Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer

BosKi123

User
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam serdecznie ! Zauważyłem, że na serwerze są grane cały czas te same mapy, i to co mnie najbardziej zasmuciło, że nie ma żadnych map z wh Proponuje dodać takie mapy no nominowanych jak : de_dust2 de_inferno de_train de_nuke Gra by była lepsza wtedy gdy by doszły takie mapy Ale oczywiście chodzi mi o mapy wallhack . PS. czekam na uwagi, wypowiedzi pozytywne jak i negatywne.
  2. Witam serdecznie ! Na wielu serwerach, jest taka opcja jeśli zostaje 1 gracz w ct i 1 w tt Mogą oni wyzwyać się na pojedynek nożowy, jeśli przeciwnik się zgodzi. Czas trwania pojedynku nożowego 1 minuta. Kto za ? Komentować!
  3. Imię: Patryk Nick: BosKi Wiek: 18 lat Staż w Counter Strike: 2-3 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak na wielu serwerach, mogę podać nazwy i HeadAdmini potwierdzą Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 8/10 Link do profilu STEAM: Posiadasz działający mikrofon?: Tak. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ponieważ na serwerze nie panuje porządek gracze grają na czitach chodzą po TxT wyzywają itp, często po 23 gracze się wyzywają. Wtedy na serwerze panuje nie miła atmosfera, oraz chciałbym po prostu pomóc. PS. Licze na pozytywne rozpatrzenie podania.
×
×
  • Create New...