Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

<~>UN<~>

Donator
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

About <~>UN<~>

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 02/18/1998

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,521 profile views
 1. Nawet jak nikt w podaniu się nie wypowuiedzial to one może być zaakceptowane. Majster nie patrzy na wasze wypociny. To on podejmuję decyzję. tak mi pisa. MAJSTER. Temat do zamknięcia. Jak macie problemy to róbcie operacje na zmianę płci. / Trance
 2. Mam bana na Trance na forum to pisze tu. Nie będzie mnie wracam 2. Jestem nad morzem. /Trance Ps: Odradzam Polskie morze jest kiepska pogoda.
 3. No nie wiem . . . . . . . . Małe tak Pomocna Aktywna Ogarnięty Ps: Kakuś co ma dd2 do Ubt?? Myśl co piszesz
 4. Gdy gram w cs'a i przytrzymuje w wciskając jednocześnie a lub s nie skręca mi , tylko idzie prosto.
 5. Najlepiej by było gdybyś pobierał, pokazywał całość, co do poradnika spoczko.
 6. <~>UN<~>

  24h

  To była tylko propozycja, nie spodziewałem się rezultatów, ale dzięki że każdy ma jakiś zdanie i odpisał. Dziękuję, myślę że nie trzeba już droczyć tematu .
 7. <~>UN<~>

  24h

  Wiem , także to napisałem. Chwałek a czy wtedy nie było by lepiej, gdyby każdy z adminów znalazł czas i opiekował się serwerem co godzinę ?
 8. <~>UN<~>

  24h

  Witam, mam taką propozycję do szanownych adminów. Zauważyłem, pewnie jak każdy gracz że wieczorami jest bardzo dużo cziterów, ale mało adminów, a czasem wcale. Więc, myślę że dobrze by było żebyście ustalili między sobą dyżury pilnowania serwera np. jeden admin od 11:00 do 12:00, od 21:00 do 22:00 itp. Wiem że teraz jest szkoła i trudno znaleźć na to czas, ale jeśli komuś pozwala na to czas, to najlepiej żeby każdy z adminów wybrał swoją dogodną porę. Mam nadzieję że przeczytacie i przemyślicie moją propozycję, nie spodziewam się że się na to zgodzicie, ale co szkodzi spróbować . Pozdrawiam <~>UN<~> PS:Jeśli admin, nie będzie mógł o tej danej porze wejść to może się skontaktować z innym adminem który go z dobroci zastąpi
 9. Myślę że fajna (według mnie ) byłaby taka klasa: Nazwa (Chwilowo nie mam pomysłu) Hp:100 Kond:-5 Posiadałbym takie bronie jaki inni. Miałby umiejętność która pozwalałaby mu się stać niewrażliwym na kulki (oczywiście przez jakiś czas).

×
×
 • Create New...