie przesadzacie? Vipy, premki, 2x exp, farbki za top 3 najlepszych, farbki za grę, zadania matematyczne, co jeszcze? Nie przesadzacie, że za łatwo jest jednym, a za ciężko drugim? Wiem, powiecie co jemu na łeb weszło, ale to nie u mnie leży problem. Pomyślcie trochę o tych co mają problem z graniem w takich porach jak podwójny exp, czy nawet godziny w ciągu dnia. Nie wszyscy chodzą do podstawówki czy gimnazjum. Nie którzy gracze to licealiści, uczniowie szkół średnich i zarabiający już na siebie ludzie. Wracając do sedna sprawy, chodzi mi o to, że za szybko się wbija te lv. Rozumiem, grać cały miesiąc i mieć 130 lv. Ale po tygodniu? Według mnie lepiej jest zrobić reset raz na trzy miesiące i każdy by był zadowolony. Wyrównane szanse, a nie. W czwartek wszedł pewien gracz i nawet nie wiedział o resecie, ma 1 lv a tu już 5 osób lata z ~120lv. Jak on ma grać? Postawcie się też w jego sytuacji.

Chcecie mieć fajny serwer to zróbcie go naprawdę fajnego. Bo teraz ma parę swoich wad !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Teleportu można użyć po 10 sekundach od rozpoczęcia rundy. Sądzę, że to wystarczająco długo.

2. Choćbym nie wiem co zrobił z mapami to i tak gracze będą wybierać te same.

3. Chyba oczywiste, że nowi mają trudniej. Wolniejszy exp niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zmienić na 20s bo i tak teleportu można użyć raz na runde to lepiej będzie zmienić z 10s na 20s tak aby gracze mogli zdążyć ruszyć się z respa.

2. Wgrać nowe mapy i do głosowania dawać inne, te które już nie były grane.

3. Exp jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zmienić na 20s bo i tak teleportu można użyć raz na runde to lepiej będzie zmienić z 10s na 20s tak aby gracze mogli zdążyć ruszyć się z respa.

2. Wgrać nowe mapy i do głosowania dawać inne, te które już nie były grane.

3. Exp jest dobry

To teraz do pracy DEADP00L ;) A tak poważnie to o właśnie o to mi chodziło, skoro twierdzicie, że exp jest dobry no to okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...