Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krakowianka

User
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krakowianka last won the day on December 30 2014

krakowianka had the most liked content!

About krakowianka

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 03/26/1997

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podpisuje się pod skargą, o admina pisałam mu ze 3 razy, o konkurs na rs'y - dwa razy. Już nie piszę do tej administracji wcale, bo nie ma sensu. PimP zrobił konkurs na rs'y dd2 - moje rsy też tam chodzą a nagrody nikt mi nie dał. Powiem tak MACIE NAS WSZYSTKICH W DUPIE.
 2. Jestem na Nie: -Duży minus godziny, ale jeszcze byłabym skłonna dać tak, gdybym dziś nie zobaczyła jak "nadrabiasz" te godziny, otóż zajmujesz tylko spect'a. Dziś widziałam, serwer pełny, nie ma dla admina (mnie) miejsca, dopiero kolega mi ustępował żebym się zajęła cziterami, wchodzę i widzę Sprint na spect. Wywalałam go ze spect'a ze trzy razy. Gracz Pomarańczowy Pazur może potwierdzić całe zdarzenie. -Drugi minus za to że nie wydaje mi się żeby pisał do jakiegoś admina o cziterów, a na serwie ze trzy latały, Sprint po prostu siedział na spect - "nadrabiał" godziny.
 3. Grałam na CoDach z tymi perkami, i nawet spoko, gorzej z teleportem. Jednak uważam że przy takich perkach jakie my mamy na codzie, są zbędne. Mamy dobre perki i ciekawe klasy. Lepiej nic nie zmieniać.
 4. Oczywiście Tak + spełnia wszystkie wymagania + ogarnięty + pomocny + kulturalny + aktywny
 5. Jeśli tak mówicie, to wychodzi na to że tu nie ma żadnej atmosfery. Forum jest zrobione do ogłoszeń? A użytkownicy tu wchodzą tylko po to by wstawić ssy. Absurdalna jest dla mnie myśl że ktoś kogoś będzie przezywał przez ten konkurs.. Przecież nie ma kategorii Najgorszy admin itd, tylko Najlepszy, a to myślałam że zmotywowało by resztę. " Chcę być lepszym adminem aby wygrać w tym konkursie".
 6. 1. Nie obrażaj mnie, bo ja nawet piszę do Ciebie z dużej litery, zachowuję do Ciebie szacunek choć mogłabym tego nie robić. Zgapiłam? Nie, nigdzie takich kategorii, zasad (dokładnie takich samych nie znajdziesz, ale ogólnie pomysł ? To jakby ktos powiedział że PimP zgapił pomysł o serwerze Only DD2 - przecież to ktoś kiedyś sam wymyślił, nie? 3. Drugiej części nie rozumiem - czytasz co piszesz? Przyjmujesz że Na 5tys użytkowników można głosować to i tyle może głosować kolego. / nie pisz już tu - masz wątpliwości napisz na pw. Jeśli będziesz się zwracał do mnie z kulturą to nawet Ci odpiszę. Nie potrzeba tu takich postów.
 7. Znam wiele serwerowni gdzie to jest organizowane co miesiąc. I atmosfera na tym nie traci. Przepraszam próbuję ogarnąć Twoją odpowiedź ze wszystkich stron ale się nie da zobaczyć jej w pozytywnym świetle - jest głupia. Miałbyś szansę jako "szary użytkownik - nie mówię we wszystkich kategoriach ale w Najmilszy ? Najbardziej pomocny ? To nie jest trudne, a to że Ci się nie chce - i jako 'szary użytkownik" nie masz szans, to zacznij coś robić na tym forum, a nie siedź bez żadnych ambicji.
 8. - Propozycja konkursu, zapraszam do czytania i wypowiadania się.
 9. Cześć ! Mam propozycje aby dodać konkurs o tytule "N a j l e p s i". (może być inna ) Tłumaczę o co chodzi, konkurs miałby 3 etapy : 1.Głosowanie (tydzień na to lub więcej) 2.Liczenie głosów (Ktoś z właścicieli ponieważ Oni nie mieli by kategorii) 3.Ogłoszenie zwycięzców Głosować może każdy kto jest zarejestrowany na forum W jednej kategorii, jeden użytkownik może podać jednego kandydata (kandydat nie musi być zarejestrowany na forum, chyba że to kategoria np. Najlepszy Moderator lub inna) Moje propozycje kategorii : Najlepszy administrator CS 1.6 (wybieramy jednego ogólnie z serwerów Cs-StaraSzkoła lub można podzielić na każdy serwer np. Najlepszy admin serwera CoD, to już zależy od Was) - Najlepszy administrator CS:GO (tu tylko jeden serwer) - Najlepszy Moderator (z zielonych) - Najlepszy UBT (z brązowych) - Najlepszy Grafik (z jasno zielonych) - Najlepszy Opiekun TS3 - Najlepszy gracz CS 1.6 (nie musi być zarejestrowany na forum, ale musi grać na Cs-Staraszkoła i tu tak jak przy Najlepszym adminie - można podzielić na serwery) - Najlepszy gracz CS:GO (na serwerze Cs-StaraSzkoła) - Najbardziej pomocny użytkownik (mogą być też Ci z rangami) - Najmilszy użytkownik (jak wyżej) - Myślę że tyle wystarczy. Zasady - Jeśli głosujesz, oddaj głos w każdej kategorii, chyba ze nie grasz na jakimś serwerze. Taki post konkursowy znajdowałby się w zakładce Konkursy o nazwie Najlepsi, tam byłyby wypisane kategorie i to tam oddawalibyśmy głosy. Wszystko jawnie. Właściciele i Administratorzy nie mają konkurencji, ponieważ Oni bezspornie policzą głosy. Nagrody? Samo to że jakiś użytkownik odda na drugiego głos będzie nagrodą. Mi by to wystarczyło. Człowiekowi się robi bardzo miło jak go doceniają, zauważyliście? Po co ten konkurs zapytacie? Dla zabawy, żeby komuś się cieplej na sercu zrobiło. Żeby podziękować tym Najlepszym za to jacy są, i aby zrobiło się ciekawiej na forum. Okres czasu ? Otóż dlatego że niektórzy są tu miesiąc a niektórzy od powstania serwera, wybieramy Najlepszych z 2 miesięcy przed startem konkursu. Konkurs może się odbywać co dwa miesiące, jeśli dużo ludzi będzie głosowało. (a nie tak jak na wyborach parlamentarnych w Polsce ;P ) Mam nadzieje że się Wam moja propozycja spodoba. Dlaczego by tego nie zrobić? Same plusy Dzięki za przeczytanie, Piątka
 10. Dam cytuję żebyś zobaczył odpowiedź poprzednią.
 11. Dziękuję sQn, Neo Daruś jeśli się znasz na tym i mi dałeś aż 3 gwiazdki, no to jestem zadowolona Dziękuję również. A co do ps 6 to kiedyś miałam i nie umiałam się odnaleźć. Gimp jest przynajmniej łatwiutki, jak paint ale dłużej się robi, myślisz że ładniejsze prace w ps wychodzą? Warto zapłacić, bo to chyba płatny program?
 12. No to szampańskiej zabawy ludzie. :)


×
×
 • Create New...