Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

exOtic

User
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

About exOtic

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 09/22/1992

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chrzanów

Recent Profile Visitors

1,193 profile views
 1. exOtic

  exo

  Witam ! Chciałem zgłosić moją nieobecność z powodu wyjazdu na zgrupowanie . Wrócę 5-tego . POZDRAWIAM !
 2. Bayern tam rozniesie wszystkich zobaczycie
 3. Też byłem Ale nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem ^ ^ bo czasu nie było Ale emocje gwarantowane
 4. NIE - 1 postów Time Online: 6m 58s -Brak steam - Posiedz trochę na forum , udzielaj sie a bede na TAK.
 5. iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/x4f00DGDiRI?feature=oembed" frameborder="0"> może to
 6. exOtic

  alexy

  Jeśli można na każdym lepszym ogarniętym serwie dostaje się Permy za to że koleś ma zbanowany BL i AC. Kup nowe konto to problemu nie bedzie .
 7. Sam wiesz czemu.. udowodniłem Ci ze grałeś jak Ci robiłem Ss.. a ty kłamiesz ze siedziałeś .. A co administracja zrobi to jest jej spr .. Masz dowody ... Ja swoją działkę wykonałem .
 8. Chwila chwila... Nie przeglądał forum .. grał i mam na to dowód. Demko :http://speedy.sh/NGDrB/exo6.rar Proszę patrzyc na minutę 23:31:24 Jak pan mareczko gra sobie famas i dostaje SS... i nie kłam ze siedziałeś na forum . A ja zmieniłem nick na 2g i zrobiłem mu ss... Patrzyć w amxban.
 9. Nie siedziałeś na forum .. tylko grałeś ... a ja byłem na Specu Nick ,,2g" .. Wiec grałeś rzucałeś He na bramę .. Wiec mi nie wal tu kitów .. Po za tym te ss co dałeś są przerabiane patrz na GODZINY różnią sie nie .. Dla mnie bez unbana . A jesli trzeba będzie wstawie demko gdzie bedzie widać gdzie dokładnie masz ss robione.
 10. Dawaj SS które ja Ci robiłem czyli Brama Ct środek zielony smoke . Czarne Ss ? Anty Ss ? Hm ...
 11. Drogi kolego dostałes ode mnie bana .. i to nie są te ss .. Wiec się spaliłeś .. Bez ub,.. A jeśli mi ktoś nie wierzy to proszę zobaczyć HLTV gdzie dokładnie ma ss robie , a dokładnie to resp ct Brama Pozdrawiam !
 12. Na NIE -Wiek +Steam - i tak jak kolega wyżej mówi (dopiero wróciłeś ) - /+ Wątpię że ogarniasz amx na (3) . Ja na razie na nie

×
×
 • Create New...