Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moderator

User
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Moderator

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 02/23/1996

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Imię: Patryk Wiek: 18 Program którego używam: Gimp, Photoscape, Picasa, Staż: Byłem grafikiem już na innych serwerowniach. Pokaz umiejętności: http://cs-staraszkola.pl/topic/11395-grafika-moderator/ Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc w dziale grafika i wykonywać wszystkie zlecenia jakie do mnie dojdą Czas który możesz poświęcić Użytkownikom Forum na Projekty Graficzne: Jeżeli wejdę na forum i zobaczę że coś jest to to zrobię, czas się nie liczy będę siedział tyle aż pracę skończę. Wiem że nie jestem za długo na forum i nie mam dużej ilości postów ale myślę że da się to nadrobić. Co do prac to uważam że to już od was zależy czy wam się spodobają czy też nie i czy mnie przyjmiecie
 2. Tak jak napisał poprzednik nie będzie taki sam rozmiar. Rozmiar zmniejszyłem do 200x200 i dodałem napis. Proszę.
 3. Nie jestem grafikiem ale proszę zrobiłem coś Temat stoi bezczynnie więc się nim zająłem ;>
 4. Podanie ładne i przekonywujące. Moim zdaniem można by Ci dać ten okres próbny. Jedyne co mnie niepokoi to ta kwestia : " Byłeś już w UnBan Team?:Nie, ale MastHer mi wytłumaczył jak to działa "
 5. Wystarczy poszukać dokładnie na forum. Nie chciało się poszukać a o UnBana się starasz.... Proszę tutaj link do poradnika jak to wszystko po kolei zrobić na forum : http://cs-staraszkola.pl/topic/11261-poradnik-wypasiony-jak-szybko-wstawi%C4%87-screeny-na-forum/ Mam nadzieje że nie dostanę ostrzeżenia, chciałem tylko pomóc.
 6. Podpisuje się pod wypowiedzią. Także jestem na tak z tych samych powodów.
 7. Wszystko ładnie opisane na górze. Myślę że dasz radę bo jesteś ogarnięty. Jestem na tak ...
 8. Przydałby się wzór na skargę na admina oraz gracza bo jest chaos... Skarga do bana na 7 minut... mogłeś odczekać. Jak dla mnie do zamknięcia temat.
 9. Witam serdecznie Nick : Moderator Interesuje się grafiką, zaczynam bawić się skinami do cs 1.6, sport - najbardziej piłka ręczna i siatkówka. W cs'a gram od 6 lat. Na waszych serwerach gram od 2 tygodni. Witam ! Zapraszam również tutaj : http://cs-staraszkola.pl/topic/11395-grafika-moderator/

×
×
 • Create New...